נוהל יום ה׳

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>נוטפת סקס.
פשוט נוטפת סקס.

היא הייתה בעלים ומנכ״לית של חברת הייטק מצליחה. רווקה, כמעט בת 30, והדבר שהכי בלט אצלה- היא העובדה שהיא פשוט הייתה נוטפת סקס.
לא היה חדר שהיא נכנסה אליו וכל הגברים הרגישו התעוררות בתחתונים. היא הייתה נמוכה, 1.60 בקושי, ולכן תמיד הרגישה צורך לנעול נעלי עקב. תמיד לבשה חצאיות או שמלות, כאלו שיהיו מכובדות מספיק ליום עבודה ארוך, מלא בפגישות, ישיבות והחלטות, אבל יהיו מספיק צמודות כדי להבליט את החזה המדהים שלה, דאבל די לפחות, את הטוסיק העגלגל שלה, את הגוף החטוב שאף אחד לא ידע אף פעם מתי יש לה זמן לטפח.

היא הייתה מהמנהלות שהיו מגיעות מוקדם, בין הראשונים, ותמיד יוצאת אחרונה. הבוסית שתמיד מחייכת לכולם אבל אף אחד לא הכיר באמת, אף אחד לא ידע עליה שום דבר אישי. את החברה היא הקימה בעצמה, בעבודה קשה, והקפידה על רוב גברי מוחלט. כמעט כל העובדים בחברה, וכל המנהלים, היו גברים.

את הראיונות לתפקיד סמנכ״ל הכספים של החברה, כמו את כל הראיונות, היא ביצעה בחדר ישיבות קטן במלון יוקרתי בתל אביב. כשהגעתי למלון, פקידת הקבלה הפנתה אותי לקומת חדרי הישיבות. רציתי את התפקיד. הייתי מוכן לעשות הכל בשביל לקבל אותו. התחום שהחברה עסקה בו היה המילה האחרונה בתחום והיו הרבה שמועות על אקזיט. מה גם, שהחברה הציעה שכר גבוה, תנאים מעולים והיא ממש במרחק הליכה מהבית שלי.

קצת עלי- אני ליאור, בן 35, וכדי לקצר את הסיפור- אני סמנכ״ל הכספים בחברת ההייטק בבעלות המנכ״לית המתוארת למעלה, וכנראה המנכ״לית הסקסית בעולם. אני 1.85, עיניים ירוקות, חטוב מאוד, די שרירי, אחרי 3 חודשי אבטלה שביליתי כמעט את כולם בחדר הכושר ובריצות בפארק.

על שיר, המנכ״לית, פינטזתי לא פעם. עוד בראיון הבחנתי בחזה שלה- היה לה חזה גדול ומלא, בדיוק כמו שאני אוהב. אני איש של שדיים, ללא ספק. לא פעם נדרשתי למאמצים קשים מאוד, כדי להסתכל לה בעיניים במהלך ישיבות ולא לפזול לכיוונים אחרים.

אף אחד במשרד לא ידע מה הסטטוס שלה. היא הקפידה לשמור על הפרטיות שלה ואני ניסיתי לשכנע את עצמי שהיא בוודאי נשואה. הרי איך אחת כזאת לא תיחטף? מצליחה מאוד, חכמה, נראית מעולה, מה צריך יותר?

בימים האחרונים יצא לי לדבר עליה עם ג׳ונתן, סמנכ״ל התפעול בחברה. הוא היה חרמן על שיר כמו כולנו, רק שהוא היה חרמן על הרבה נשים. וכמעט כולן גם טופלו על ידו. ככה הוא קרא לבחורות שהוא זיין. והיו גם כאלה שרק הוא טופל על ידן, כמו שני, פקידת הקבלה השמנמנה שג׳ונתן ״לא מסוגל לראות אותה עירומה, אבל וואלה, מוצצת כמו כוכבת פורנו ובולעת הכל״.

״עזוב אותך אחי, ניסיתי מיליון פעם, הבחורה איפשהו בין בתולה לנזירה. לא קיבלה זין מלא זמן, רואים את זה. אבל וואלה הייתי מביא בה. טוחן אותה דק דק, מפרק אותה לגורמים ומרכיב חזרה״ הוא אמר והסתכל עליה בחדר הישיבות.

״אם היא בתולה, אני מוכן להדריך אותה.. מוכן אפילו להדריך אותה שלוש פעמים ביום..״ עניתי וצחקנו.

״טוב, איפה שני?? אני צריך שתטפל בי קצת.. מסכנה, כל פעם שהמנכלית שלך מגיעה עם חצאית קצרה- שני צריכה לנקות אחריה.. אתה רוצה שאני אזרוק לה מילה גם לגביך? אחי, מוצצת כזאת עוד לא הייתה לך. הבחורה מכורה ללמצוץ. מוצצת כאילו זה סוכריה..״

״לא אחי, אני אוותר״ אמרתי ונגעלת רק מההצעה.

בימי חמישי, כשחדר הכושר שלי לרוב מלא, אני נוהג להישאר בעבודה עד מאוחר ולסגור פינות לקראת הסופ"ש. כך גם היה באותו יום חמישי, אחרי יום של פגישות, חזרתי בשעה 17:00 למשרד שכבר היה ריק, הכנתי לי קפה והתיישבתי לעבוד. בפעם הבאה שהרמתי את הראש מהמחשב היה כבר 19:30 בערב. שמעתי רעשים מכיוון המסדרון ויצאתי לראות מה קורה.

הופתעתי מאוד לראות את שיר, המנכ״לית שלי, נכנסת למשרד. היא הופתעה מאוד לראות שהמשרד לא ריק, כאילו קצת ציפתה להיות לבד.

״היי, מה אתה עושה פה בשעה כזאת?״
״עובד, סוגר פינות לקראת הרכישה ביום שני, אני רוצה לוודא שזה יעבור חלק ולא יהיו לנו הפתעות״ עניתי לה בחיוך ומבט בעיניים היפות שלה. היא הסתכלה עליי חזרה וחייכה.
״לא חשבתי שיהיה פה מישהו בשעה כזאת, אבל אני מאוד מעריכה אותך שאתה פה בגלל העסקה, אני שמחה לראות שזה חשוב לך״ היא אמרה כשהיא עדיין מחייכת אליי.
״בדיוק קמתי להכין לי קפה, להביא לך משהו?״ שאלתי מתוך מטרה ברורה- לבלות איתה עוד זמן, לנסות להבין מה הסיפור שלה.

היא הסכימה וביקשה לבוא ולעזור לי כשאני התעקשתי להכין לה ולהביא לה למשרד. בדרך גם הבאתי 2 כוסות קינוח שנשארו מאיזה יום הולדת שהייתה באותו יום.
נכנסתי למשרד שלה עם הקפה והקינוח. היא ישבה על הכסא שלה, הג׳קט שלה היה מונח על הספה בצד, היא ישבה שם עם שמלת מיני בצבע לבן.
הגשתי לה את הקפה והקינוח ובהחלטיות הנחתי גם את הקפה שלי על השולחן, כמבשר שאני מתכוון להישאר לפחות לקפה.
התיישבתי מעברו השני של השולחן.
״החברה לא כועסת עליך שאתה נשאר עד שעות כאלו פה..?״ היא שאלה עוד לפני שהספקתי להתמקם בכיסא, כאילו חיכתה לשאול את השאלה.
״אז מזל שאין לי חברה..״ עניתי בחיוך ואז המשכתי ״עד לפני חצי שנה יצאתי עם מישהי, 6 שנים, הייתי בטוח שנתחתן עד שגיליתי שהיא שוכבת עם השכן שהיה צעיר ממנה ב 10 שנים. טענה שאני לא בבית מספיק בשביל לענג אותה, שהבחור השני בדיוק השתחרר מהצבא ועוד לא עובד אז הוא יכול להיות איתה כל היום. את מבינה, בזמן שאני פרנסתי אותה, היא שכבה עם הילדון הזה. כשנפרדנו היא עוד הציעה שנשאר יזיזים, אבל ויתרתי על ההצעה. מאז אני נהנה מהחיים. עובד קשה, נותן מעצמי 100% בכל דבר. בעבודה, בחדר כושר, בכל דבר..״ חזרתי על עצמי שוב בחיוך. היא הבינה שהתכוונתי למיטה בחזרה השנייה שלי.
״מצטערת לשמוע, ממש מבאס לגלות דבר כזה״
״דווקא לא, אני מרגיש עכשיו חופשי, עושה מה שאני רוצה, משקיע במה שאני רוצה ומענג רק את מי שאני בוחר..״ תהיתי אם עברתי את הגבול אז המשכתי ישר לשאול-
״מה איתך? איך החבר מגיב לשעות המטורפות שלך פה?״
״הוא לא. כי הוא לא קיים״ היא צחקה.
״אין לי זמן לחבר עכשיו, הזמן שלי מתחלק עכשיו בעיקר בין העבודה לחדר כושר. בין לבין אני מצליחה לדחוס לפעמים גם קצת שינה״ היא חזרה לחייך.

כאילו באופן אוטומטי עלה לי דימוי שלי, מזיין אותה בכל חלק מהחיים שלה- עושה אותה בדוגי שם על השולחן בעבודה, יורד לה על הספסל בחדר כושר וגומר בשאגות על החזה המדהים הזה במיטה שלה. אוח, אני חייב למצוא דרך לחדור אליה, אני כל כך חרמן שאני עוד שנייה מתפוצץ, חשבתי לעצמי.

״הבאתי לך קינוח״ הושטתי לה אותו.
״הוא נראה מדהים אבל אני אצטער על זה אחר כך בחדר כושר אז נראה לי שאוותר״ היא הגיבה.
״לפחות תטעמי, שום דבר לא יקרה לך. הוא מדהים. ואני מקווה שלא תפטרי אותי בגלל זה אבל אני חושב שיש לך גוף מדהים, הדבר האחרון שאת צריכה זה לדאוג לגבי קינוחים..״
היא חייכה אליי והסמיקה. בתחתון שלי כבר התחיל להיות צפוף.
״טוב, אבל רק אם אתה אוכל איתי..״ היא התרצתה, לקחה את הקינוח ואת הכפית. לקחתי גם אני קינוח והכנסתי את הכפית לפה.
״וואוווו זה כל כך שווה״ היא השמיעה קולות של עונג שגרמו לצפיפות בתחתונים שלי להחמיר.
קמתי מהכסא, התחלתי ללכת לכיוונה והמשכתי לחלון שמאחוריה. היה לה במשרד נוף מדהים והצעתי לה לבוא לראות איתי את הנוף.
״צריך ללמוד ליהנות ולהירגע גם מהדברים הקטנים בחיים, אלו הדברים שעושים טוב על הנשמה״ אמרתי כשהיא נעמדה לידי עם הקינוח.
״מה עושה לך טוב על הנשמה?״ היא שאלה ונתנה לי מבט שגרם לי להבין- זאת ההזדמנות שלי ואסור לי להרוס אותה!!
״זה יכול להיות סתם בירה קרה בים, שיחה עם חבר טוב או אפילו לראות בחורה יפה מתענגת..״. ראיתי שהיא אהבה את התשובה שלי אז הנחתי את היד שלי באמצע הגב שלה, כאילו באופן טבעי.
״מתענגת ממה?״ היא שאלה והתמקדה עם המבט לחלון.
״מקינוח טעים, מעיסוי טוב, מגמירה טובה.. ואם אני מצליח לעשות את כל אלו בערב אחד זה בכלל עושה אותי מאושר..״
היא לא הגיבה.
החלטתי ללכת על כל הקופה, מה שיהיה יהיה.
הנחתי את הידיים שלי על הכתפיים שלה והתחלתי לעסות. היא הרגישה מתוחה והמגע גרם לה מיד לפלוט קולות הנאה. המשכתי לרדת לכיוון הגב שלה, לעסות ולהרגיש את הגוף הנפלא שלה. היא המשיכה להשמיע קולות עונג ״וואו כן, אני זקוקה לעיסוי טוב..״
לקחתי את זה צעד קדימה.
הידיים עיסו את הגב התחתון, קרוב לטוסיק השובב שלה. המחשבה שלי מחזיק אותה ככה וחודר אליה בדוגי הוציאה אותי משליטה, התקרבתי אליה ונישקתי לה את הצוואר.
הייתי בטוח שהיא רוצה לעצור אותי כשהיא הושיטה את היד שלה, אך היא החלה ללטף את העורף שלי בזמן שאני מלקק לה את הצוואר, מוסיף נשיכות קלות מדי פעם..
כשהיא הבליטה את הטוסיק שלה החוצה הבנתי שהיא כבר רטובה ומצפה להרגיש משהו קשה על הטוסיק הזה.
נצמדתי אליה כששנינו עדיין לבושים, מחכך את הזין שלי על הטוסיק שלה. החלטתי שזה הזמן לדבר שהכי הרבה חיכיתי לו- נתתי לידיים לטייל לכיוון הבטן ומשם לחפון את השדיים המדהימים שלה. הוא היה גדול ורך, עגלגל ומלא, הפטמות שלה כבר עמדו מהחרמנות ואני פינטזתי איך אני יונק אותם לתוך הפה שלי.. סובבתי אותה אליי לנשיקה ותוך כדי כבר פתחתי את השמלה שלה.

פתאום היא נעצרה.
״רגע, אולי זו טעות גדולה.. ״היא אמרה במבט מתחרט.
הייתי חייב להחזיר אותה אליי. משהו בראש שלי צורח ״אתה חייב להכניס את הזין שלך לכוס הזה״.

התקרבתי אליה לאוזן, התחלתי ללקק את האוזן שלה ולחשתי לה ״תני לי לעשות לך טוב.. תני לי לגרום לך לגמור כמו שמגיע לך, תני לי לגעת בך כמו שמגיע לך..אני מבטיח לך שזה לא יפגע ביחסי העבודה בינינו.. אני ממש מקצועי, אפילו יותר ממה שאני חרמן עליך עכשיו..״
חזרתי לנשק את הצוואר שלה כשמדי פעם עוד מלמלתי ״תני לי לחדור אלייך בייבי, תני לי לזיין אותך..״
המשכתי לנשק אותה כשהשמלה כבר הייתה על הרצפה, היא עכשיו עמדה מולי בחזיה שחורה מתחרה ותחתון חוטיני תואם. במשיכה אחת הורדתי ממנה גם את החזיה, הושבתי אותה על קצה השולחן. התיישבתי על הכסא שלה, והתחלתי במלאכת הליקוק. הפטמות שלה היו מושלמות, קטנות ורודות, באמצע חזה טבעי, גדול, עומד וחצוף. הופתעתי לגלות שלא מדובר בסיליקון ונהניתי מכל שניה. הלשון שלי ליקקה את הפטמות שלה, בהתחלה בעדינות ואז הוספתי מציצות קלות שהוציאו ממנה אנחות, כמו שאני אוהב..
במקביל יד אחת שלי כבר הזיזה את החוטיני הצידה ואצבע אחת חדרה לכוס החם והרטוב שלה. היא הייתה צרה ואצבע אחת הספיקה בשביל להוציא ממנה אנחות.
המשכתי ללקק את הפטמות כשהוספתי אצבע שנייה לחור האלוהי שלה. התחלתי לגעת ב g spot כשהיא נשענה אחורה והתחילה לגנוח.
״אוי, כן.. אלוהים, אתה טוב.. תמשיך בייבי..״ היא מלמלה. העובדה שהיא לא מהבחורות השקטות חירמנה אותי עוד יותר.
המחזה הזה של המנכ״לית שלי שוכבת על השולחן שלה, בלי חזייה, עם 2 אצבעות שלי בתוכה, גרמה לזין שלי כמעט להתפוצץ.
הורדתי את המכנס והתחתון שלי, הוצאתי את האצבעות מתוכה והורדתי לה את התחתון לא היה לי ספק שאמצא כוס חלק ויפה שנטף עכשיו מהרטיבות שגרמתי לה..
התיישבתי על הספה שבמשרד שלה, הרמתי אותה מעליי ובבת אחת נעצתי את כל הזין שלי בתוכה.
היא התחילה לצעוק ולגנוח, בהתחלה מכאב, שלאט לאט הפך לקולות עונג, כשאני חודר אליה שוב ושוב, משחק לה עם הפטמות ביד אחת, נותן לה ספנקים בטוסיק ביד השנייה, אחרי זמן שהרגיש לי כל כך קצר מדי יריתי לתוכה מטחים של זרע חם בכמות שהפתיעה גם אותי. פרקתי בתוכה כל מה שהיה לי.
וזו הייתה תחילתו של נוהל ימי חמישי מופלא ומספק במיוחד..

מצורפת תמונה אמיתית..

אם נהניתם (גברים וגם נשים..) תכתבו לי- [email protected]

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה