הקוגרית שלא מאכזבת

קטגוריה: פנטזיה
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>בתחילת שנת 2001 התאלמנה פולט והיא סך הכל בת 36 , בעלה חלה ולאחר מספר חודשים נפטר מהרעלת דם. כנער בגיל הטיפש עשרה בן השכנים נכנסתי כמעט מידי יום בימי השבעה לנחם ולעזור לפולט ולילדיה שהיו קטנים ומישהו היה צריך להעסיק אותם.
באחד מימי אותו שבוע קראה לי פולט לפינת הישיבה וסיפרה לי כמה היא מעריכה את מה שאני עושה ואמרה שהיא מקווה שזה ימשיך גם אחרי השבעה אני ימשיך לבקר ותוך כדי שאני קם מהכיסא ליטפה לי את הגב וגלשה גם לישבן בליטוף של חיבה שבאותו רגע לא ייחסתי לזה חשיבות יתרה.
תמו ימי האבל וגם עבר חודש, חופשת הקיץ הסתיימה והחלטתי לבקר את השכנה וילדיה בשעות הערב, מצאתי את פולט מארגנת מזוודות ושאלתי לאיפה אתם נוסעים? פולט ענתה כי החליטה ששני הגדולים ילמדו בפנימייה ומחר היא לוקחת אותם, הנחתי לה וישבתי לשחק עם הילדים שהיו הבת 15 והבן 13 ששמחו לקראת השינוי בחייהם. התעכבתי יותר מהרגיל ופולט שסיימה את עיסוקיה הציעה לי לשתות איתה קפה ובגלל שעדיין הייתי צעיר בגיל 17 אמרה בחיוך שנס קפה עם חלב מתאים לי ........ התיישבתי בסלון ופולט התיישבה סמוך אליי לבושה בחולצה ארוכה עם כתפיות דקות ואני כולי מרוגש מעצם הקרבה לפולט .
פולט אישה שחרחורת ממוצא מרוקאי בגובה 165 , פנים מעוצבות עם עצמות לחיים גבוהות, שדיים בינוניות ורגליים ששרירי השוק בלטו בצורת המתעגלת והשלימו גוף סקסי ומושך. הרגשתי בר מזל שיש לי הזדמנות להיות קרוב כל כך לאשה שרבים מחבריי ואני בתוכם פנטזנו עליה בשכונה על הספסל בשעות הלילה או כשהצצנו לבריכה בחצר משפחתה של פולט כשהמשפחה שחתה וכולם היו בבגדי ים.
שתינו את הקפה והרגשתי שפולט ממש רוצה אותי, אך כנראה בגלל שהילדים היו בבית הזמינה אותי לבוא למחרת אחרי שתחזור מהנסיעה לפנימייה עם הילדים. אמרתי לה אם היא בטוחה כי היא בטח תהיה עייפה והיא חיבקה אותי ואומרת לי כמה שאתה מתחשב , אני רוצה שתבוא .......
אותו לילה כמעט לא עצמתי עין , הדמיון שלי פעל שעות נוספות מתאר את פולט עם החולצה ללא החזיה ומקווה שלמחרת אהיה אמיץ. במוחי כבר דמיינתי את עצמי נוגע בפניה המעוצבות ומכניס את ידי מתחת לשמלה הקלילה ותוך מספר דקות השפרצתי לתוך התחתונים כמות זרע שלא זכורה לי.
אותו בוקר התחלה שנת הלימודים ואני במקום להיות עם חבריי בטקס המרכזי בתיכון לקראת הכניסה לשמינית, בוהה ונמצא בעולם אחר, בדמיונות ובפנטזיות ובעידוד עצמי להיות אמיץ ולא ביישן כשאפגוש את פולט. השעות עברו ובתום יום הלימודים הקצר הלכתי הביתה, פותח את החלון לראות מתי פולט מגיעה, נרדם ומתעורר , קופץ לראות אם פספסתי וצועק על אימי שתפסיק להציק לי עם האוכל . שעות הערב הגיעו ואני נכנס למקלחת ארוכה , מתגלח ומפזר על עצמי אפטר שייב על הפנים וגם באזור הערווה בתקווה שפולט תגיע לאזור הזה.

השעה כבר 9 בערב הסמטה חשוכה ואני הולך לביתה של פולט מרחק עשרים מטר מהבית שלי, מקיש בדלת ומיד היא נפתחת ופולט עומדת מולי בחיוך מזמינה אותי להיכנס , שב בסלון היא אומרת אני עולה לבדוק שהקטן נרדם וכבר יורדת.
עברו 10 דקות בהמתנה מעצבנת עד ששמעתי דלת נסגרת ואת פולט יורדת במדרגות. חייכתי ואמרתי לה שזה בסדר הילד יותר חשוב ואם זה מפריע אז אבוא מחר או יותר מאוחר. פולט ענתה תפסיק להיות כזה מתחשב או ביישן בוא שב איתי לאכול כל היום לא אכלתי ואני קם אחריה למטבח מתיישב ואוכל יחד איתה. תוך שהיא מספרת לי על התקופה הקשה שעברה כבעלה היה חולה ובין המילים זורקת שכבר למעלה משנה לא היו לה חיי מין תוך שהיא בוחנת את תגובתי ואת פניי שהסמיקו. זה היה רגע באמת מביך שפולט האישה הסולידית והנחשקת בשכונה מספרת לי הנער על החוסר בסקס.
פולט נהנתה מתגובתי והביישנות שלי ולוקחת את ידי מלטפת את כף היד ואת הזרוע, מתעכבת על השרירים ועל השיער ואומרת לי בלחש , מה אתה רוצה לעשות לי ?
הייתי המום לכמה רגעים וסיפרתי לה שזו הפעם הראשונה שלי ועד עכשיו זה נגמר במזמוזים .
טוב תעזור לי לפנות את הכלים וכשאני מניח את הכלים בכיור, פולט מלטפת לי את הישבן ודחיפה קטנה ומושכת אותי לסלון תוך שהיא בדרך מכבה את האורות ואומרת שלא בא לה שיבואו אורחים , ככה הם יראו חושך ולא יעזו להקיש. התיישבנו בסלון והפעם פולט נצמדה אליי, גורמת לי להזיע ולוקחת את פניי, מנשקת אותי בשפתיי ולוקחת את ידי ומכוונת אותה מתחת לחולצה לשדיים שפטמותיהן היו נוקשות.
הרבה זמן לא היה לי זיון היא אומרת לי , בוא תזיין אותי .... מהסרטים שתמיד ראיתי רציתי פשוט למצוץ וללקק את הפות שלה , השענתי אותה על הספה והרמתי את החולצה מסיר ממנה את התחתונים ובלשוני התחלתי ללקק את השפתיים המלאות שלה ואת הדגדגן שצמח והזכיר לי את הזרת פשוט בולט וגדול שנראה כמו זין קטן.
המציצות והליקוקים גרמו לפולט להתפתל , להרטיב ולאורגזמה שפעם ראשונה בחיי ראיתי במציאות רועדת ונשכבת מותשת ומחייכת. הזין שלי עמד זקוף וכואב ופולט לאחר כמה דקות שואלת מה אתה רוצה שאני יעשה?
אמרתי לה שאני רוצה להרגיש זיון ולחדור אליה . פולט התיישבה על הספה מפסקת את הרגליים ומעמידה אותי מולה כשאני על הברכיים , מחזיקה את הזין מלטפת ומשפשפת אותו ולאט לאט מכוונת אותו לכוס שלה, הרגשה חלומית , הרטיבות שעטפה את הזין שלי הגיעה עד לתוך המוח והדמיון שלי, הרגשתי בתוך בריכת ג'לי ענקית, נזכר בכמויות הרוק שהייתי מורח כשאוננתי ונדהם מההבדל. לא עברו כמה דקות ופשוט השפרצתי כמויות עצומות של זרע לתוך הכוס של פולט על הירכיים ועל הדגדגן כשנסוגתי ופולט מביטה בי ובזין מאוננת וצובטת את הדגדגן מתפתלת ונאנחת בקול תוך שהיא מגיעה לאורגזמה , רועדת בכל גופה ומצמידה אותי אליה בחוזקה.

היה זה הערב הראשון שבו בילינו יחד והזדיינו , ומאז בכל הזדמנות ונסיעה שלה אל מחוץ לעיר הצטרפתי ובכל מקום אפשרי הזדיינו בכל פוזיציה בים, בקמפינג , במכונית שלה .כשהיא מלמדת ומדריכה אותי איך לענג אותה ובכלל איך לענג אישה, קשר שנמשך עד לגיוסי לצבא. אחרי שהתגייסתי הבנתי ממנה שיש לה קשר רומנטי ומבחינתי נתתי לה את המרחב.
כך עברו 12 שנים שהקשר ביננו היה שלום וטלפון ביום הולדתה עד שבשנה שעברה אביה נפטר וכשכן הלכתי שוב לנחם אותה ואת אחיה, באוהל האבלים היה המון רעש ופולט הציעה שנצא החוצה, שם ישבנו ושוחחנו כחברים וותיקים , שואלת עליי ועל אשתי וילדיי ואני שואל על הזוגיות שלה. פולט סיפרה שהקשר שלה כבר לא מה שהיה ויש ביניהם פרידות ארוכות ושתשמח שנהיה בקשר. נפרדנו והחלפנו מספרי נייד והלכתי לדרכי, עד לאזכרה של החודש שאז כיבדתי והגעתי.
מהרגע שעיננו נפגשו פולט שידרה שהיא רוצה לשוחח. רמזתי לה ביד שאחרי האזכרה ...... והמתנתי עד שהאורחים עזבו, ניגשתי אליה ואמרתי לה שאני יהיה באוטו וכשתתפנה תבוא, פולט הגיעה והתיישבה והפעם אני מלטף ומנשק אותה נשיקה רטובה ומלאת תשוקה, נוגע במפשעתה וגורם לה להתחרמן......... זה לא מתאים אומרת פולט לא המקום ולא הזמן. תבוא אליי הביתה מחר אני גרה לבד ונבלה במיטה......

למחרת בערב התקשרתי ותוך זמן קצר קבענו ואני מספר לאשתי על פגישה דחופה שכנראה תתמשך עד השעות הקטנות ונוסע לביתה של פולט שבינתיים עברה לגור בעיר אחרת. מיד שנכנסתי מצאתי ארוחת ערב על השולחן , יין ואת פולט לבושה בסגנון נערה צעירה מכנסון וחולצת בטן , שלא ביישו את צעירותה. העדפתי לקחת אותה למיטה, אלא שהפעם הפתיעה והביאה מהשידה שלה ויברטור סגול בגודל בינוני פלוס. קוראת לו ויוי שלי וקופצת למיטה הזוגית, מחכה שאפשיט אותה. בינתיים התפשטתי ולהפתעתי קיבלתי זיקפה ענקית מיד ותוך כדי הפשטתי את פולט שהשינוי היחידי בגופה היה צבע שיער הערווה שהאפיר, אך הריח והטעם נשארו אותו דבר. יורד למפשעתה ומתחיל למצוץ ולינוק את השפתיים הבשרניות, חודר באצבעותיי לתוך הכוס שהתרחב נושך ומוצץ את הדגדגן הגדול והבולט , סוחט מפולט אנחות ותזוזות , מביא אותה לבקש "תזיין אותי" בבקשה. מה עושים עם הויוי שלך אני שואל והיא לוקחת אותו מהשידה מלטפת ומוצצת אותו באפן יסודי כשאני מוצץ את הכוס הנפלא. פולט עוצרת אותי ומתיישבת ואומרת "אני לא מאמינה שעברו 12 שנים, זה כאילו לא היה נתק ביננו" יש ביננו תיאום כמו בשנים היפות. תוך כדי שהיא מספרת על רגשותיה לקחתי את הויברטור מרחתי אותו בג'ל והושבתי את פולט על קצה המיטה כרגליה פסוקות, נעמדתי מולה מכווין את הויברטור לחור התחת שלה מחדיר לאט לאט מסובב ודוחף עד שרק הקצה בולט ואז מפעיל את הויברציה , נותן לפולט להרגיש את הרעידות ברצפת האגן ואת הכוס להירטב, מכניס את הזין שלי לתוך הכוס שבכל דחיפה אני גם דוחף את הויברטור עמוק לתוך פי הטבעת שלה , גורם לה להיות רטובה בכמויות , מחליק את הזין לתוך הכוס ומזיין אותה בקצב מתגבר ............ תוציא את הזין היא צועקת ואני נבהל ושולף אותו החוצה, מסתכל לראות מה קרה, ופולט שעיניה עצומות נושמת עמוק, רועדת , ידיה משפשפות את הדגדגן הבולט ופתאום משפריצה סילון לבן סמיך מתוך הכוס, רועדת ודוחפת אותי הצידה, צועקת וקוראת בשמי שוב ושוב בבי בבי כמה שאני אוהבת אותך. נתתי לפולט להירגע , לגוף שלה להפסיק לרעוד ולאט לאט שלפתי מתוך ישבנה את הויברטור ומחדיר את הזין שלי לתוך חור התחת שלה, בו לא ביקרתי מעולם מפמפם ומזיין את התחת המוצק וממלא אותה בכמות שפיך שינזל ממנה עוד שעות רבות .
כן הקוגרית שלי לא אכזבה גם בגיל 50 ונראה שרק השתבחה עם השנים.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה