קוקהולד אכזרי

קטגוריה: אורגיה
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

תכנס לאוטו אמרה לי, בזמן שהתלבשה כמו תמיד כשהיא נסעה לשם, הייתי מופתע כי אף פעם לא לקחה אותי איתה לשם ואף פעם לא הבנתי מה עשתה שם או למה. אמרה לי שהיא עושה בייביסיטר לשני בנים מקסימים בזמן שנכנסו למכונית, וכמובן שהיא נהגה לאחר שהשתלטה על כל הרכוש שלי בבית המשפט על ידי "פינוק קטן" לשופט שהתבטאה בשנה וחצי של ביקורים אצלנו בבית ובעיקר במיטה שלנו.
הגענו מהר יחסית והיא הסתובבה אליי בכיסאה ואמרה "איך אני נראית ?"
הסתכלתי על החולצה הלבנה המכופתרת שכמעט התפוצצה מהחזה שלה, שהיא סידרה לתוך חצאית כחולה צמודה וקצרה שהגיעה עד חצי ירכיה, ועל הרגליים המושלמות שלה שהגיעו לנעלי בובה לבנים.
"מדהים, אבל לא טיפה סקסי מדיי לבייביסיטר ובמיוחד לבנים ?"
היא רק חייכה אליי ויצאה בסקסיות מהאוטו שלה ואני הולך אחריה מסתכל על הישבן הלא גדול מדיי שלה, אבל רך ומושלם.
מגיעים לדלת הדירה, והיא דופקת בדלת, הדלת נפתחת כמעט מיד לבן חסר חולצה ומכנסיים נמוכים ורואים את הגוף המדהים שלו, והוא צועק לאחיו "אחי, מ' הגיעה כבר, ועוד עם איזה מוזר איתה"
מיד אחיו בא עם גוף זהה ולבוש זהה ואומר "הא יופי התחיל לי החשק" כבר עולות לי מחשבות, "חשק ? על מה הוא מדבר ? ואיך הוא מעז לקרוא לי מוזר ? היא שלי."
אך שתקתי ונכנסתי אחריה לדירה, היא מיד מתמצאת בקלות ונכנסת למטבח מסדרת נשנוש ומתיישבת על הספה מול הסרט שעומד להתחיל, אני מוזג כוס מים לעצמי ומתיישב לידה ושם יד סביבה, פתאום אני נדחף לצד ואני רואה את האחים מתיישבים בשני צדדיה בזמן שהיא נקרעת מצחוק ואומרת "לא נורא יש כורסא תשב שם" שוב עשיתי טעות ולא אמרתי מילה, התיישבתי וצפינו בסרט, הגענו בערך לחצי הסרט כשהבנתי למה החברה בת ה18 כל כך נמשכת לילדי תיכון שיושבים סביבה... הסתכלתי עליהם ואני רואה שהיא מסמיקה, מסקרנות אני בודק למה ורואה במכנסיים של שניהם שני צללים ענקיים, אני יוצר איתה קשר עין והיא מחייכת ורק אומרת "בנים, לך תבין" כאילו זה הסבר.
שוב שתקתי והמשכנו לראות, סוף הסרט הם אומרים בו זמנית "מ' אני חרמן", הסתכלתי עליהם מופתע והיא עונה מיד "וואי גם אני... ד' רוצה לטפל בי ?"
אמרתי בטח ומיד קמתי לקחת את חברה שלי למיטה אבל היא מיד אומרת "לא אתה יא אידיוט, התכוונתי לד' שהוא באמת גבר."
שני האחים צוחקים ושמים כל אחד יד על הברך שלה, ומסתכלים בעיניים, אבל קפאתי, לא יכולתי לעשות כלום... היא לוקחת את ידיה הקטנות והמטופחות, מראה לי אותם ואז לאט לאט מניחה על הבליטות הענקיות שלהם בזמן שאני עומד באמצע הסלון צופה ולא יכול לעשות כלום.
היא מתחילה ללטף את הבליטות הענקיות שלהם ולמשש אותם והם נוגעים לה בגוף אבל לא מפשיטים אותה, היא מתחילה לנשק אותם, קודם אחד ואז את השני ואז חזרה לראשון וממשיכה לעשות את זה בזמן שאני מבין שהבליטות הענקיות... היו רק מהאיברים הרכים שלהם... ואז הם מתחילים לגדול ולגדול ואני רואה את הידיים הקטנות שלה לא מגיעות סביב הענקים שלהם אפילו.
היא נוקשת באצבעותיה והם מורידים את המכנסיים והתחתונים שלהם ומתיישבים והיא מחייכת אליי כשאני רואה את שני הענקים שהיא מנסה להחזיק
"היית רוצה כזה פיצפוני שלי ? היית רוצה זין ענק ?" גמגמתי ולא יצאה תשובה אז שני הענקים קמו קרעו את בגדיי סטרו לי ולאיבר הקטן שלי שעמד הכי חזק שעמד אי פעם, ואז התיישבו לידה להמשיך את הטיפול ידיים, והיא מצווה עליי להוריד את נעלי הבובה שלה ולהתחיל ללקק את כפות הרגליים המושלמות שלה ולא לגמור או שאני אקבל מכות, מרוב פחד עשיתי כמו שהיא צוותה וכשהסתכלתי עליהם צוחקים ראיתי שהיד שלה לא מצליחה להחזיק אפילו את הכיפה שלהם או ביצה אחת והרגשתי שהיא עומד להתפוצץ והיא הבחינה ואחד הבריונים התקרב אליי מאחורה בזמן שליקקתי את כפות רגליה שהיו על הרצפה ובעט לי באשכים כזה חזק שהתחלתי לגמור לתוך הנעל בובה שלה אבל המשכתי ללקק את כפות הרגליים המושלמות שלה וראיתי שהיא מתחילה למצוץ לאחד מהם ולעשות ביד לשני ואז ההפך, הפה שלה בקושי יכל להחזיק את הכיפה שלהם אבל המשיכה והענקים שלהם התקשו עוד יותר.
"תחכה שהיא תקבל אותנו בחורים שלה, את זה היא מקבלת עד הסוף" אמר אחד מהם וכולם צחקו.
בזמן שליקקתי עוד ועוד עצרה אותי והתהפכה כך שהתחת שלה כלפי אחד מהם והפה כלפי השני וראיתי איך מכניס הראשון את הענק שלו לפה שלה ואז האחר ללא הגנה מחליק את הענק שלו לתוך הכוס שלה והענקים ציוו עליי להמשיך ללקק את כפות רגליה שהיו כל כך קרובות לענק שבכוס שלה שיכלתי לראות ולשמוע איך הענקים האלו קורעים את החורים של חברה שלי ולהריח ולהרגיש כמה היא נהנית והם התחילו לזיין אותה עוד יותר מהר ואז דחפו את ראשי מתחת לכוס שלה וגרמו לי ללקק אותו ואז היא לקחה את הפצקי שלי בידה והחלה למחוץ הכי חזק שיכלה...
לאחר שגמרה כמה פעמים נשכבה על הספה וניגשו שני הענקים מאחוריה ושמו את פי ליד הכוס שלה ופתחו אותו בכוח וחדרו ביחד לכוס שלה שראיתי מתרחב בכוח בזמן שהיא צעקה חזק מכאב ועונג, לאחר כמה דקות וכמה גמירות שלה, דחפו שניהם הכי עמוק שיכלו וגמרו עמוק עמוק בתוכה בזמן שאני מסתכל ורואה את הענקים שלהם כולם בתוכה והשק ביצים הענק שיש לכל אחד מתרוקן, והיא צעקה מעונג "כןןן כןןןן תמלאו אותי ענקים שלי תמלאו אותי בלי הגנהההה" והם צחקו והמשיכו לגמור בתוכה.
לבסוף כאשר סיימו, היא קמה וחייכה אליי נישקה את שניהם צרפתית, ניקתה את הענקים שלהם משאריות זרע ואז נשקה אותי צרפתית.
החזירה את החצאית למקום, כפתרה את החולצה ולבשה את נעלי הבובה שהיו מלאים בזרע שלי.
עקבתי אחריה למכונית והגענו הביתה, ואז הצלחתי לשאול "הם גמרו בתוכך בלי הגנה... זה לא טוב.."
חייכה ואמרה לי "למה לא טוב ? טוב מאוד מאוד. ואל תשכח, חברים שלך יבקרו בערב." וצחקה.

מקווה שנהניתם ואם תרצו עוד סיפורים כאלו או סתם שאלות או לדבר תיצרו איתי קשר דרך Kik שמי הוא [email protected]

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה