החוויות שלי 1

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>יש כאלה שאומרים ש.. תמונה אחת , שווה אלף מילים , אבל משום מה אני מאלה שמעדיפים לקרוא את ה 1000 מילים , ומדי פעם לעצום את העיניים ולשחרר את הדמיון ולתת לו לצייר את התמונה דרך המילים.. . אני מאלה שמעדיפים לדמיין את הדמויות ואת העלילה כשאני קורא את הסיפורים
קראתי חלק מהסיפורים שפורסמו כאן באתר , ותמיד רציתי לשתף קצת מהחוויות שלי , אך משום מה משהו עצר אותי , איני יודע מה ולמה .

החוויה הראשונה שאני רוצה לשתף אתכם בה הייתה לפני כ 10 .
אני עילאי בן 32 הייתי קצין צעיר בשנת הקבע הראשונה שלי ולאחר פציעה קלה במהלך פעילות מבצעית הועברתי למפקדת היחידה לתקופה של חודש , המעבר היה לבסיס במרכז הארץ .
לקח לי יומיים עד שהתרגלתי לחיי הג'ובניקים בבסיס , להגיע בשעה 11:00 בבוקר לבסיס לאכול צהריים וללכת הביתה בשעה 12:30 .
לא הכרתי אנשים בבסיס , חוץ מכמה אנשי מפקדה שלא ממש התחברתי אליהם, ניגשתי לחדר האוכל עם אחד מהנגדים שכן היה ניתן לנהל אתו שיחה מעבר לבוקר טוב קוראים לו ערן .
התיישבנו אני וערן בחלק במיועד לסגל בחדר האוכל , ולשולחן שלנו הצטרפו שתי קצינות , נעמה והדר שתי קצינות חינוך בבסיס .
כבר מהרגע הראשון שהדר התיישבה מולי לא הצלחתי להוריד ממנה את העיניים , שיער שחור עיניים בצבע ירוק מדהים , גוף שזוף חיוך מדהים , ואפילו מדי ה ב" לא הצליחות להעלים את הגוף החטוב שהסתתר מתחת למדים , לקח לי כמה שניות להחזיר אותי לעצמי , ולנסות להסתיר לו מעט מהמבטים ששלחתי לעבר ירוקת העיניים שישבה מולי .
ערן הכיר את נעמה והדר ומיהר לשעות בינינו היכרות תוך שהוא משוויץ ברכש החדש שיש להם במפקדה , קצין קרבי מהיחידה ..שנמצא רק לחודש ימים בבסיס . ומיד קיבלתי מבול של שאלות מנעמה והדר על היחידה מבצעים ואם יצא לי לצנוח ויצא לי לעשות מארבים מעצרים ומה לא . ואני מתוך מבוכה מנסה לאסוף את עצמי בחזרה ובאותו הזמן מנסה להסתיר את הזקפה שאיימה לקרוע לי את המכנסיים . לא נידבתי יותר מדי מידע מה שסיקרן אותן עוד יותר . סיימנו את ארוחת הצהריים נעמה והדר חזרו לאגף חינוך , אני וערן חזרנו למפקדה ובזמן שאנחנו הולכים ערן העיר לי שהוא כבר כמה דקות מדבר אליי ואני אפילו לא מתייחס אליו , אבל הוא לא מבין מה עבר עליי מאז שההדר הזאת נכנסה לי לחיים בלי שום הודעה מוקדמת . וככה עברו להם 4 ימים ולא ראיתי את הדר הגעתי כמה פעמים לחדר האוכל הייתי מחכה בחוץ בתקווה שהיא תגיע ואראה אותה שם ..אבל כלום לא עזר .
ביום רביעי יצאתי עם האוטו מהבסיס חזרה לדירה שהצבא שכר עבורי בנתניה , וזה היה לאחר שעה וחצי בבסיס שהיו כמו נצח , נצח של המתנה ליד חדר האוכל בחיפושים והצפייה לראות את הדר .
כמו בכל בסיס בחוץ יש תחנת הסעה שהאוטובוס מבקר בה אחת לשנתיים וחיילים מנסים לתפוס טרמפים לכיוון העיר או לצומת הקרוב , לא היה בא לי לעצור לאף אחד פשוט רציתי להגיע הביתה ולנוח , וכשאני עדיין מנסה למצוא תחנת רדיו עם שירים נורמאליים אני רואה חיילת שהולכת ברגל עם תיק גדול על הגב , מהבסיס לצומת שזה מרחק של כ 4 ק"מ , התקרבתי עם האוטו ואני מבחין בהדר , נראית עצובה מאוד . עצרתי את האוטו קצת לפניה ירדתי מהאוטו , הדר נעצרה הסתכלה עליי והחלה לבכות , בלי להגיד מילה אחת , ואני כמו כל גבר ממוצע לא יודע מה לעשות במצבים כאלה , פשוט חיבקתי אותה , אלוהים זה היה כמו חלום , חיבקתי את המלאכית הקטנה , הרחתי את השמפו שסירב לעזור לה את השיער כמו שאני מסרב לשחרר אותה מהחיבוק שלי , לאחר כחצי דקה , הורדתי ממנה את התיק שמתי אותו באוטו פתחתי לה את הדלת היא נכנסה , אמרתי לה שלא משנה מה קרה לה אני נמצא כאן בשבילה ואעשה הכל שיהיה בסדר , הדר הרימה את ראשה והביטה בי דרך העיניים הירוקות , אני נמסתי במקום , לאחר כמה דקות נסיעה עצרתי בתחנת נוחות קניתי לנו מים שתיה קרה ועוד כמה דברים .
הדר חייכה ואמרה לי כמה שאני חמוד , שאלתי אותה מה קרה ולמה בכתה , היא סיפרה לי שהיא הייתה בהדרכה בבסיס בדרום , והיום בבוקר קיבלה טלפון מאבא שלה שסיפר לה כי אמא שלה אושפזה היום בבית החולים בנהריה , שאלה אם אני יכול להקפיץ אותה לרכבת בנתניה או לכל תחנת אוטובוס קרובה , עניתי לה שאני אקפיץ אותה לתחנה הכי קרובה , והמשכתי לנסוע כשעברתי את הפנייה לתחנת הרכבת וירדתי לכביש החוף לכיוון צפון הדר שאלה אותי באיזה תחנה אני אמור להוריד אותה , עניתי לה בית חולים נהריה , ושנראה לה שאני אתן לה להיסחב עכשיו באוטובוסים שאמא שלה בבית חולים .
החיוך המדהים חזר לפניה של הדר , נשענה לי על הכתף ואמרה בלחש ...תודה
במהלך הנסיעה דיברנו ודיברנו .. ותוך כשעה וחצי היינו כבר בבית החולים , הדר ביקשה שאכנס איתה כי קשה לה לראות את אמא שלה במצב כזה .
נכנסתי עם הדר לבית החולים , אמה של הדר הייתה במחלקה , לאחר ניתוח פשוט משהו שקשור בצנרת הנשית , הדר נשארתי עם הדר כמה דעות בבית החולים , עד שאבא שלה הגיע להחליף אותה ולהישאר עם אמא שלה בלילה .
אני הקפצתי את הדר הביתה לכרמיאל , השעה הייתה כבר שמונה בערב . הדר לא הסכימה שאסע חזרה למרכז וביקשה שאשאר ללון אצלה ובבוקר אסע לבסיס ובדרך אני אקפיץ אותה לבית החולים , האמת שהיא לא הייתה צריכה להתאמץ יותר מדי כד לשכנע אותי , הייתי מוכן גם לישון באוטו רק כדי לראות אותה עוד הפעם בבוקר ..
נכנסנו להדר הביתה, בית פרטי מין וילה קטנה , אחותה טל בת ה 16 ואחיה נועם בן 9 וחצי היו בבית , הדר עשתה היכרות קצרה ואמרה לי אתה בטח עייף , והאמת שגם היא נכין לנו משהו לאכול ואז מקלחת ולישון .
אכלנו משהו קטן , עלינו למפלס שבו יש יחידת הורים ובצד השני יחידה ששייכת להדר , חדר שינה גדול , חדר ארונות ומקלחת ושירותים בתוך החדר .
הדר פקדה עליי.. אתה נכנס ראשון להתקלח אני רוצה לסדר כמה דברים , הביאה לי מגבת ואמרה לי שתביא לי בגדים מאבא שלה ,כי נראה לה שאנחנו באותה המידה .
נכנסתי למקלחת הורדתי ממני את המדים ופסעתי לעבר המקלחון , זרם המים היה חזק וחם על המדף היה השמפו של הדר ועוד סבונים שונים , לקחתי את בקבוק השמפו הצמדתי אותו לאף מסניף את הריח , שכחתי מהכל עצמתי את העיניים ורק חשבתי על הדר ואיפה אני הולך לישון הלילה ..
בזמן שהגוף שלי מתענג לו מתחת לזרם המים הרגשתי יד מלטפת לי את הגב הבטתי בבהלה וראיתי את הדר עומדת מולי , עומדת ערומה מולי ומבט של תשוקה מופנה אליי
אני הייתי עדיין בהלם , רק העיניים שלי מצליחות לזוז והן בוחנות את הגוף של הדר , גוף שזוף מטר שישים בערך חזה שופע בצורת אגס , בטן שטוחה שבא לך ללק ללטף , כוס מגולח שבא לך לטעום ממנו וללקק אותי כל הלילה פשוט , שלמות . .
הקול של הדר הוציא אותי מההלם , ואמרה לי בחיוך אני לא יודעת עד כמה אתה שמח לראות אותי , טוב נו לפחות הזין שלך כן תוך כדי שהיא מסתכלת על הזין שלי שקיבל חיים משל עצמו ונעמד זקוף מוכן לכבוש את היעד .
מבלי לבזבז זמן משכתי את הדר אליי וצללנו שנינו לנשיקה רטובה מתחת לזרם המים החמים כשאני מצמיד אותה לקיר ביד אחת אני לש לה את החזה העומד צובת לה את הפטמה וביד השנייה יורד לעבר הכוס ומלטף לה אותי תחילה בעדינות ולאט לאט מגביר את הקצב .
הדר שולחת יד לעבר הזין שלי ומתחילה להעביר את היד שלה לאורך הזין יורדת לאשכים וגם הם זוכים לליטוף , הדר יורדת על הברכיים מחזיקה את הזין שלי בשתי הידיים מלטפת מאוננת ואז מקרבת את השפיים שלה מנשקת לי את הזין מכניסה לפה ומכניסה אותו לאט לאט לפה תוך כדי שהוא מלקקת לי את הקיפה של הזין ומתחילה למצוץ לי את הזין תוך כדי שהיא מנסה לבדוק עד לאן היא יכולה להכניס את הזין שלי לתוך הפה שלה , אני מחזיק להדר בשיער ושולט בקצב
לאחר כ 10 דקות הודעתי להדר שאני עומד לגמור ..היא אמרה לי תגמור לי בפה תזיין לי את הפה אני הזונה שלך והתחילה להגביר את הקצב , הדיבור המלוכלך הזה הדליק אותי עוד יותר ותך חצי דקה פרקתי מטען כבד לתוך הפה של הדר שלא הצליחה לבלוע הכל אבל לפחות ניסתה ..
היא קמה חיבקה אתי תוך כדי שהיד שלה משחקת לי עם הזין ולחשה לי באוזן שעכשיו התור שלי לתת לה לגמור , היא אמרה לי שהשאירה לי בגדים של אבא שלה על המיטה , ובחצי חיוך הוסיפה כי חבל לי ללבוש אותם כי גם ככה היא הולכת להוריד לי אותם .
התנגבתי ויצאתי החוצה , לאחר כמה דקות הדר יצאה מהמקלחת , ניגשה לארון והחלה להסתרק מול המראה כשהגב שלה מופנה אליי , אני בוהה להדר בתחת , זה התחת הכי יפה שראיתי בחיים , צורת לב הפוך בולט החוצה בחצי עיגול חצוף שתי גומות בגב תחתון , מדי פעם הדר מחייכת לעברי דרך ההשתקפות של המראה , הזין שלי מתחיל לחזור לחיים , ואני עומד ביחד אתו הולך לכיוון הדר מחבק אותה מאחור מנשק לה את הצוואר ומלטף לה את הגוף עם הידיים .. ואז אני מרים אותה למיטה , משכיב אותה על הגב מנשק לה את הצוואר יורד לכיוון החזרה מלקק לה את החזקה מסביב לפטמות ואז עולה לפטמות מלקק ויונק לה אותן , הדר מחזיקה לי הראש ועם היד השנייה מלטפת לעצמה את הדגדגן וחוזרת על הדיבור המלוכלך תזיין אותי ..תקרע אותי אני הזונה הקטנה שלך תזיין אותי , תכניס לי אותו בבקשה תכניס לי אותו ..
הזין שלי עומד כמו טיל , אני מתי לזיין אותה , אבל רוצה לתת לה להתחמם עוד יותר להתחנן עוד יותר לזין שלי , בינתיים הדר ההחלה לאונן במרץ ולצעוק תזיין אותי בבקשה תזיין אותי , נשכבתי מעל הדר כיוונתי את הזין שלי לכוס שלה והכנסתי אותו לאט לאט בהתחלה ואז בבת אחת חדרתי לתוכה נכנס ויוצא בקצב מהיר , לאחר דקה הדר החלה לצעוק שהיא גומרת ולאחר כמה שניות היא החלה להתכווץ , שורטת לי את הגב מרטיבה את המיטה , ואני ממשיך לזיין אותה חזק בקצב מהיר , נשכב על הגב ומושיב אותה על הזין שלי , הדר עולה ויורדת תוך כדי שהחזה המושלם שלה קופץ לי מול העיניים , אני שולח יד לעבר התחת של הדר , מתחיל לעסות את פי הטבעת שלה בתנועות סיבוביות , הדר שולחת יד ומנסה להעיף את היד שלי , ואני מורד לה אצת היד וממשיך לעסות לה את פי הטבעת תוך כדי שאני מרטיב את האצבע מהנוזלים של הכוס שלה , ואז מחדיר לה את האצבע לאט לאט לתוך התחת , הדר מתחילה להגביר את הקצב ונכנסת לאקסטזה צועק שהיא גומרת , ואני לא מצליח להחזיק מעמד יותר .. מתחיל להרגיש את הדר מתכווצת , ומשחרר את המטען שלי בתוך הכוס שלה ושנינו גומרים ביחד .
הדר נשכבה לי על החזרה כשהזין שלי עדיין נטוע בתוכה ומסרב להירגע ..
הדר לוחשת לי באוזן שנעמה תשתגע כשתדע שעשיתי אותך , אני הייתי בהלם , והדר משחררת עוד פצצה ואומרת בטח נעמה תרצה פיצוי ...
שנינו נרדמנו ככה , כשאני עוד בתוכה .. בבוקר העירה אותי במציצה , ולאחר מכן המשכנו לזיון מטורף

בחלק השני אספר לכם איך נעמה הגיבה .. ועל הדר וחילופי הזוגות תגובות למייל ...

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה