טעות מהנה, לטוב ולרע

קטגוריה: הומואים
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>זה קרה לפני שנתיים. אחרי חודש וחצי בלי סקס עם האישה הייתי לבד במשרד, חרמן ורעב לקבל זין. השעה ארבע אחרי הצהריים, שלוש שעות עד שצריך להיות חזרה בבית.

נכנסתי לצ'ט של ואללה, כמו שעשיתי כבר כמה פעמים בעבר, כינוי ילד פרא כהרגלי, גיל אמיתי, חדר הומואים. הצפה של הודעות כרגיל, ושמתי הודעה משלי "ישבן צר רעב לבולבול", חוזר עליה כל דקה כדי שיראו.
כמה הודעות פרטיות, כרגיל הרוב לא רלוונטיות, עד שאחרי עשר דקות בערך היה סוף סוף משהו שנראה רציני. לא זוכר את הכינוי שלו, אבל אחרי התכתבות קצרה בצ'ט, כולל שליחת תמונה של הישבן שלי אליו, החלפנו מספרי טלפון ועברנו לווטסאפ.
קצת החלפת פרטים, הוא בשנות הארבעים נראה טוב, לא נשוי, בעל ניסיון עשיר עם גברים, וכו'.
אני די בטוח שבמהלך ההתכתבות דיברנו על סקס בטוח וציינתי שאני מביא קונדום, מזה משתמע שאני מעוניין שהוא ישמש בו.
סיכמנו להיפגש בחדר להשכרה שאני מכיר באיזור של העבודה שלי, הזמנתי מקום מראש, ויצאתי לדרך.
חמש, הגעתי לחדר ונכנסתי, מחכה לבחור השני שיגיע. הוא הגיע אחרי כמה דקות, ובהחלט ענה על הציפיות. גוף יפה, מוצק, בליטה יפה שראיתי כבר מבעד לג'ינס שהוא לבש... בלי לחשוב יותר מידי התפשטתי, צופה בו מתפשט גם כן. הוא כנראה הגיע מהבית, נקי ומריח טוב, אני אחרי יום עבודה הייתי צריך לעשות שטיפה יסודית. כשהסתובבתי ללכת למקלחת הרגשתי את האצבע שלו על הישבן שלי, מלטפת, נוגעת, ולבסוף חודרת לתוכי... היה מענג, ושקלתי אם להתחיל את הסקס ככה, בלי לעשות מקלחת, לבסוף החלטתי שלא יהיה נעים, שחררתי בעדינות את האצבע שלו, והלכתי להתקלח. יצאתי אחרי עשר דקות, מצאתי אותו ערום על המיטה, פלאפון ביד אחת עם פורנו, יד שנייה אוחזת בזין קשיח שנראה מוכן בהחלט לפעולה...
בלי לבזבז זמן עליתי על המיטה והתחלתי למצוץ במרץ, מכין זוג קונדומים בהישג יד, מתחת לכרית.
הוא הניח את הטלפון, ונהנה מהמציצה. אחרי כמה דקות עברנו לתנוחת 69, הזין שלי כבר עמד בטירוף והייתי צריך לעצור את עצמי לא לגמור כשהוא התחיל למצוץ לי. הצלחתי להתאפק, ואחרי זמן קצר של מציצה הדדית, הרגשתי טעם מתקתק בפה שלי, נוזל קדם זרע שנזל בכמות גדולה מהזין שלו. היו לי תכניות אחרות אז עצרתי, ונשכבתי על הבטן לידו, מחייך. שלחתי יד לקונדומים והפרדתי אחד, קורע את האריזה ומתכוון להגיש את הקונדום לבחור שעומד לזיין אותי... אבל לפני שהספקתי לעשות את זה, הרגשתי את הזין שלו חודר אליי. חשבתי שאולי הוא הביא קונדום בעצמו והספיק לשים אותו, שלחתי יד ונגעתי בזין, שכבר היה עמוק בתוכי... לא היה שום גומי. רק איבר מין קשיח וקצת חומר סיכה שהוא כן הביא ושם. שקלתי אם להגיד משהו, להפסיק ולדרוש ממנו לשים קונדום, אבל קלטתי שעם נוזל הקדם זרע שכבר דלף ממנו ועכשיו היה בתוכי, כבר אין ממש טעם.
מה שקרה קרה, בשלב הזה לא ידעתי אם הוא עשה את זה בכוונה או לא, וזה לא ממש היה משנה באותו רגע. הנחתי את הקונדום המיותם בצד, ונהניתי מהרגע, מחליט לחשוב על התוצאות מאוחר יותר.

דבר אחד בטוח, הוא בהחלט ידע לזיין... עם זין בגודל ממוצע, הוא חדר לעומקים מרשימים, בלי קונדום זה הרגיש יותר עמוק איכשהו ושילוב חומר הסיכה והנוזל קדם זרע נתנו תחושה חלקה לגמרי. הוא טחן לי את התחת, כמו שאומרים, לפחות עשר דקות רצופות, אולי רבע שעה... לא ממש יכולתי לאמוד את הזמן העובר. הסתכלתי במראה לפעמים, רואה אותו גוהר עליי, מזיז את האגן שלו בקצב מהיר, זין קשיח חודר עמוק ויוצא. כיווצתי את שרירי הישבן שלי סביב הזין שלו, גורם לו לגנוח בהנאה, מתרשם מהסיבולת שלו... רוב הגברים שזיינו אותי בעבר לא החזיקו יותר מחמש דקות של חדירה רצופה. בשלב כלשהו הוא יצא, שינינו תנוחה לדוגי סטייל, אני על ארבע בקצה המיטה והוא עומד וחודר אליי. ראיתי שהזין שלו כבר ממש קשה, יותר מקודם, והבנתי שהוא סוף סוף באמת קרוב לגמור. הוא חדר אליי בתנופה, חדירה חלקה ועמוקה, והמשיך את הזיון במלוא הקצב. לזכותו ייאמר שהוא שאל אם לגמור בפנים או בחוץ כשהיה ממש על הסף... אחרי כמה שניות מחשבה שבמהלכן הרגשתי את הזין שלו רוטט בתוכי, מוכן להתפרץ, אמרתי "תגמור בתוכי" ואחרי שנייה הגמירה שלו אכן הגיעה. כמות כזאת של זרע נראה לי שלא ראיתי בחיים. לא ממש ראיתי, יותר הרגשתי. שלחתי יד אחורה, מניח אותה על הישבן שלו, מרגיש אותו מתכווץ בגלי אורגזמה. גל אחרי גל של זרע חם שטף לתוכי, עמוק ככל שזין יכול להגיע, עושה דרכו לעבר הלא נודע. כל זה נמשך אולי חצי דקה רצופה, וגם אחריה באו גלי משנה קטנים. לבסוף הרגשתי אותו יוצא, הרגשה קצת מוזרה, רטובה. ניסיתי לשמור את הזרע בתוכי, לא היה לי נעים משום מה ללכלך את המצעים יותר מידי, אבל קצת זרע יצא בכל זאת כמובן, לבן ועדיין סמיך.
הוא הלך לנקות את עצמו במקלחת, אני בינתיים נשכבתי על הגב ונצרתי את הרגע בזיכרון. טעות? סיכון מטורף? לא משנה איך, אבל זה ללא ספק היה הזיון הכי טוב בחיים שלי.
עם קונדום היה עדיין מהנה, ללא ספק, אבל לא ברמות שאליהן זה הגיע. הייתה לי גם הרגשה שהוא היה גומר הרבה יותר מהר עם קונדום. אחרי שיצא מהמקלחת שאלתי למה לא שם קונדום, מסתבר שהוא בכלל לא שם לב להודעה בווטסאפ שבה אמרתי שאני מביא קונדום, והוא רגיל לזיין בלי קונדום, לכן הניח שזה מה שאני רוצה. לא היה לי רצון להתעמת איתו אז לא אמרתי שום דבר, רק שכבתי על המיטה, מלא בזרע שלו, בעוד הוא מתלבש ויוצא. בשש וחצי יצאתי הביתה, עדיין מלא זרע, היה משהו שובב ופרוע בכך שהייתי בבית עם האישה כאילו הכל רגיל, בעוד שעמוק בישבן שלי מסתתר סוד כמוס.

אחרי שלושה חודשים עשיתי בדיקה, ואחרי שבוע נוסף של חשש הגעתי לקחת את התוצאות. ניסיתי להכין את עצמי לגרוע מכל ולא ממש הצלחתי, למרבה המזל לא היה צורך. תשובה שלילית. בריא.
יכול להמשיך, למרות שהסיכון באמת לא שווה את ההנאה הרגעית.

זהו... זה הסיפור שלי. אהבתם? לא אהבתם? הערות, הארות וגם שאלות אשמח לקבל במייל:
[email protected]
מבטיח לענות, לא מבטיח להיענות לכל בקשה.
:)

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה