כמה טוב שבאת הביתה...

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>אורית עמדה לחזור מצריך. נסעתי לאסוף אותה, וכל הדרך חשבתי איך להסביר לה למה הפלאג האנאלי לא נשאר בתוכי (מי שלא זוכר במה מדובר, שיעיין בסיפור הקודם...) כמובן שזה לא היה ראלי, שאני אסתובב שלשה ימים עם משהו שפוקק את התחת שלי... אי אפשר 'להתפנות' ככה. אי אפשר ללכת לעבודה ככה. סביר היה להניח שאורית לא התכוונה לזה ברצינות, אך רק לשם השעשוע חשבתי על הנושא.

בשעה 11 וחצי בלילה המתנתי לאורית באולם הנוסעים הבאים. כשהיא יצאה, גוררת אחריה את המזוודה הקטנה, נהנתי שוב להביט בה. היא נעלה נעלי-עקב שחורות גבוהות. טייטס לבן הדגיש את הרגליים המושלמות שלה וחבק את הישבן הקטן והמעוצב. חולצה שחורה ארוכה, שרשרת זהב, והשיער השחור שלה גולש בגלים עדינים על כתפיה, עד לקצה השדיים הזקופות. פניה היו מאופרות בקפידה, והחיוך המקסים שלה היה מעוטר בליפסטיק אדום-אש. "חמוד... אתה כאן... איזה יופי..." היא לחשה באוזני אחרי הנשיקה הראשונה.. "ברור שאני כאן. התגעגעתי."

כשהתחלנו את הנסיעה הביתה, אורית הסתכלה בי במבט בוחן. "אתה יושב בנוחות...". ציינה.
"כנראה שהפלאג בישבן שלך ממש לא מפריע לך."
"הפלאג לא בתחת שלי", אמרתי לה, "בחייך... לא התכוונת לזה ברצינות??"

אורית חייכה, ולא אמרה דבר. העדפתי להניח לנושא, ובמקום לדבר על סקס שאלתי אותה איך היתה הוועידה ומה חדש מבחינה מקצועית. בילינו את שאר הנסיעה בשיחה על נושאים מקצועיים, וכמו תמיד התפעלתי מן השליטה של אורית בכל מכמני תחום ההתמחות שלה, שהוא - אגב - רפואה.
השיחה היתה ערה ונעימה, כמו תמיד, אבל היה במהלכה איזה שהוא מתח מיני באוויר, יותר מאשר כרגיל. נכון, לא עשינו סקס שלשה ימים וכנראה ששנינו היינו חרמנים כהוגן, אבל זו לא הפעם הראשונה שאנחנו נפרדים לכמה ימים, ובדרך-כלל למרות החרמנות, המתח-המיני הרבה יותר 'רגוע', אם אפשר לקרוא לזה כך. 'מוזר', חשבתי לעצמי.

כשהגענו הביתה שאלתי את אורית אם היא רעבה או צמאה, ומה מתחשק לה לעשות. "האמת היא שאני עייפה", היא ענתה. "אני רוצה ללכת לישון קצת".
חייכתי, ומיד הרמתי אותה כמו שמרימים כלה בליל-הכלולות, ונשאתי אותה לחדר השינה. הנחתי את אורית בעדינות על המיטה, ולאט לאט התחלתי להפשיט אותה. תחילה חלצתי את נעליה, ונהנתי לחפון בידי את כפות רגליה הקטנות והעדינות. ציפורניה עדיין היו צבועות שחור. אני לא יודע איך היא עושה את זה, אבל רגליה של אורית לעולם אינן מריחות מזיעה. ריח קרם- הגוף שלה נשאר על רגליה - ועל כל חלק בגופה - תמיד בשלמות. אחר כך הורדתי לאורית את החולצה והחזיה, קילפתי מעליה את הטייטס, ולבקשתה הסרתי ממנה גם את התחתונים. אורית היתה עירומה כולה מולי, מושלמת, מריחה עדן פרחים, מגרה מאוד, אבל ... גם עייפה.... היא נשכבה לאורך המיטה, ונרדמה כמעט מיד. וכשהיא הסתובבה על הבטן, ראיתי פתאום משהו... בין פלחי הישבן לה, הציץ משהו מבריק. התכופפות להסתכל מקרוב. זה היה קצה של פלאג אנאלי שקוף, שהיה תקוע בתחת שלה עמוק! הבסיס העגול שלו בלט בין העכוזים שלה, ואיפשר מבט לתוך חור-התחת המורחב שלה. וואוו! מדהים! היא כנראה היתה כך, עם הפלאג בתוכה, לפחות מאז שהיא ירדה מן המטוס! עכשיו הבנתי את פשר המתח המיני המוזר שהיה ביננו במכונית.

כיוון שאף אני הייתי עייף, התפשטתי ונכנסתי למיטה ליד אורית ונרדמתי מיד גם אני.

חלמתי. חלמתי שאני שוכב על הגב, הזין שלי עומד, ואורית מוצצת לי אותו. זה היה נפלא. הלשון שלה עברה בסיבובים סביב ראש הזין, מגרה אותו וגורמת לו לרעוד. באחת מידיה היא אחזה בבסיס הזין ושפשפה אותו, בעוד ששפתיה החושניות נסגרות סביב האיבר הענק ומוצצות אותו כמו וואקום עצום. היא החליקה את הזין עמוק בגרונה, פנימה והחוצה, פנימה והחוצה, לא מרפה מבסיס הזין וממשיכה לשאוב אותו כמו וואקום. וואוו! זה היה נפלא! הרגשתי את הזרע שלי מתחיל להזדחל מן ביצים במעלה הזין, מתחיל למלא אותו ולהכין את הזין להשפרצה, ואז, ממש לפני שעמדתי להגיע לאורגזמה, אורית הוציאה אותו מהפה שלה וחייכה אלי. "עדיין לא, חמוד..." התסכול התפשט לאורך כל גופי.

פקחתי את העיניים. אורית היתה לידי, עירומה, והזין שלי בידיה, עומד חזק. אהה... יפה... מסתבר שלא חלמתי. היא באמת מוצצת לי. אורית חייכה, וחזרה לקחת את הזין שלי בפיה. השעה היתה קרוב לעשר בבוקר. הזמן המושלם להשפכת-בוקר מענגת. אורית לא אמרה כלום, רק חייכה אלי והמשיכה למצוץ לי את הזין, מכניסה את כולו עמוק לגרונה, מוציאה ומכניסה ללא הפסקה. התחת שלה היה מכוון אל אחת המראות שבחדר השינה, ויכולתי לראות שהפלאג האנאלי עדיין תקוע עמוק בתחת שלה, והחור שלה גלוי ופתוח. שוב, כמו בחלום, הרגשתי שאני עומד לגמור. אורית הרגישה את זה גם בגרון שלה, והפסיקה. "למה הפסקת?" שאלתי בתיסכול. "כי אני לא רוצה את השפיך בפה הפעם. אני רוצה אותו בתוכי", ענתה אורית, והסתבבה על הגב. היא פסקה את רגליה, עם אצבעותיה פתחה לרווחה את הכוס המגולח שלה, והזמינה אותי להכנס. באתי מיד מעליה, וכהרף עין הייתי בתוכה. הכוס של אורית צר מאוד, והלחץ מהפלאג שתקוע לה בתחת הצר אותו אפילו עוד יותר. התחלתי לזיין אותה, מנשק אותה על שפתיה בתאווה תוך-כדי. לשונותינו נפגשו, ואורית היתה טעימה כמו תמיד. מעין שילוב של מנטה ותפוז טרי וריחני. מצצתי את לשונה והיא מצצה את שלי. התנשקנו "כאילו אין מחר", וזה גירה את שנינו עוד יותר. חפנתי את שדיה בשתי ידי ונישקתי גם אותם, מתעכב על הפטמות הזקורות של אורית, ומוצץ אותן בחזקה. אורית נאנחה, והרימה את האגן כדי לפגוש אותי ואת הזין שלי בתוכה. זיינתי אותה עוד ועוד, אבל לא עבר הרבה זמן והלחץ מן הכוס הצר והפלאג בתחת עשה את שלו, והייתי קרוב לאורגזמה. אורית גם היא התקרבה לגמירה, נאנחת וגונחת בקול שהלך ונעשה יותר ויותר גבוה ומתוח. " חכה לי... חכה לי... אל תשפיך..." היא נאנחה. ידעתי שהיא רוצה שנגמור יחד. שנינו אוהבים את זה. עשיתי מאמץ לשלוט בהשפכה שלי, מאט את הקצב ומכניס את הזין קצת פחות פנימה. הרמתי את רגליה של אורית, הבאתי את בהונותיה אל פי ומצצתי אותן. ברגע הזה הזה אורית 'התפרקה' והאורגזמה החלה שוטפת את כל גופה. "עכשיו, עמית! עכשיו! תשפיך לי בכוס! עכשיו!" היא צעקה, ואני שיחררתי את עצמי ונסחפתי גם-כן באורגזמה נפלאה. מהזין שלי נפלטו כמויות של זרע שמילאו את הכוס של אורית על גדותיו. שיחררתי את רגליה של אורית, גהרתי מעליה, והתאחדנו לחיבוק חם תוך-כדי אורגזמה. החזקנו האחד את השניה חזק, ועם תום גלי העונג נשארנו חבוקים, מתלטפים ומתנשקים.

"זה לא היה סתם סקס הפעם, אתה יודע", לחשה אורית באוזני. "זה היה מה שנקרא באנגלית Love Making. ואני אוהבת אותך כל-כך..." "גם אני אוהב אותך, אורית. תמיד אוהב אותך. את הבחורה הכי אינטליגנטית והכי יפה שאני מכיר", עניתי לה, וחיבקתי אותה חזק. "אני שמחה לשמוע", היא אמרה בחיוך, "כי עכשיו הגיע הזמן להעניש אותך".

- להעניש אותי...? על מה?...
- אמרתי לך שאני רוצה אותך עם הפלאג בתחת עד שאני חוזרת. חזרתי, ואתה בלי הפלאג.
- את רצינית??? איך בדיוק בן-אדם מסתדר עם פקק בישבן שלו שלשה ימים??
- מה הבעיה? כשאתה צריך לשרותים, אתה מוציא אותו. לא חשבתי לרגע שתתאפק שלשה ימים...
היית צריך להבין את זה לבד. וללכת לעבודה עם הפלאג בתחת, או להסתובב איתו ככה, מה הבעיה עם זה? תראה איך אני מצליחה...

השיחה היתה היתולית, אבל היה ברור לי שאורית מתכוונת "להעניש" אותי איכשהו, והאמת היא שלא התנגדתי למשחק. אורית קמה, נגשה את חדר-הארונות שלה, וחזרה אחרי רגע עם סטראפ-און שהזדקר מבין רגליה. "על הברכיים, עמית. ראש בכרית", היא ציוותה עליה. עשיתי כדבריה, ומיד הרגשתי את אצבותיה מלטפות את חור התחת שלי ומשמנות אותו. דקה אחר כך אורית כבר החדירה אלי אצבע לתחת, לאט-לאט מרחיבה את החור ומכינה אותו ל"עונש" שלי. כשהיא החליטה שאני מוכן, היא נעמדה מאחורי והתחילה להחדיר את הדילדו לתחת שלי. לאט, בעדינות, ולעומק... אחרי כמה דקות היא כבר היתה כולה בתוכי, והתחילה לזיין לי את התחת לאט-לאט. וואו... זה היה טוב... כעבור זמן קצר הזין שלי נעמד מחדש, ובהחלט הרגשתי צורך להשפיך שנית. אורית יצאה מתוכי. "תסתובב על הגב, עמית", היא בקשה בקול צרוד. היה ברור לי שגם היא רוצה לגמור שוב. הסתובבתי. "תרים את הרגליים ותפתח את התחת". עשיתי כדבריה, אורית שילבה כרית מתחתי, ושניות אחדות לאחר מכן הדילדו היה שוב בתוכי, ואורית מזיינת אותי איתו. היא לקחה את הזין שלי בידה, והתחילה לאונן לי אותו תוך כדי שהיא דוחפת את הסטראפ-און פנימה והחוצה, פנימה והחוצה מחור-התחת שלי, שהיה עכשיו כבר פעור ורעב ומוכן להרגיש את התענוג של השפכה תוך-כדי זיון. אורית אף היא התקרבה לאורגזמה. הבסיס של הסטראפ-און השתפשף בדגדגן שלה וגרם לה עונג רב. לא עבר הרבה זמן, והיא התחילה לגמור עם גניחות חזקות, בעוד שהיא ממשיכה לזיין אותי בתחת עם הדילדו ולשפשף את הזין שלי לכל האורך, הלוך וחזור. עברה עוד דקה, וגם אני הגעתי לגמירה והשפכתי את כל השפיך שעוד נשאר לי הזין אחרי ההשפכה הקודמת בתוך הכוס של אורית. אוף... כמה שזה היה טוב.. פשוט אין מילים לתאר.

נרגענו קצת. חיבקתי את אורית חזק ונישקתי אותה שוב. קמנו להתקלח יחד, ותחת זרם-המים, תוך כדי שאני מסבן את גבה, לחשתי באוזנה של אורית: "תני לי עוד משימות, כדי שאוכל להכשל בהן, ותהיה לך סיבה להעניש אותי שוב..."

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה