ראיון עבודה למתחילים- פרק ב'

קטגוריה: הומואים
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>ירדתי על ברכיי ובראשי המחשבות השתוללו. מה קורה פה הייתה שאלה שחזרה על עצמה המון פעמים בשניות הבודדות שלקחו לי מרגע הירידה על הברכיים ועד הגעתי לרגליו של איתן. נעצרתי בין רגליו כאשר רגלו הימנית מצידי האחד ורגלו השמאלית מהצד השני. לאט לאט הרמתי את ראשי, ליבי דפק והתרגשתי לקראת מה שהולך להיות. איתן נראה היה מאוד נינוח ואני תהיתי האם אני העוזר הראשון שבראיון העבודה נמצא במצב בו אני נמצא.

רציתי נורא לקחת את הזין של איתן לפה אבל לאיתן היו כנראה תכנונים אחרים.
ברגע שמבטי פגש את מבטו הוא הורה לי לחזור חזרה לכיסא ולהתיישב. עשיתי כן ואיתן החל לדבר- אני מבין שאתה בעניין וזה משמח אותי מאוד. אני צריך עוזר שיעמוד בדרישות העבודה ובמקביל יספק את צרכיי האישיים, בראיון איתך היום אני מבין שאתה אכן יכול לספק לי את שניהם ומבחינתי אתה מתאים לעבודה. המשכורת ויתר התנאים הם בדיוק מה שאמרה לך עינת מזכירתי. (עכשיו נזכרתי במשכורת הגבוהה מאוד שהוצע לתפקיד והבנתי מדוע היא כל כך גבוהה)
אני רוצה שתגיע מחר לחתום על החוזה אצל עינת ולאחר מכן תיכנס אלי לחתום על חוזה אישי מולי ועל הסכמי סודיות. מבחינתי אם לא יהיו הפתעות במעמד החתימות תוכל להתחיל לעבוד כבר ביום ראשון.
מבלי לחכות לתגובה שלי, קם איתן מכיסאו איברו רפוי ומשהיה קודם אך עדיין בולט במכנסיו, הושיט את ידו ואמר- תקבע בבקשה עם עינת מועד טוב לחתימת החוזים מחר מולה ולאחר מכן מולי. תגיד לה שתפנה לעניין שעה ביומן שלי. באופן אינסטנקטיבי הגשתי את ידי ללחיצה עם ידו של איתן וניגשתי לדלת.

מבולבל ומרוגש מאוד יצאתי מחדרו המפואר של איתן. כמעט ששכחתי מה אני צריך לעשות כשעינת שאלה אותי: נו, איך היה הראיון? אמרתי לה שהיה ראיון מוצלח מאוד ושאיתן ביקש שאגיע מחר לחתימה על חוזה מולך ולאחר מכן לשיחה נוספת וחתימות נוספות עם איתן. המשכתי- איתן ביקש שתפני לו שעה ביומן לפגישה איתי.
עינת אמרה לי שתטפל ביומן וקבענו למחרת בשעה 11:00.
יצאתי מהלשכה המפוארת ולא ידעתי את נפשי.. זה מה שהולך להיות? אני מתחיל ביום ראשון עבודה שתשתלב גם תפקיד מפתח מעניין וצמוד למנהל בכיר מאוד בחברה, וגם אספק את צרכיו? מה אני חושב על זה...? אסור שאף אחד ידע! הרגיע אותי מאוד שאיתן היה נשוי והיה ברור לי שאף אחד לא ידע מזה.

היום עבר די לאט אבל גם לא בצורה אכזרית.. הלכתי הביתה ולאחר אוננות ארוכה נכנסתי להתקלח ויצאתי לפגוש חברים. בבוקר התעוררתי, אכלתי, התקלחתי ויצאתי לכיוון המשרד תוהה מה הולך להיות במעמד החתימה והאם אני יכול להוציא תנאים טובים יותר כעת כשיש לי את התפקיד ביד.
כשהגעתי למשרד עינת קיבלה אותי בסבר פנים יפות ונתנה לי חוברת בה מופיעים כל התנאים שלי. הופתעתי לגלות שאני מקבל רכב ושיש בונוסים לא רעים על שעות נוספות, על טיסות לחו"ל ועל פרוייקטים מצטיינים. בנוסף היו כל מיני נקודות זמן בהם המנהל הישיר מחליט לבצע תגמולים ולתת בונוסים רבעוניים או שנתיים.

לאחר שחתמתי על החוזה אצל עינת היא ביקשה ממני להמתין עד שאיתן יסיים את הישיבה. מהחדר של איתן נשמעו קולות רבים ונשמע היה שמתנהלת שם ישיבה סוערת. תהיתי מה יהיה מצב רוחו של איתן והתחלתי לעסוק בפלאפון במטרה להעביר את הזמן עד לסיום הישיבה. לאחר כעשרים דקות ארוכות נפתחה הדלת ואנשים בטווח הגילאים של 30-60 יצאו מהחדר כולם נראו אנשים מכובדים. כולם גם העבירו מבט לראות מי הוא הבשר הטרי והלחוץ שיושב וממתין לאיתן. לרגע נתקפתי חרדה שהם יודעים על ההסדר בינינו אך נרגעתי שנזכרתי שאיתן נשוי ובטח אני סתם פרנואיד.

איתן הציץ מחדרו וקרא לי להיכנס. כשנכנסתי הוא סגר אחרי את הדלת ונעל אותה ידנית. לאחר הנעילה ובעודי מתיישב על הכיסא ראיתי את איתן מסדר את החבילה ומתקדם לכיווני. איתן לא נעצר בכיסא שלו אלא המשיך לכיווני ונעצר בקצה השולחן רחוק כחצי מטר מראשי. הוא התחיל ושאל אם יצא לי לחשוב על הפגישה שלנו מאתמול והאם יש לי איזשהם חרטות או הסתייגות. אמרתי שלא והוא התקרב שראשי ממש צמוד לאיזור המפשעה שלו.
"יש לא מעט נושאים דחופים ופרוייקטים שאני רוצה שתיקח עליהם ניהול אבל לפניכן יש פרוייקט אחד שגדל למימדים גדולים מדי ואני רוצה לטפל בו לפני שהוא יתפוצץ לנו בפנים"
הסתכלתי על איתן תוך כדי והבנתי בדיוק לאיזה פרוייקט הוא מתכוון. הבליטה במכנסיו הסגירה לחלוטין על איזה פרוייקט הוא מתכוון. באמת מימדים גדולים חשבתי לעצמי והוא בדיוק המשיך ואמר- "בעצם דווקא ההפך, היום הוא לגמרי הולך להתפוצץ לך בפנים..." בלעתי את כמויות הרוק שהצטברו בפי וחיכיתי למוצא פיו.

איתן פתח את מכנסיו והוריד אותם. הוא קירב את המפשעה שלו עד שיכולתי להריח את סבון הגוף שבו התקלח היום בבוקר. הוא חפן את החבילה שלו בידיו וגירבץ באינטנסיביות את אשכיו ואז תפס את החלק האחורי של ראשי וקירב כך שקודם כל ראשי נגע בידו ובו ברגע הוא שיחרר את החבילה מידו והצמיד את ראשי. הרגשתי את הזין שלו גדל ואת הביצים הענקיות שלו מתגלגלות על עיני ואפי.
הוא הורה לי להוריד את תחתוניו ולהתחיל למצוץ. הורדתי את התחתונים של עד למטה ועליתי חזרה לפגוש איבר גדול ובשרני. הוא היה די לבן בניגוד לגופו השזוף. עבה ועגול ויפה ביחס לאיברים אחרים שראיתי בחיי. פתחתי את פי והצלחתי להכניס רק חלק ממנו לפי. לאט לאט פי התמלא רוק והצלחתי להכניס יותר ממנו ועדיין לא הייתי קרוב להכניס את כולו. הוא גנח ואמר לי שהוא שמח מאוד על הגעתי. "אני שמח שהצלחתי למצוא מישהו אינטליגנט שהציונים שלו בתואר ובמיונים של החברה כל כך גבוהים ושבמקביל הוא מוצץ כל כך טוב". תמצוץ ואל תפסיק עד שאני יגיד לך הוא אמר ותוך כדי אני מרגיש אותו תופס את ראשי, מחזיק אותו חזק ומתחיל לזיין את גרוני. כל פעם הוא נכנס יותר עמוק לגרוני וליותר זמן. בשלב מסוים קצת נחנקתי והוצאתי את ראשי. איתן אמר שיש לי מזל שאני בהתלמדות. "שאני אומר לך למצוץ ולא להפסיק עד שאני אומר, הכוונה היא שהזין שלי לא יוצא מהפה שלך עד שאני אומר. גם אם גמרתי לך שלוש פעמים בפה, כל עוד לא אמרתי לך להפסיק אתה ממשיך להחזיק אותו בפה.
חזרתי מהר למצוץ. משהו בקול הנמוך והסמכותי של איתן כמו גם החשש שאאבד את המשרה על היום הראשון החזיר אותי תוך שניות למצוץ. בהתחלה איתן כאילו העניש אותי ודחף את הזין לו ממש עמוק לגרוני. בכל פעם נשאר שם כמה שניות ויוצא לאט. באחת הפעמים הוא גם אמר לי להסתכל עליו תוך כדי. אחרי כמה דקות של זין עמוק בגרון שלי, איתן החל להוציא את הזין ולהורות לי ללקק אותו או את הביצים העצומות והשעירות שלו. מצצתי וליקקתי ושוב מצצתי למשך כמעט חצי שעה עד שלבסוף הוא גמר בגרוני. תלקק הכול ותמשיך למצוץ עד שאגיד לך להוציא. מצצתי והרגשתי את הזין שלו קטן לי בפה. אחרי עוד כמה מציצות הוא אמר לי שאני יכול לקום ולחתום על הדפים שמחכים על השולחן.

התיישבתי על הכיסא והתחלתי לקרוא את המסמכים בעוד איתן לובש את תחתוניו ומכנסיו ומסדר את עצמו.
המסמכים היו עם סעיפים רבים של סודיות והסכמה שלי לשרת אותו בכל הצורות והדרכים.
חתמתי שאני עושה זאת מרצון. חתמתי שאני מוותר על כל אפשרות לדרוש לסחוט או לתבוע בהמשך.
איתן התיישב והסתכל עלי חותם. "אני יעשה ממך מלך במקום הזה. אני יגדל וילמד אותך כל מה שאני יכול ויודע. אתה מפה תהפוך להיות אחלה מנהל ואיש מאוד מצליח. יש לך את המילה שלי שכל עוד אתה תעשה את המשימות שלך כמו שצריך אתה תתוגמל ביג טיים. לאט לאט אני יעשה ממך גם איש מצליח וגם איש עשיר. התמורה מצידך, אני מקווה ברורה לך, אם לא, לאט לאט היא תתברר לך. גם בנושא הזה אני ילמד ויחנוך אותך..." שמעתי את דבריו ומשום מה המוטיבציה שלי לחתום רק עלתה.
בשלב מסויים הוא התקשר לאישתו ודיבר איתה לידי. היא הייתה נשמעת אישה נחמדה והוא היה נשמע בעל לתפארת.

"היה יום נהדר! אני אספר לך כבר בבית..." אמר וניתק.

אני צריך לזוז עוד רגע לישיבה הנהלה אמר לי. תסיים לחתום ותשאיר על השולחן. עינת הכינה לך צרור עם מפתחות של המשרד שלי של הלשכה של המשרד שלך ושל הרכב שלך. תיקח ממנה ותנעל את המשרד שלי כי לה אין מפתח. היא תסביר לך איפה הרכב ליסינג שלך נמצא ותראה לך את המשרד שלך שצמוד למשרד שלי פה. נתראה ביום ראשון.

סיימתי לחתום על הדפים ותוך כדי כל הזמן חשבתי מה פשר המילים "אספר לך בבית...??" הוא מתכוון לשתף אותה במה שעשיתי לו היום? ובכלל?? תיארתי לעצמי שהוא ממש לא התכוון למה שאני חושב והעברתי את המחשבה המוזרה מראשי. הייתי בעבר עם זוגות אבל איתן ממש ממש לא נראה כמו הטיפוס של הזוגות הפתוחים.
כמות המסמכים שאני חותם עליהם בדיוק ברגעים אלו מוכיחה לי שאיתן שומר על סודיות רבה בעניין והוא ממש לא בכיוון של יחסים פתוחים.
סיימתי לחתום ויצאתי החוצה, עינת סיימה להקליד משהו וקמה לעברי. "בוא אני יראה לך את המשרד שלך שנמצא ממש פה ולאחר מכן נרד לחנייה ואראה לך גם את הרכב.. אני שמחה מאוד בשבילך. איתן אחלה בוס ואתה תוכל ללמוד ממנו הרבה מאוד.. מזל טוב!"
המחשבות לא פסקו להעסיק אותי.
עניתי יפה תודה והלכתי אחרי עינת.. אחר כך חשבתי שאולי קצת ייבשתי את עינת שרצתה לפתוח בשיחה עם מי שהולך לעבוד די צמוד אליה. הייתי כל כך עסוק במחשבות על ה-24 שעות האחרונות שפשוט לא הצלחתי להרים איתה את השיחה.

ירדנו לרכב ועינת פנתה לרכב מאזדה חדש ונקי. "זה הרכב החדש שלך, תתחדש" אמרה עינת והגישה לי את צרור המפתחות. עניתי בתודה ונפרדנו לשלום.

"נתראה בראשון" היא אמרה ראשונה.
נתראה, עניתי ונסעתי.
נתראה...

אם עד כה אהבתם שלחו לי במייל את דעתכם.
הזמנות יתקבלו גם כן בברכה...
[email protected]

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה