הפעם הראשונה של טלי

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>מגורה ומופתע אני צופה בסצנת סקס לוהטת, המתרחשת ממש מול עיניי בין גבר ואישה שנראים לי לגמרי זרים לי ואני מפנטז על גבר שיענג את טלי אישתי.
שניהם ערומים כביום היוולדם. והבחור בסרט נשכב על ביטנה מושיט את ידיו לשדיה הגדולים והיפים של אשתי, הזין הזקור שלו רועד, כנראה מגירוי והתרגשות.
הבחורה כורעת מעליו, תופסת את הזין הרועד בקצות אצבעותיה, מכוונת בעדינות אל פתחו של הכוס הלח והחם, נוחתת ופותחת ברכיבה נמרצת.
קולותיה הרמים מסגירים את מה שהיא מרגישה - שפשוף הזין של הבחור בין דפנות הכוס המתוק שלה עושה לה את זה, היא נהנית...
כל זה מתרחש כשאני בבית ואני כאילו לא מרגיש כלום. האם לא הפנמתי מה קורה או שבאמת לא מפריע לי? בעצם אני לא טיפוס קנאי...

אשתי גדלה במשפחה דתית, ( ועם הזמן נשאר רק המסורת ) עם זאת לא הייתה בתולה כשהכרנו.
האמת, לא היה אכפת לי, התאהבתי בה ממבט ראשון וכל מה שהיה בחייה הקודמים לא עניין אותי אז ולא מעניין אותי גם היום.
הסקס איתה תמיד משקר. עובדה - מאז שהכרתי את טלי הפסקתי להתעניין בנשים אחרות...

אלי בן 44 שם בדוי נראה בחור שמן נאה מאוד חובש כיפה סרוגה מראה אבהי הוא נחשב לאדם נחמד מאוד לאחד מחבריי הטובים הכרנו לפני 20 שנה בעבודה והוא אחראי האגף והחברות שלנו איתנה, היא עמדה במבחנים רבים ולא קלים ואת כולם צלחה בשלום.
אלי התחתן שנתיים לפניי. כשהכרתי את טלי כבר היה לו תינוק. את אשתו של אלי אף פעם לא הכרתי, אישית אין לי הסבר לזה, אבל זה המצב.
אלי לעומת זאת, חיבב את אשתי מהרגע הראשון אבל אף פעם לא דברנו על חיי המין למרות שהינו חברים טובים בעבודה
גם טלי חיבבה את אלי מהרגע הראשון.
שני העשורים של חיינו עם טלי, מהרגע שנולדה בתנו הבכורה, עברו כמעט ללא ריגושים מיניים. היינו עסוקים בגידול ילדים, עבודה בבניית המשפחה. באותה תקופה טלי כמעט לגמרי איבדה את העניין בסקס.
המפנה חל אצלה באמצע שנות הארבעים לחייה. לפתע גיליתי כי היא קוראת על זה, מדברת על זה, קונה בגדים סקסיים, יוזמת יחסי מין.
בהתחלה שמחתי, אבל מהר מאוד גיליתי שקיים פער עצום, לא ניתן לגישור, בין הציפיות ההולכות והגדלות של אשתי לבין הביצועיים שלי. נבהלתי, התחלתי לדאוג...
נדמה לי שבתקופה ההיא היו לאשתי מספר פרשיות אהבים, אבל היא לא סיפרה ואני לא חקרתי יותר מדי...
לפני זמן מה בערך סיפרתי לאלי מה עובר עלי. תגובתו הייתה תכליתית וחד משמעית: אני לא מבין בעניינים האלה כנראה הוא לא רצה שאני אדע על מעללו המינים.
לא הופתעתי
על הרעיון לצרף גבר חשבתי גם בעצמי, ידעתי שלא מעט זוגות התנסו בזה ושיש מקרים שזה מצליח.
נושא חילופי זוגות בכללותו עלה אצלנו מזמן, חלק מהחברים המשותפים שלנו התנסו ודיברו על זה בגלוי. טענו, כי חיי המין שלהם השתפרו פלאים מאז החילופים.
דבריהם עודדו גם אותנו לבחון ולשקול את האפשרות הזאת ברצינות, אבל איכשהו זה לא הגיע לידי מימוש. בעיקר, כי אני היססתי. חששתי שלא אעמוד בציפיות. העדפתי לצרף גבר, לא זוג, אבל לטלי לא אמרתי את זה אז. לראשונה דיברתי איתה על זה אחרי ששאלתי זוג חברים שלנו שהם חופשי מצרפים זוגות לחיי המין שלהם וקבלנו קצת הדרכה מאז התחלנו לשוחח על זה יותר ויותר, חודשים ארוכים. בסוף טלי הסכימה איתי...
נכנסו לצאט ופרסמנו מודעות בכל מיני פורמים והתחלנו לחפש מועמד פוטנציאל הכרנו כמה גברים אבל זה לא זה חשבנו מה יהיה ואני מתחרמן מזה רצח. כרגיל השיגרה המשיכה ככה במשך תקופה וכמעט התייאשנו כי לא מצאתו מישהו מתאים. לבינתיים עברו לדירה חדשה והלטנו לערוך חנוכת בית הזמנתי משפחה וחברים וגם את אלי הצעתי לו טראפ במקום להיסחב באוטובוסים וגם בקשתי ממנו קצת עזרה בהכנות דברים קלים. הודעתי לטלי, שאלי מגיע תכיני משהו קל לאכול תמיד. הנושא של משיכה מינית מצדה של טלי לא עלה כלל על הפרק. לשנינו היה ברור שהצירוף נועד לסיפוק מיני בלבד ושום דבר מעבר לזה. בטח לא משהו שעלול לסכן את שלמות המשפחה שלנו. התנאי היחיד של טלי היה - שלא תחוש דחייה ממגע גופני עם המועמד...

הגענו הביתה הדלת היתה פתוחה וטלי לא הרגישה שנכנסנו ואני מבחין שטלי עסוקה במשהו עדיין לא שמה לב שנכנסנו והיא היתה לבושה בכותנת דקיקה ומעט שקופה שמבליטים את שדיה הגדולים שבלטו.
אמרתי היי מאמי אני בבית. טלי נבהלה אמרתי לה לא נעים תלבשי משהו צנוע האמת אלי אמר שטויות זה בסדר. אני לא הגבתי גם לא חשבתי על זה כלל אמרתי שלום נתתי נשיקה ללחי ונכנסתי למקלחת.
טלי הציעה לאלי משהו לשתות קר? חם? בירה?
אלי אמר יש וודקה?
טלי אמרה כן יש וטלי מביאה לו בקבוק וכוס וקרח תרגיש חופשי ומחייכת ומספרת לאלי על ההכנות של חנוכת הבית ומה היא הכינה ומה היא בישלה וריח של בושם עוטף את הסלון מגופה של טלי ואלי לא מפסיק להביט באישתי.
טלי כמה שהיא מהפנטת היה לה גוף לא רזה מידי ולא שמן אבל חזה גדול ורך.
טלי אישתי אישה מטופחת ומאוד סקסית ולא נראית לגילה. אלי לא מפסיק להוריד את המבט מטלי. והיא מבחינה שמשהו במבט של אלי מוזר היא מחליטה לבדוק.
כמובן שלאישתי יש חושים מדויקים ולרוב היא לא טועה. טלי לא יודעת שאלי יודע על הרצון שלי שגבר זר יפנק אותה ואני לא חשבתי שאלי יהיה הגבר הראשון של טלי כי בסרט ראיתי גברים חטובים שזופים ואלי היה גבר שמן ורחוק מהדמיות בסרט שראיתי.
אלי היה כבר מתודלק בכמה כוסות וודקה טלי מחליטה לנסות וקוראת לאלי לבוא רגע לחדר שינה היא רוצה לשאול איזה שמלה יפה יותר וטוענת שאותי לא מעניין מה שטלי תלבש ולטלי זה היה מפריע שאין לי דעה. תאמת אני לא כזה מבין באופנת נשים .
לטלי לא אכפת שאני במקלחת או שכרגע אני מתלבש או שאולי אני יכנס לחדר - בסופו של דבר היא הרגישה משהו אצל אלי והיא חייבת לבדוק.
רק לצורך עניין אלי בחור גדול שמן שעיר אבל מאוד מאוד נאה לגילו יש לו דמות אבהית הוא היה על בגדי עבודה מדים (מקום העבודה חסוי) וזה חרמן את טלי מאוד הוא גם נראה טיפוס ביישן ושקט כך חשבתי בתמימותי.
טלי נגשת לאלי עם השמלה האדומה כששדיה הגדולים בולטים קצת החוצה ואלי מסמיק יושב עליך יפה אישתי יותר צנועה בלבוש אבל טלי אומרת כל אחד והסגנון שלו והיא מחליטה לעשות תנועות של סיבוב כששדיה הגדולים בולטים עם השמלה הצמודה לגופה . טלי אומרת עכשיו שאני חושבת על זה אני אוהבת את הטעם שלך. אלי מתחיל להסמיק וגם לנשום בכבדות. משהו למטה בוער אצל אלי ורוצה לפרוץ את התחתון טלי הרגישה ועשתה את עצמה כאילו לא ראתה והמשיכה לאט לאט נצמדה לאלי ולחשה לו באוזן מרגע זה אני מחליטה ואין לך אפשרות להגיב. אלי היה המום אך לא היתה לו ברירה טלי מבקשת מאלי להוריד ממנה תשמלה ותוך כדאי שהוא מלקק לה תפטמות הוא הרגיש שטלי חמה אש. אלי שולח יד לכוס הבוער והרטוב ודחף לה אצבע טלי גונחת כן כן אחח זה טוב.. אלי מרגיש איך רטוב לה והכוס ממש בוער החזה של טלי היה גדול אלי התחרפן מלקק לה את החזה וטלי גונחת והם מתהפכים ל - 69 .
אני במקלחת שומע קולות מוזרים אני צועק טלי טלי הכל בסדר? והיא לא עונה רק גונחת כן כן אלי זה טוב תמשיך אני אוהבת.
יצאתי מהמקלחת והבנתי מה הולך המשכתי כאילו לא שמעתי כלום וטלי מחליטה לקחת פיקוד היא מצמידה את אלי לקיר ולוחשת לו באוזן שוב כמו שאמרתי אני המפקדת ואתה תעשה כל מה שאני מבקשת ברור?
טלי נצמדת לשפתיים של אלי ומתנשקת צרפתיות והנוזלים עוברים מפה לפה ואלי יורד לה ומלקק כל חלק בגוף כולל את הצוואר ויורד לחזה ומשם ממשיך לבטן עד אשר הוא מגיע לכוס הרטוב של טלי. כעבור כמה דקות של עינוג טלי זזה פותחת לו תרוכסן ומתחילה למצוץ לו כשהוא עדיין לבוש אלי גונח אני שומע שהוא נהנה וזה מטריף אותי כעבור כמה רגעים טלי מפילה אותו למיטה ואומרת בטון שתלטני שוב אני מזכירה לך אני קובעת תחוקים פה. אתה הבוס של בעלי בעבודה ואני פה הבוס וזה רק ההתחלה ואני מחליטה מה יהיה ברור?
אלי היה המום אך להוט אמר כן המפקדת. טלי דרשה מאלי להתפשט לגמרי ורק את החלוצה בלבד ללבוש בלי לסגור כפתורים אלי ציית לבקשתה היא מתחילה לקק לו את הפטמות ולאט לאט ירדה לכרס ואז הגיעה לזיין והביצים תוך כדאי שהוא גונח וכעבור כמה רגעים טלי קוראת לי לבוא לחדר. אלי בלחץ אבל לא יכול לעשות כלום כי טלי הבוס אלי שוב נושם בכבדות אבל את טלי זה פחות הלחיץ טלי דורשת ממני לשבת לצפות איך שהיא מענגת את הבוס שלי לעבודה .
אלי עוד יותר בלחץ אבל הוא חם והגוף של טלי מטריף אותו טלי ממשיכה לענג את אלי ולמזלו של אלי קבלתי שיחה דחופה יצאתי. אלי נרגע ומיד המשיכה טלי ומוצצת מלקקת לאלי את כל הזין והביצים ואז עולה שוב לפטמות של אלי שהיו מעט בולטות. טלי אהבה את זה. אלי גונח וטלי כן חייל שלי אני אוהבת. ואני מתחרמן מזה חזק אני בסלון מסיים תשיחה ועומד לי טיל. אני מתחיל לשפשף וטלי מציעה לאלי לעמוד על 4 אלי מהסס אבל אין לו ברירה כי טלי הבוס היא מחליטה מתחילה לפתוח לו תישבן ולקק לו תחור לאט לאט עם קצה הלשון אלי גונח כן כן זה טוב הזין שלי נהיה קשה אני המום שאלי החבר שלי לעבודה נהיה הזונה של טלי זה מטריף אותי.
טלי מרגישה שאלי נהנה היא נוגעת לו בזין בזמן שהיא מלקקת לו את החור ביסודיות כולל החדרת אצבעות לחור והזין של אלי נהיה אדום ורוד וקשה. היא הופכת אותו ורוכבת לו על הזין וצורחת אח כן זה טוב אח כן אח איזה זיין יש לך אתה הורג אותי.
אלי תופס את שדייה של טלי ומצליף בהם וצובט לה תפטמות וטלי דוהרת לו על הזין כמו סוסה.
כעבור כמה דקות טלי קמה עומדת על 4 ואומרת לו בייבי תזיין את הבוסית שלך תזיין אותי חזק בתחת ואלי קם דוחף קודם אצבע מחדיר לה ומתחיל לדהור ודופק לה סטירות בתחת וטלי צורחת ואני בהיי מטורף. אני חושב אולי זה חלום זה לא אלי שאני מכיר וכעבור כמה זמן אני גומר ומשפריץ כמות מטורפת של נוזל חם שממלאת את כף ידי. ואלי ממשיך בכל המרץ וטלי גונחת והזין שלי נעמד שוב ואני רק משפשף וכל גופי רועד מהתרגשות וזרמים עוברים בגופי שטלי שלי נהנית ואז אני שומע את אלי צורח אני גומר ואני גם שוב גומר הפעם על הרצפה טלי מסתובבת יורדת על ברכיים ברצפה ומוצצת לאלי עם משחק קל בביצים שהיו חמות עד שאלי ממלה את גרונה בנוזל חם והיא מלקקת הכל לא משאירה טיפה. הם מתנשקים קלות אלי נופל למיטה וטלי הולכת מבלי לומר ממילה למקלחת.

אני נגש לאלי. ואלי אומר לי שהסקס עם טלי היה הסקס הטוב ביותר בחייו וזה לא יפגע בחברות בנינו ומאז אלי סיפר לי שהיו לו עוד שתי מפגשים ושיש לו חבר טוב שאתו הוא מדבר על הכל וממני הוא לא מתבייש
הלהיטות של אלי מדאיגה אותי, נדמה לי שגם אצל אשתי התעורר איזה רגש אחרי ששכבו, לכן התחלתי לחשוב שאם טלי תשכב עם עוד גבר אפשר שיקטן הסיכוי להתפתחות יחסים ביניהם.
מה שאני לא יודע הוא האם במקרה של צירוף גבר זר אקנא.
כששמעתי באלו משגלים אלי עושה את טלי לא קנאתי. אפילו כשאני משחזר את הסצנות הכי חמות ששמעתי לא מתעוררת בי קנאה. אבל האם זה לא ישתנה כשתשכב עם גבר זר?
מה יהיה כשאראה אותו משפשף את הזין בגופה, בשדיה, בירכיה, בישבנה? כשאראה אותה מלקקת לו את הביצים ב 69 או מוצצת לו בתאווה כשהוא עומד והיא מולו על ברכיה?
אין לי תשובה, אצטרך לקחת את הסיכון. אצטרך גם להשלים עם מראות שתמיד יגרמו לי לצביטות בלב, כמו שזה היה כשראיתי איך אשתי מתנשקת עם אלי נצמדת אליו בכל גופה, מתמסרת לו כולה, מכסה את גופו בנגיעות שפתיה החושניות והלחות, מלטפת אותו ברוך בקצות אצבעותיה העדינות...
סיפרתי והעליתי כאן את הרהוריי בתקווה, כי בין הקוראים יימצא אדם מעוניין ובשל לקשר כזה, אדם שירצה לבדוק אם מתאים לו להחליף את אלי

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה