מלך הג'ונגל

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div> תמיד אהבתי חיות...לא משנה מה. כלבים, חתולים, תוכים, אקווריום דגים. ותמיד הייתי מוקף חיות נחמד מילדות. גם היום אני מחזיק 2 כלבים וכמה תוכים, ו-2 אקווריומים, (אחד מים מתוקים והשיני מים מלוחים). במשרד שלי בעבודה רק אקווריום עם דגים טרופיים ניתן להחזיק וכך אני עושה. וכמו האקווריומים ושאר החיות אצלי בבית אני מטפח אותו כמו שצריך. הילדים שלי גם נהנים מזה, ולמזלי יש לא אשה שמשלימה עם זה ונותנת לי לעשות כך.
בעבודה שלי הרבה אנשים נכנסים לי למשרד, פגישות, התיעצויות, תחתום פה, תחתום שם. ולא מעט עוצרים ומחמאים לי על האקווריום היפה והגדול שהעזתי להציב במשרד. יום אחד, עובדת מאגף אחר, מהנהלת חשבונות נכנסה אלי לשאול אותי על איזשהו תשלום לספק. צעירה, חמודה, תמיד חייכנית. דורית (שם בדוי) היא אישה קטנתונת, שער שחור חלק, עיניים.....בעצם בשלב זה לא שמתי לב לצבע העיניים שלה. למען האמת, לא כל כך שמתי לב אליה בכלל. רק עכשיו כאשר אני חושב על זה הייתה לה מין חיוך של ביישנית כל פעם כאשר הסתכלה עלי....אין לי כל מטרה להסתבך עם נשות ממקום העבודה, זה לא חכם, אפשר בקלות להסתבך והיום אם כל ההתעוררות בנושא הטרדה מינית במקום העבודה...מי צריך את זה. אז תבינו אותי שלא היה לי כל מטרה להתעניין בבחורה הזאת, וזה מה שעושה את המקרה הזה כל כך יוצא דופן. אף פעם אי-אפשר לדעת מאיפה זה יבוא אלך!
וכמובן, למרות כל זה, כגבר בריא, נשוי עם ילדים ואישה אוהבת - גבר תמיד ישאר גבר ולא יכולתי שלא לשים לב למראה החיצוני של הגברת. הגוף הרזה שלה אף פעם לא תפס את תשומת ליבי, במיוחד כי אני נמשך לנשים מלאות יותר. חוץ מזה, היא נראת לי צעירה כל כך. אז כאשר היא פנתה אלי, אחרי מבט ארוך בדגים שבאקווריום וסיפרה לי שבעלה גם מתעסק באותו התחביב, הופתעתי לשמוע שהיא בכלל נשואה.
"בטח, התחתנתי לפני שנתיים, אתה לא זוכר?" והציגה בגאווה את טבעת הנישואים שלה. אבל מכוון שאנו עובדים באגפים נפרדים לא היה מוזר כל כך שלא אדע.
"כן" היא המשיכה עם חיוך ילדותי על פניה "בעלי מתעסק כל הזמן עם האקווריום שלו, כל פעם הדגים מתים לו, וכל פעם הוא מתעסק שעות ארוכות להפעיל מחדש את המסנן שאמור לנקות את המים"
"באמת?" אני שואל כי זה לא ממש עניין אותי בהתחלה,
"כן, מכוון שהמסנן מפסיק לעבוד והוא לא שם לב הדגים מתים פעם אחר פעם. וכל פעם מחדש הוא מתעסק עם המסנן הדפוק הזה, קונה דגים חדשים במאות שקלים, ולא עובר שבוע ושוב אותו הסיפור".
תמיד מעניין לשמוע אשה נשואה מתלוננת על בעלה.
"ואם זה לא מספיק, האקווריום נמצא ממש בסלון. אז כל פעם שהוא לא מסודר יפה עם דגים, או חצי מפורק בגלל תקלות, כל האורחים שלנו וכל מי שנכנס אלינו הבייתה חייבים לראות את ייצור האומנות הזו".
"תגיד לבעלך" הצעתי "שאם ירצה לא איכפת לי לתת לא כמה עצות בנושא, יש לי לא מעט ניסיון בזה".
"אין סיכוי" הצהירה, "יש לו אגו מנופח ולא מוכן לבקש עזרא. אתה מכיר גברים נכון?"
"בטח" עניתי. "בכל מקרה אני כאן אם יום אחד יחליט אחרת....".
אמרה תודה, יצא לעניינים שלה.
לאחר מכן התחלתי לשים לב אליה. הגיע אלי למשרד עם ניירת לחתימה, או שאלה פה ושם. אבל מאז שמתי לב לחיוך שובב על פניה. תמיד חייכה אלי כאשר עברנו אחת מול השיני במסדרון, או שנכנסה למשרדי בעניני עבודה.
ואז יום אחד היא בא אלי למשרד כולה מרוגשת. "נמאס לי" היא אומרת ומתישבת בכיסא מולי.
"אתמול הוא עבר כל הגבולות!"
"מה קרה?" שאלתי.
"משהוא השתחרר בצנרת של המסנן וכל המים של האקווריום המקוללה זרמו החוצה והציפה את כל הסלון! הרטיב את השטיח, אל תשאל! התעררתי בבוקר לגלות את זה. היו קרטונים עם ספרים שלי על הרצפה והם נהרסו!!! אמרתי לבעלי שזהו – יש לו 2 ברירות – להתפטר מהעסק או להתיעץ עם משהו שמבין בזה. אוףףף....הוא כל כך עקשן!"
הקשבתי בשקט, נתתי לגברת לשחרר קיטור.
"אז הוא הסכים סוף סוף להצעתך ליעוץ בנושא. אתה עדיין מוכן?" שאלה.
"למה לא. מתי את רוצה?"
"אם תוכל לבוא היום אחרי העבודה זה יהיה נהדר."
"סגרנו".
"בעלי אוסף אותי הים ב3:30. אז תבוא מתי שבא לך...
הצעתי שתמתין לשעה 4 כאשר אני מסיים, ואז אקח אותה טרמפ, במקום שבעלה יבוא. היא הסכימה.
אז בשעה 4:05 דפקתי כרטיס, יצאתי ומצאתי אותה ממתינה ליד הרכב שלי.
נסענו למושב בו הם מתגוררים. נכנסנו. הכירה לי את בעלה, יוסי שמו. בחור נאה, לא גבוהה, מזוקן עם שער חום. היה לו קול חלש, כאילו לא בטוח בעצמו. התחלנו לשוחח על ענייני דגי נוי וציוד אקווריום. דורית נכנסה למטבח להכין לנו שתייה חמה.
אחרי ששתינו דורית נעלמה לאנשהו תוך הבית, ונשארתי עם בעלה. אחרי שניסה להסביר לי על הבעיות המתמשכות עם האקווריום שלו, הבנתי עד כמה הוא לא מבין בתחום. ניסיתי להסביר לו כי הסיבה שכל הזמן הדגים מתים לו היא......והוא הופתע לשמוע שאני בכלל יודע על זה.
"מה?" הוא שאל "גם את זה היא סיפרה לך?". לאט לאט התחלתי להבין שיש לי עסק עם חנון, גבר עם חוסר בטחון, ולא פלא שאשתו מדברת עליו עם מעט זלזול.
אחרי שהעברתי ליוסי שיעור על איך מערכת הסינון צריכה לפעול, איך מתקינים אותה שלא יציף את כל הבית, התנדבתי להשאר עוד ולעזור לו בהתקנת המערכת מחדש.
במהלך העבודה ביחד עם הציוד, צנרת ומים, הוא הפתיע אותי אם השאלה הבאה.
"מה דעתך על דורית?"
לא הבנתי למה גבר נשוי שרק עכשיו פגשתי מאיז לבקש חוות דעת על אשתו.....עד כמה הוא דפוק חשבתי לעצמי. אבל מרוב נימוס עניתי לו.
"היא בחורה חמודה, תמיד חייכנית, תמיד נעים בעבודה"
"היא סיפרה לי עלך" – לא הבנתי לאן זה מוביל....
"מספרת כמה אתה רגוע, עוזר, לא מתעצבן"
עמדתי דום – מרוב תמימות לא הבנתי מה קורה כאן. ואז התחלתי להבין.....
"אני יכול להיות כן איתך?" הוא שואל,
"בטח". ואז הוא פלט את המשפט שלא ידעתי מאיפה זה הגיעה,
"אשתי נמשכת אליך, היא מפנטזת על גבר מבוגר יותר, והיא כל הזמן חושבת עלך"
פתאום הרגשתי סחרחורת, ולא האמנתי לאוזני. פתאום נפלה לי האסימון שכל הקטע הזה היה למשוך אותי אליהם .או שלא? אולי סתם משחקים איתי?
הייתי מעט מבולבל מכל זה. יוסי ראה את הסקרנות בעיני, ולכן הרשאה לעצמו להמשיך ולהסביר בצורה יפה שלמעשה שניהם מפנטזים על צלע שלישית גברי, ושהחליטו שאני מועמד מתאים. וואו, לא ידעתי לאן זה נפל לי. אולי הבחור סתם דפוק ומשחק איתי? אבל אחר כך הוא קרה לדורית ואישרה ששניהם בקטע.
"מאוד מחמיא לי שאתם חושבים עלי כך" הסברתי, "אבל אני נשוי, ואני מאוד נזהר לא לבגוד, ובטוח לא עם מישהי מאותו מקום עבודה" תירצתי.
התחננו שלא אחלוק את הסיפור עם אף אחד, וכמובן הסכמתי. המשכתי הבייתה, המום.
כמובן שכל הלילה חשבתי על זה. התעלסתי עם אשתי, אבל המחשבות היו במקום אחר. האם הם רצינים? שאלתי את עצמי. אשתי שאלה מה מטריד אותי, השבתי ענייני עבודה...וזה לא היה רחוק מהאמת.
עברו שבועיים. ההלם מהשיחה עם הזוג התפוגג. ראיתי מפעם לפעם את דורית בעבודה, פעם אחד קרצה לי עין ואני מהר מאוד הסתובבתי לראות שאף אחד לא רואה....חסר לי שמועות במקום העבודה. ימים ולילות חשבתי על ההצעה. ואם הסיפור יצא החוצה? מה זה יעשה למשפחה שלי? למעמד שלי בעבוד? אבל לאט לאט התחלתי לשים לב ליופי של דורית, הפנים היפות, הגוף החטוב. אומנם תמיד היה לי פנטזיה להצטרף לזוג, אף פעם לא פעלתי לההגשים אותה. ונראה שיש לי הזדמנות לא רק להצטרף לזוג, אלא עם חתיכה שכבר נמשכתי אליה. אחרי לא מעט לילות של חושבים, החלטתי שעלי לנצל את ההזדמנות שלא מקבלים כל יום אם בכלל. חשבתי לעצמי, כאשר אהיה זקן בכיסא גלגלים ולא יישאר מה לעשות אלא לחשוב על החיים שהיו, איזה אידיות אני אהיה לפקשש הזדמנות כזו?
למחרת במשרד התקשרתי לדורית וביקשתי שתבוא אלי למשרד. שלחתי את המזכירה שלי לטפל במשהו, לא היה מתאים שאסגור את הדלת עם דורית בפנים. נכנסה עם חיוך רחב. אמרתי לה בקול שקט שאני מעוניין לענות להצעה שלה ושל בעלה מלפני שבועיים.
"באמת??!! – איזה יופי!!!!"
תיאמנו לאחד הבקרים כך שהילד שלה יהיה בפועטון. שנינו לקחנו חצי יום חופש, בעלה עצמעי ולכן אין לו בעיה. קניתי לי קופסת קונדומים ליתר בטחון. באותו הבוקר קמתי בהתרגשות. לבשתי תחתונים צבעוניים יפים.
נסעתי לבית של הזוג, ביקשו ממני לחנות כמה מאות מטרים מהבית, לבוא ברגל ולהכנס מהדלת האחורית. קיבלו אותי בחיוכים. ישבנו שלושתנו על כוס קפה בסלון, והסבירו לי שמדובר על מפגש חד פעמי לשם הגשמת פנטזיה לשניהם. מתברר שגם דורית חלמה להיות עם גבר מבוגר יותר, והוא נדלק על הרעיון לראות גבר אחר מפנק את אשתו. קוקהולד ממש. הזמינו אותי לחדר השינה. הרגשתי את הדופק שלי עולה, והזיין שלי הזדקף מייד, רק על המחשבה של מה הולך להיות.
ישבתי ליד דורית על המיטה, בעלה ישב על כיסא לא רחוק. נתתי לה נשיקה על השפתיים, אבל הבנתי שהיא לא בקטע של נשיקות בשלב זה. התחלתי למשש את החזה שלך דרך החולצה, לא האמנתי שאני עושה לה את זה. בעלה הביט עלינו בסקרנות. התחלתי לפתוח את הכפתורים בחזית החולצה שלה, ושם נחשף זוג ציצים חמודים בחזיה שחורה. ראיתי את הפטמאות הזקורות דרך החזיה הרכה שלה. נדהמתי לגלות חזה כל כך מפותח, כי כל פעם שראיתי את דורית בעבודה היא נראתה לי די שטוחה.
"איזה יופי של חזה" החמאתי לה, ומיד שלחתי את ידיי לשחרר את החזייה מאחורה. מייד התחלתי ללקק ולינוק את הפתמאות שלה, והיא סגרה את העיניים וחייכה.
הכנסתי יד למכנס שלה, בתוך התחתונים, והרגשתי כוס חלק, מגולח. לאט דחפתי עצבע והרגשתי כמה שהיא רטובה.
"כמה שאת רטובה" הערתי, והיא המשיכה לחייך. בעלה אמר " כן, היא מפנטזת עלך כל הלילה"
בשלב הזה לא יכולתי לרסן את עצמי יותר, אז פתחתי את הרכסן של מכנסיה, הורדתי אותם ואת התחתונים הסקסיים בות אחת. ושם ראיתי את הדבר הכי יפה שגבר יכול לרצות – כוס קטן, מגולך, ורוד בהיר מפנים. לא בזבזתי רגע, התכופפתי כאשר היא נשענת לאחור, והתחלתי ללקק. וללקק, וללקק.
הכוס שלה הייתה בעלת ריח טריה, כנראה זמן קצר אחרי מקלחת. ומתוקה כמו דבש. היא התחילה להוציא קולות של הנאה, ובו זמנית התחילה לפתוח לי את החגורה. בעלה יושב ומביט בנעשה לאשתו. קמתי, הורדתי את הבגדים שלי עד לתחתונים, וחזרתי לסיים ארוחת בוקר. ינקתי חזק את כל איזור הדגדגן, וזה גרם לדורית לגנוח, בזמן ששפשפה לי את הזין עם היד שלה. הייתי קשה כמו אבן, וכל הסביבה האירוטית, אותה ערומה, הלשון שלי בכוס שלה, ובעלה שרואה את הכל בקור רוח...פחדתי שאגמור על המקום.


מייד דימיינתי לי בראש פנים של אשה מכוערת כדי למנוע ממני לגמור מוקדם – תרגיל ישן שאני מפעיל בעת הצורך ונרגעתי מעט. המשכתי לענג את המלאך הקטנה הצמודה עלי שהתחילה להתפטל מרוב עונג. דחפתי לה 2 עצבעות בעדינות לתוך הכוס הרטוב...ואז ירדתי עם הלשון ללקק את פיאת הטבעת הוורוד פצפון שלה.
"אאאאאווווווווווו" היא צרחה ----"ייייוווסססיייייי אתה אף פעם לא עושה לי כךךך!!!!" אז הבנתי שאני משמש סוג של מורה לבעלה היורם שישב שם.
פתאום היא דחפה אותי הצידה, הסתובבה, הורידה את התחתונים שלי עם קצה רגלה, ונעמדה על הבכיים על המיטה בצורה שהזמינה אותי להכנס בתנוחת דוגי. לא בזבזתי רגע. הלב פועם, הזיין זקור כמו אבן, מצאתי את הקונדום שהכנתי ושמתי אותו על הזיין שלי תוך כדי זה שהידיים שלי רועדות מרוב התרגשות. חדרתי אל תוך הכוס הרטוב בקלי קלות, תפסתי את המותניים שלה והתחלתי לנוע הלוך ושוב. מייד היא קרה לבעלה, "יוסי, בוא לכאן מייד - אני רוצה להרגיש את שנייייכםםםםםם" וסימנה לו לבוא מולה. יוסי, כמו בעל ממושמע לגמרי, התיצב מול הפנים שלה, הוריד מכנסיים והוציא את הכלי שלו, לא משהו מרשים במיוחד. דורית תפסה לו את הזיין ביד אחת והכניסה אותו לפה. וכך אני ובעלה זיינו את דורית בצורת שיפוד, כאשר שלושתנו מוציאים קולות הנאה וגניחות. לא ברור לי ממה ניהנתי יותר, מהכוס הצר והגוף הסקסי של הגברת הצעירה, או מעצם העובדה שאני מזיין אותה לרצוני מול בעלה. לא משנה, זה היה חוויה בלתי נשכחת!!!!
אני יכול להמשיך לתאר את הנעשה משם. אני גמרתי חזק, ואחרי זמן קצר הזיין שלי הפך קשה שוב ומוכן לעוד. נשכבתי על גבי ודורית טיפסה עלי, רכבה על הכלי שלי כאשר הגב לכוון הפנים שלי, ושוב מצצה לבעלה.
בשלב מסויים החלפתי מקומות עם יוסי, הרי בתור בעלה מגיע לו גם להינות לא? קיבלתי מציצה בזמן שהוא פמפם את הכוס של דורית. כמעט גמרתי פעם נוספת בפה שלה, אבל היא הצליחה להוציא את הכלי שלי בדיוק לפני. השפרצתי על החזה שלה. איזה מראה.
שלושתנו התקפלנו על המיטה בחיבוק אחד גדול, ושלושתנו הסכמנו שעבור כולנו זו הייתה חוויה מדהימה ובלתי נשכחת. ניסיתי לשכנע אותם שניפגש שוב, אבל הבהירו לי שבשם הנישואים הבטיחו מראש שזה יהיה אקט חד פעמי. יוסי הסכים שאצלם תמונה בודדת של הכוס שלה, ללא כל סימני זיהוי כמובן, כדי שאוכל לכתוב ולפרסם כאן באתר.

כפי שאתם רואים, אי אפשר לדעת מאיפה הזדמנות כזו יצוץ לך. כל פעם שאני מסתכל על האקווריום שלי במשרד אני נזכר איכשהו במפגש, בשלישיה.
לגבי דורית, מאז היא מתנהגת כרגיל, חיוך קטן ובוקר טוב. לאף אחד מסביבנו בעבודה אין שמץ ממה שקרה ביני לבין הזוג. וכך זה ישאר.
צר לי שלא אוכל להפגש איתם שוב, אולי עדיף כך. מה שכן, אם עוד פעם אקבל הזמנה כזו, בטוח אלך על זה.

הערות יתקבלו בברכה.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה