סיפור על הטריפל HOT

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>יום רגיל, שוב מכינה ומסדרת לכל הילדים את התיקים בבוקר, מארגנת את הבית ויוצאת לעבודה.
אני דנה (לצורך הסיפור), בת 42, עובדת בחברת הייטק, בעלי אלון (לצורך הסיפור) אפילו צעיר ממני בשנתיים, הוא נהג מונית, אצלם במשפחה כולם היו נהגי מוניות.
אנחנו מתגוררים וחיים באזור המרכז, לא בליינים יותר מדי אבל יודעים ליהנות מהחיים (לפחות משתדלים) , יש לנו 3 ילדים (הגדול כבר בתיכון) והקטנה בדרך לחטיבה.
הימים שלנו לרוב עוברים בשגרה, מעניינת יותר או מעניינת פחות, לרוב עסוקים מאוד בדברים היומיומיים של החיים (ולא חסר).
נעבור לחלק העיקרי, לא התכוונתי בסיפור הזה לספר לכם על איך הכרנו אני ובעלי או על המינוס בבנק.

תמיד זה היה באוויר, תמיד היו ויש לנו פנטזיות, כל מיני, כמעט על הכל, פעם לי ופעם לו, לא את הכל אנחנו מצליחים להגשים אבל משתדלים לפחות.
אלון חי עם פנטזיה כבר למעלה מעשור של לראות אותי גם גבר (אפילו שניים) וכשהתחלנו לדבר על זה לפני 10 שנים, בהתחלה נרתעתי, לאחר מיכן לפחות בדמיון זרמתי.
את הפנטזיה מימשנו, כבר לפני יותר מ 8 שנים (מקווה שלא הרסתי, כי הכוונה שלי לספר על מקרה מסוים), היו כל מיני דברים מעניינים בדרך או קשיים, אבל ב 90 אחוז מהמקרים נהנו.
בהתחלה זה התחיל כשאלון אמר לי ללכת לבד, המשיך לזה שהוא היה חלק בלתי נפרד ולאחרונה זה גם וגם.

אז המקרה,
כמו שאמרתי – אלון נהג מונית, הוא פוגש המון אנשים כל יום וכל הזמן, חלק מהסיפורים מאוד מצחיקים אותנו בבית , חלק מפחידים וחלק הזויים, אבל זה המקצוע.

לפני כחודשיים אלון לקח את דרור (לצורך הסיפור) ממקום אחר למקום אחר, בדרך אלון מספר שהתפתחה ביניהם שיחה מעניינת. אלון מאוד מכיר מה אני אוהב ואת הטעם שלי.
דרור, גבר בשנות ה 30 המוקדמות, נראה טוב, גבוה, לא בהיר אבל לא כהה, גוף בנוי טוב (כמו שאני אוהבת) עם כל סמכותי.
אלון לקח את דרור ובנסיעה הם הגיעו לשיחה שמדברת על נשים (דרור עוד לא נשוי), אלון מספר לו עלי ותוך כדי נכנסת שיחה כשאני על הקו והתמונה שלי מופיעה, השיחה עם אלון היתה סטנדרטית, אבל אז דרור החליט שהוא אומר לאלון שהוא מכיר אותי.
אלון היה מופתע, שאל את דרור מהיכן ?
ודרור טען שראה אותי ולא זוכר מאיפה ?
קצת תחקור קצר, שאל אלון את דרור ואז נפל לדרור האסימון, שבשעות הפנאי שלו הוא מעסה והייתי אצלו בעיסוי לפני כשנתיים.
השיחה היתה מוזרה לאלון שבפעם הראשונה הוא באמת מדבר עם מישהו שמכיר אותי ולא סתם מכיר אותי אלא מכיר אותי שוכבת מול העיניים שלו וסביר שהייתי עירומה או מקסימום עם תחתון לגופי.
דרור לא הבין עד לאותו הרגע שאלון מבחינתו זה בסדר ולכן היה נבוך קצת, וכשאני נזכרת קצת בדרור אני זוכרת אותו מעסה אותי בבית מלון בתל אביב כשהלכנו אני וחברה טובה לחגוג את תואר הדוקטורט שלה בעיסוי וספא בתל אביב.
דרור לא סיפר הכל, כי אני כן זוכרת שכמו לא קצת מהמעסים שנתקלתי בהם, הם תמיד יודעים לגעת במקומות המיוחדים שמשאירים אותך עם טעם של "תעשה את זה!" ואני זוכרת אותו ואת הידיים שלו, זוכרת את זה כשהוא מעסה לי את כף היד הוא דואג שהיא תגע בו.
אלון, בלי לחשוב פעמיים מתקשר אלי שוב, והוא בחוסר רגישות "שומעת ? מי יושבת לידי, נחשי... נו בכל זאת...." ואז הוא בשורה תחתונה אומר - "דרור", אני בטלפון לא מקשרת והוא מסביר לי מאיפה ואני נבוכה, דרור לא אמר כלום, רק אלון מהקו השני אומר לי "אל תדאגי, אני אעשה לו מחיר טוב והוא יבוא לעסות אותך שוב".
נו טוב, מה רע לקבל עיסוי ? אני חושבת לעצמי.

אלון ממשיך בנסיעה ומספר לי שהוא היה בריגוש מיוחד שהבין שהיה מישהו לידו שנגע בגוף של אשתו.
שלא תטעו, לי ולאלון יש מערכת יחסים טובה ובריאה, אני אוהבת אותו מאוד והוא מאוד אותי, זה לא מפריע לו לתאם לי עיסוי, מה רע ?

שבוע אחרי, הלכנו אלון ואני צימר ולשם הזמין אלון את דרור, אנחנו הגענו לפני הזמן ואז אלון, מסתבר היום שבכוונה, אמרה ששכח לקנות קצת שתייה ואמר לי שהוא עוד כמה דקות יחזור.

אני יושבת ומחכה בצימר, מתבלטת מה לעשות, האם להישאר עם בגדים נוחים או ללבוש משהו יפה יותר.
תוך כשי שאני מתלבטת, דפיקה בדלת, הבנתי שזה לא אלון בעלי, אלא מישהו אחר וכנראה דרור, זה דרור, הוא היה בדיוק כמו שזכרתי אותו, רק הפעם הייתי בעמידה והוא בעמידה.
הוא אמר לי שלום, נשק לשפתיי וזה מאוד הפתיע אותי, אמר לי שהוא זוכר אותי, שאל איפה אלון, וניגש למשימה לפתוח את המיטת עיסוי.
שאלתי אותו אם זה על המיטה על מיטת העיסוי, אז הוא טען שהרבה יותר נוח על מיטת עיסוי (והוא עוד לא מבין מה הקטע שלנו).
הוא מכין את המיטה, סוגר את חלק מהאורות, שואל אותי אם לחכות או להתחיל (אני – להתחיל), מדליק נרות שהוא הביא איתי, שואל אותי אם קר או נעים (סה"כ נעים בכל זאת אמצע אוג') ואומר לי שהוא הולך להתארגן לעשות מדיטציה לפני שהוא מתחיל ושבינתיים אתארגן, אתפשט ואעלה על המיטה כשהוא מציין – "את יכולה להישאר עם תחתון אם את רוצה, אבל תורידי חלק עליון".
הוא עובר לחדר ליד, אני מתפשטת, שולחת הודעה לאלון שאנחנו מתחילים, הוא עונה לי "בהצלחה ושהוא עוד מעט מגיע", מתלבטת אם להוריד את התחתון או לא, בסופו של דבר החלטתי להפתיע גם את עצמי ולהוריד.
נשכבתי, חיכיתי 3 דק' ואז הוא נכנס, שם מוזיקה בחדר, אומר לי "יפה, אני מבין שהחלטת להישאר בלי כלום", מניח על הישבן שלי מגבת קטנה, ומתחיל בעיסוי.
רוב העיסוי עובר בסדר (כשאני על הגב) אבל הפעם החלטתי לזרום גם עם עצמי, וכל פעם שהוא הגיע לאזור הירכיים הפנימיות קצת פיסקתי רגליים והשמעתי נשימה עמוקה.
יכולתי להרגיש את האצבעות שלו מתקרבות, אבל לא בצורה ישירה, האמת ? רציתי, כל כך רציתי שיגע גם שם. החלטתי שאם הוא לא מבין את הרמז אנסה דרך אחרת, שאותה כבר הכרתי אצלו בעיסוי הקודם.
כשלקח לי את כף היד לעשות, הוא הניח כף יד בכף יד, והוא מעסה, ואני מנסה להעביר מסר, הוא הפסיק את העיסוי ל 5 שניות (ארוכות מאוד) נושם, אני שומעת אותו והוא ממשיך.
ברגע שכף היד שלי הייתה קצת יותר חופשיה, הוא קירב אותה לאזור אחד היפים אצל גברים (כשהם חתיכים) הבטן התחתונה שלו.
אני מותחת את האצבעות, והינה אני נוגעת בו, הוא מתקרב יותר ואני נוגעת יותר, יש לו בטן מוצק, משולש תחתון מדהים, אני מעבירה עליו יד שם והוא לא מתנגד, כאילו קופא במקום, ממשיך לעסות לי את הזרוע.
הוא לובש מכנס מעסים לבן, סוג של שרוול, אני פותחת לו את השרוך של המכנס, ואחרי עוד שתי תנועות הוא עוצר ואומר לי "בעלך אמור לבוא", אני עונה לו "זה בסדר, הוא אירגן את זה ככה, תזרום ותרגיש חופשי".
בתנועה הבאה, המכנס שלו פשוט נפל לרצפה ולהפתעתי ושמחתי, הוא לא היה עם תחתון. כל שנשאר לי זה להרגיש אותו, הרגשתי, הוא התקשה, עבה, בגודל שאני רוצה, בגודל שאני רוצה להרגיש.
הוא שולח לי יד לבין הרגליים, אני מפסקת, רטובה, הוא מרגיש, שואל אותי "איך זה מגיע לזה, לא היתה לי כוונה", אני עונה לו שזה בסדר וזה הכל תכנון שלנו.
האיבר שלו עוד גדל יותר ממה שהיה, אני ממש מרגישה אותו מרוגש, מלטפת אותו, מלטפת את האשכים שלו והוא מכניס לי אצבעות אחת ושתיים לבין רגליים ומתחיל לענג אותי.
מדי פעם אני מציצה להבין מה עם אלון, כשאני מבינה שהוא עוד לא הגיע, אני מנסה לחשוב מה בא לי לעשות לדרור בלי שאלון יראה ...מקסימום אספר לו את מה שעשיתי.
אני מתהפכת, עכשיו אני על הגב, דרור נוגע בכל חלק בגוף שלי ומבקש ממני לעבור לספה שנמצאת לידינו.
אנחנו עוברים לספה, אני עירומה, הוא עם גופיה ובלי מכנסיים, אני מורידה לו את החולצה, ומתענגת לו על הגוף.
הוא מתיישב על הספה ואני קורעת על בירכיי, מפסקת לו את הרגליים ומענגת אותו עם השפתיים והלשון שלי, הוא גונח, יש לו איבר יפיפה, בגודל הרצוי, בעובר הרצוי ומעוצב לתפארת.
הוא אוחז את ראש שלי ודואג להכניס לי את האיבר לו יותר עמוק לגרון (עד כמה שאפשר כבר).
אני מקרבת את החזה שלי לשפתיים שלו ונותנת לו להרגיש את השדיים שלי, אני נהנית ! נהנית מכל רגע !הוא אוחז אותי, מרים אותי ומושיב אותי עליו, האיבר עוד לא בפנים, אני כל כך רוצה, הוא משחק איתו, לא מכניס, אני משתגעת, מתחננת, גונחת, צועקת לו ....."תכניס, בבקשה, אני חייבת...." הוא מתעלל בי, מכניס ולא, אני לא יודעת אם לחשוש מהחדירה, יש לו גדול ועבה.
זה קורה, הוא מכניס אותו לאט ואני מתיישבת עליו בכוח, לא שואלת יותר מדי שאלות ומתחיל לעלות ולרדת, הוא משתגע איתי יחד.
אנחנו גונחים, צועקים ומזיעים יחד, קיוותי שאלון יבוא עכשיו, הוא יאהב לראות אותי ככה.
ככה במשך דקות ארוכות, משנים תנוחות, בכל מקום בסלון (גם על הרצפה), כשאני על 4, הדלת נפתחת ואלון מגיע, הוא אני בדיוק נחדרת על 4, נוטפת זיעה שמהולה גם בזרע והפרשות אחרות.
דרור עוצר, הוא לא יודע איך אלון ירגיש, אבל אלון מיד אומר – "אל תפסיקו".... אנחנו ממשיכים, אני על 4, מרגישה שבא לי הכל, בא לי שזה לא יפסיק, אני אחרי 2 אורגזמות ואני רוצה עוד.
אלון עוצר את דרור, מורח חומר סיכה על הישבן שלי (אני לא מהנחדרות כל זיון, אבל כשאני במצב הזה אני רוצה הכל) מכניס לי אצבע אחת ושתיים ואומר לדרור "אני מכין לך אותה".
דרור לטעמי עדיין בשוק, אבל זורם, הוא מפסק את ישבני, מכוון את איבר מינו לפי הטבעת ונכנס לאט, לא איכפת לי , אני רוצה הכל, אני רוצה גם את זה.
אלון בעלי מגיע אלי מקדימה, מעניק לי את איבר מינו המכובד, אני מוצצת לו, בתאווה ענקית ומרגישה את האיבר של דרור נכנס יותר ויותר ואני ממש עוד דקותיים מגיעה לעוד אורגזמה מטורפת.

אלון בעננים, ככה הוא אוהב לראות אותי, הוא אוהב אותי (אני אותו), דרור מגביר קצב ושואל אותי אם אני רוצה לגמור, אלון משחק לי במקביל עם האצבעות שלו בדגדגן והכל קורה כמו תזמורת מטורפת.
אני מרגישה שזה בא... זה בא לי , זה בא לאלון בעלי וזה בא לדרור.... אנחנו גונחים, מפרגנים אחד לשנייה ואחרי דקה בדיוק זה קורה.... אני צועקת ראשונה שאני גומרת ותוך כדי המציצה שאני מוצצת לאלון, דרור גונח ואומר לי תגמרי חזק ושהוא גומר בעצמו.. ואני טועמת את כל מה שיוצא מהאיבר של אלון......והינה לכם 3 אורגזמות מטורפות ...

אנחנו מעקלים, צוחקים מהמבוכה.... לא יודעים איך קמים ואיך ממשיכים, אלון לזכותו יאמר, זורם מהר ממני, והוא שואל ישר על מקלחת או קפה....
הערב נגמר אחרי מקלחת וקפה

אני רוצה לזה המשך... מקווה שיהיה לזה המשך .... שאלתי את אלון אחרי שדרור הלך... איך היה לו ? מה הרגיש....
אז מסתבר שאלון היה רבע שעה עוד קודם וראה הכל, אונן מהצד בלי להפריע , הוא אמר שמאוד נהנה לראות אותי, נהנה שגנחתי שהרגשתי בעננים.

אוהבת אותך אלון !
בת הזוג שלך שמתחרמנת מימך

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלצים



פלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:



דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה