פגישה בסופרמרקט

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>את הקניות בסופר אני בדרך כלל מבצע ביום שישי, ליד הבית, כאשר התורים ארוכים. אבל הפעם הזאת היתה שונה. התכוננתי לדייט רומנטי שנקבע לערב, וקפצתי ביום חמישי בשעות הצהרים לסופרפארם כדי להצטייד בקונדומים. עברתי גם בסופרמרקט הסמוך כדי לרכוש בקבוק יין אדום משובח. בחרתי בבקבוק של גמלא וניגשתי לקופה. לא היה תור, וציינתי לעצמי שזו ממש טעות להמתין עם הקניות עד יום שישי, ושאני חייב לשנות את הרגלי הקניות שלי. לפני בתור עמדה רק גברת אחת, והקופאי כבר הספיק להעביר בקופה הרושמת חצי מהמצרכים שלה. כאשר הוא אחז בחבילת נקניקיות שהיתה בין המצרכים במטרה להעבירה בקורא הברקוד, היא הרימה את ראשה ופנתה אלי ביוזמתה בנימה מתנצלת - "זה אומנם לא בריא, אבל אני מאוד אוהבת את זה". הסתכלתי עליה. אשה מבוגרת, בת כששים, עיניים כחולות, קצת מלאה, אך החזה היה מרשים וארשת פניה היתה שובבה ושובת לב. חייכתי אליה, הצבעתי על בקבוק היין שלי, ואמרתי שזה בסדר, מה שאני קונה לא יותר בריא. היא חייכה חיוך רחב, והשיבה שיין זה דווקא מאוד בריא. הסתכלה על תווית הבקבוק, ושיבחה את איכות היין שבחרתי. "ביין אני לא מתפשר", אמרתי, "בסופו של דבר חיים פעם אחת וצריך לדעת להינות מהרגע". החיוך שלה התרחב עוד יותר, והיא השיבה שהיא מאוד אוהבת לשתות יין, ויכולה לבד לגמור בקבוק שלם, אבל שההעדפה שלה היא ליין לבן. לא עניתי, והיא מיד הוסיפה שגם יין אדום היא מאוד אוהבת, אם זה מה שיש.

הסתכלתי עליה פעם נוספת, ותהיתי לגבי השיחה הזו. היא מבוגרת ממני לכל הפחות בעשרים שנה, אך אין ספק שהיה בה משהו שמשך אותי, ולא יכולתי שלא להבחין שהיא מפלרטטת איתי. התלבטתי כיצד להמשיך הלאה. ערימת המצרכים שלידה הלכה והצטמקה, והיה ברור שצריך לקבל החלטה - עכשיו או לעולם לא, עוד שניה היא הולכת.

קרצתי, ואמרתי שלשתות לבד זה לא טוב, יין טוב צריך לשתות בזוג. היא השיבה שאני צודק.
בינתיים כבר שלפה את כרטיס האשראי, שילמה, והתחילה לארגן את השקיות. אני נפניתי לכיוונו של הקופאי, שילמתי במהירות על בקבוק היין, ומיד הצעתי לה עזרה עם השקיות. היא הודתה לי בחום, ושאלה אם אני בטוח שיש לי זמן. השבתי שלקחתי חצי יום חופש מהעבודה, כך שאחר הצהרים שלי פנוי, ואעזור לה בשמחה.
הצגתי את עצמי - גידי. היא השיבה ששמה הלנה. חילקנו בינינו את השקיות ויצאנו מהמקום. היה לי ברור מהמבטים שנעצה בי, שכוונותיה אינן תמימות.
אני לא גרה רחוק, אמרה לי, ואכן תוך שתי דקות הליכה הגענו לבניין בו היא גרה. עלינו לקומה השניה, היא פתחה את הדלת ונכנסנו לדירתה, שממבט ראשון היתה נעימה, אך חשוכה קצת. הנחנו את השקיות ליד הדלת, והיא אמרה, חכה כאן רגע, מיד אדליק אורות. היא עברה לחדר הסלון הסמוך, הדליקה את האור והזמינה אותי להיכנס, בזמן שהיא המשיכה למטבח כדי לסדר את המצרכים. הסלון היה נעים ומזמין, היתה בו כוננית עם ספרים רבים שאת חלקם קראתי, והתרשמתי שהמארחת שלי אינטליגנטית ומשכילה. מתקן לייבוש כביסה שעמד ליד מדפי הספרים צד את עיני. לצד שמלה אחת, שתי חצאיות וחולצה של גבר, התייבשו להם כמה סטים סקסיים של הלבשה תחתונה, בייבי דול שקוף וזוג ביריות. בדיוק כשהסתכלתי על המתקן, הלנה חזרה מהמטבח, והבינה מה משך את תשומת לבי. הייתי נבוך מאוד.
מוצא חן בעיניך? שאלה.
הייתי נבוך עוד יותר, אבל היא לא היססה, ונראה שהיתה מנוסה. היא התקרבה אלי, שלחה יד מלטפת ללחי שלי, ואמרה "בוא, חמוד". ידה השניה חיבקה אותי והיא נצמדה אלי לנשיקה צרפתית ענוגה, לשונה חודרת ברכות לתוך פי. התמסרתי לנשיקה, ושמחתי שהיא לקחה את היוזמה. היא החלה להפשיט אותי, הורידה את חולצתי, פתחה לי את החגורה, הפשילה את מכנסיי שלחה את ידה לתוך התחתונים וחפנה את הזין שלי שכבר עמד חזק.
"איזה יופי", היא חייכה, "באת מוכן".
כאן לקחתי חזרה את העניינים לידיים. עם יד מחבקת הובלתי אותה לספה הסמוכה. אני חצי ערום, עם המכנסיים מופשלים מטה והזין עומד מחוץ לתחתונים, והיא עדיין לבושה בשמלה. הושבתי אותה על הספה, וכרעתי על השטיח לידה. הפשלתי מעלה את שולי שמלתה, הזזתי בנחרצות הצידה את תחתוניה רטובים מבלי להסירם, והתחלתי לרדת לה. האנחות שלה לא איחרו להגיע. "זה טוב", היא גנחה, "תמשיך, בדיוק ככה". ליקקתי אותה היטב. להעניק מין אוראלי זה אחד הדברים האהובים עלי ביותר. אני מפיק הנאה רבה מהידיעה שבת הזוג שאיתי נהנית ובאה על סיפוקה, ולכן יכול להמשיך וללקק זמן רב בלי להתעייף. ליקקתי את הדגדגן באופן עקבי, תחילה בתנועות קצובות מעלה מטה, ולאחר מכן במעגלים ובשמיניות. היא שלחה את שתי כפות ידיה לעבר שיערי ובאנחת תשוקה הצמידה את ראשי אל בין רגליה. הבנתי שהיא כבר מגורה מאוד, והתחלתי לינוק את הדגדגן. למצוץ אותו פנימה לתוך פי, ולעשות איתו אהבה עם הלשון והשפתיים. היא גנחה בקול, הרגשתי את ההתכווצויות שלה ברגליים, בבטן, בידיים שאחזו בראשי וגם בנרתיק. היא גמרה באנחה קולנית, והרחיקה את איברה מראשי. הסתכלתי מעלה לכיוונה, פני רטובים מעט ממלאכת הירידה. היא הסתכלה לתקרה, ועל פניה היתה שפוכה הבעת הודיה. כנראה לא אלי, אלא לגורל שזימן לה באופן לא מתוכנן אורגזמה מספקת של שעת צהרים מאוחרת.
"אתה משהו, אתה יודע?" היא אמרה. "בוא" היא קמה, "ותיפטר כבר מהתחתונים". היא היתה עדיין לבושה בשמלה, וצעדה לחדר האמבטיה. הסרתי את המכנסים והתחתונים, וצעדתי אחריה עם זיקפה מוצקה. שמעתי את המים זורמים, וכשנכנסתי לחדר היא כבר עמדה שם ערומה, מכוונת את טמפרטורת המים במקלחת. נעמדתי בפתח, והתבוננתי בה מתכוננת לרחצה. היה לה גוף מושך. היא לא היתה רזה, אך הפרופורציות היו נשיות. החזה היה שופע, טיפה נפול בהתאם לגילה, אך הפטמות היו זקורות מאוד, והחשוב ביותר היה האופן בו התנהלה והתנועעה. היא חשה בנוח עם המיניות שלה, וזה הורגש בכל תנועה. היה נעים לראות אותה עומדת שם ערומה ומסדרת את חום המים.
היא הסתובבה אלי וחייכה, "יש לך זין יפה. בוא כנס איתי".
נכנסנו יחד למקלחת, מתנשקים, מתחבקים, סיבנתי אותה היטב, את שדיה הרכים, את איברה הרטוב, ועמדנו חבוקים תחת הזרם החם, כאשר איברי הזקוף נמעך בין גופינו. היא שלחה אליו יד מסובנת והחלה ללטף אותו. היא ניסתה לכוון אותו לתוכה, אך אני מייד עצרתי אותה. "רק עם קונדום" אמרתי בטון מתנצל, "חכי שניה". שמחתי כל כך שעברתי בסופר פארם לפני רכישת היין... פשוט יום עם מזל. קפצתי חזרה לסלון, מותיר אחרי שובל של טיפות, ומיהרתי לאמבטיה בזמן שאני מלביש את הקונדום. היא בינתיים עמדה במקלחת, גבה מופנה אלי, שוטפת מעליה את שאריות הסבון. חזרתי פנימה לזרם המים וביקשתי שתחמם אותי. נצמדתי אליה מאחור, וברגע שהרגישה שוב את הזין העומד שלי נדחק לגופה, היא פיסקה קלות את רגליה, שלחה את ידה לכיוון איברי, וסייעה לי לחדור. החדירה היתה די קלה, היא כבר היתה רטובה כהוגן, וגם לא היתה מאוד צרה. פמפמתי אותה במהירות בעמידה תחת זרם המים, תוך כדי שאני מעסה ומלטף את שדיה. היא גנחה בקול, נשענת עם שתי ידיה על קיר המקלחת. אחרי מספר דקות היא הסתובבה, חדרתי אליה שוב בעמידה, התנשקנו ארוכות והפעם המשכתי לזיין אותה באופן איטי ועדין. המים התחילו להתקרר, אז יצאנו מהמקלחת, התנגבנו, והיא הובילה לחדר השינה.
ההתעלסות איתה במיטה היתה נעימה מאוד, ונהננו זה מגופו של זה. האיבר שלי די עבה, וזה הטריף אותה. אני נהניתי מהרכות של גופה, מפניה הנאות ומהכימיה המיידית שהיתה בינינו והורגשה היטב גם במיטה. היא באה על סיפוקה פעם נוספת במהלך הזיון, ואני נתתי לה להנות, עד שביקשה שאגמור. שכבנו שנינו על המיטה בחדר המחומם, מפורקים מהנאה, מחזיקים ידיים ומתלטפים. היו לה ידיים נעימות, עם ציפורנים ארוכות ומטופחות. היא ליטפה לי את היד עם קצות הציפורניים, והצטמררתי מהנאה. "אתה אוהב את זה?" שאלה. "מאוד" הנהנתי. היא שלחה את ידה לכיוון איברי, וברכות מעודנת ליטפה עם ציפורניה את איברי שכבר עמד פעם נוספת. "אני רואה שאתה לא צריך הרבה מנוחה". "את מדהימה" השבתי, "והמגע שלך משגע. מוכנה לפעם נוספת?"
"אתה חמוד מאוד", היא השיבה. "אבל בעלי צריך לחזור בעוד כשעה. נקבע לשבוע הבא?"

אשמח לקבל תגובות על הסיפור לכתובת [email protected]

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה