שפוטה – חלק א'

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>במחשבה לאחור אני לא מבינה איך הכנסתי את עצמי למצב הזה. אין גם נקודה בזמן שאני יכולה לאחוז ולהסביר לעצמי איך נהייתי שפוטה. זה פשוט קרה. וזה קרה רק איתו.

הימים היו ימי קיץ. שלושת החברות התכוננו למסיבה. אמנם לא גרנו בתל אביב אך מוקד הבילוי שלנו בתקופה ההיא התרכז באיזור שבין הים ואבן גבירול.
חברה אחת באה מגבעתיים, השניה מראשון לציון ואני מכפר סבא.
הנסיעות התכופות לתל אביב לא עייפו אותי מלנסות ולהשיג אהבה.
אף פעם לא יצאתי לבד. תמיד היינו כמה חברות שנאספו לאורך הדרך.
דורית מגבעתיים היתה בלונדינית נוירוטית. המעברים שלה ממצב של צחוק מתגלגל לדיכאון עמוק היו חדים ולאף גבר לא היתה סבלנות להתמודד איתה.
סיגל, שקראנו לה "המורה", גרה במערב ראשון ולא רק שעבדה כמורה, גם התנהגה לפעמים כמו מורה.
אני מצאתי עצמי בכפר סבא לאחר שהתמקמתי במשרה טובה בבנק ויכולתי להרשות לעצמי לחיות בעצמאות וברווחה. בוודאי יחסית לדורית וסיגל.

את דורית אני אספתי. כרגיל. זה נראה לה מובן מאליו שאני צריכה לאסוף אותה מהבית שלה כי אין לה אוטו. את סיגל פגשנו בחניה הקבועה שלה. היא אמנם די חננה אבל הדוד העשיר שלה שגר בתל אביב אמר לה שהיא יכולה להחנות בחנייה הפרטית שלהם מתי שתרצה. בתחילה כמובן היא הרגישה לא נעים אבל אחרי הדוח הראשון שחטפה היא הבינה את הפוטנציאל הגלום במקום חנייה מסודר בעיר. היעד היה מסיבה על אחד הגגות בדיזנגוף. בתקופה ההיא הרחוב היה די שומם בלילה. היה פאב באיזור נורדאו, עוד אחד בפינת פרישמן ובאמצע שממה. אלה שגרו על הגגות או שהיתה להם גישה נוחה לגג היו מארגנים מסיבות ואנשים היו באים. גם כאלה שהיו שומעים את המוזיקה מהרחוב היו עולים לגג ומצטרפים. אנחנו ידענו על המסיבה מאחד החברים של דורית.

לאירועים כאלה הייתי לובשת שמלת מיני שחורה וצמודה. לא פעם הרגשתי שזו תלבושת אחידה כי רוב הבנות לבשו מיני שחור. חוץ מדורית שתמיד באה עם צהוב מזעזע או ירוק לא שגרתי. היה לה טעם שונה גם בבגדים וגם בגברים. זו כנראה הסיבה שנשארנו חברות זמן רב כי אף אחת לא קינאה בשניה.

"זה בשבילך!" אמרה לי דורית והביטה לכיוונו של בחור שנשען על הקיר.
"נראה לך?" עניתי לה, לא יודעת אם להיעלב.
"כן. הוא מתאים לך" המשיכה בשלה מתעלמת לחלוטין מהמבט שתקעתי בה.
"אבל הוא יותר נמוך ממני" צחקתי.
"מה את צוחקת" היא הרצינה. "הוא נראה לי זיין רציני. מתאים לך בול יקירתי.
" דורית לא בחלה במילים והלכה לקחת בירה. "את מכירה אותו, נכון?" שאלתי כשחזרה.
"שמעתי עליו. להגר היה איתו סטוץ והיא לא הפסיקה לשבח את הזיונים איתו." אמרה דורית בשלווה.
"את רוצה לשדך לי זיין תל אביבי? אני רוצה אהבה לא סטוץ. וחוץ מזה, מי יודע כמה כבר עברו אצלו..." עניתי ברצינות גמורה.
"שמענו אותך." השיבה דורית בזלזול.

את האמת, במבט מרחוק הוא די מצא חן בעיני אבל לא רציתי להיכנס לעניינים עם אחד שיש לו שם של זיין. אני מעדיפה אחד רציני למערכת יחסים רצינית.
"הילה בואי רגע" שמעתי את דורית קוראת לי. "תכירי זה ערן." אמרה כשהתקרבתי אליהם.
"היי" אמר והושיט לי את ידו. לחיצת היד לוותה במבט חודר ובחיוך. באותו רגע ידעתי שעוד הלילה ארגיש אותו בתוכי.
שנינו הבנו שהשיחה על הגג היא רק בשביל להעביר את הזמן עד שנגיע למיטה. המבט שלו חרך אותי שהרגשתי שקופה. הוא צד אותי בלי קרב בכלל. הוא קלט את המשיכה שלי אליו. את הרצון שלי לפענח אותו. את המגנט שפועל עליי ולא נותן לי להימלט.

"אני גר פה ממש מעבר לפינה. יש נוף יפה מהמרפסת. את באה?!" חצי שאל חצי פקד עליי.
נפרדתי מדורית וסיגל והלכנו אליו.
"עוד הרבה מדרגות?" קיטרתי על הטיפוס שלא נגמר.
"הבטחתי לך נוף, אז הנה". ערן פתח את הדלת בקומה האחרונה ומולי היה חלון ענק המשקיף אל העיר.
"מדהים" אמרתי. הנחתי את התיק על הספה ויצאתי למרפסת. השעה היתה מאוחרת. השמיים השתלבו עם גגות העיר ורוח נעימה נשבה מכיוון הים. ערן נעמד מאחורי מצמיד את עצמו אליי. הרגשתי את חום גופו על הגב ועל האגן. אי אפשר היה לפספס, עמד לו והוא חיכך את עצמו עליי. ידיו ליטפו את גופי ואט אט זחלו קדימה לכיוון החזה שלי. דקות ארוכות עמדנו כך במרפסת. הוא ליטף אותי בכל הגוף, נצמד אליי ושולח ידיים אל מתחת לחצאית. אצבעותיו מצאו אותי רטובה. ההרגשה היתה נפלאה. הוא חישמל אותי אליו. תנועת האגן שלי השתלבו עם תנועת האצבעות שלו. לא עבר זמן רע והחנקתי גניחה ועוד אחת עד שלא יכולתי יותר וגמרתי באנחה שנשמעה היטב בלילה החשוך.

הייתי חייבת להרגיש אותו בפנים. שלחתי יד אחורה והרגשתי את הזין העבה שלו מבעד למכנסיים. הוא הוריד את המכנסיים ושיחרר את איברו. ידיו הרימו את השמלה והורידו את התחתונים. נתתי להם ליפול ופיסקתי מעט את רגליי לצדדים. הרגשתי אותו חודר לתוכי. לא קלטתי מתי הוא הביא את הקונדום. כנראה שהיה לו אחד זמין בכיס המכנסיים. הוא חדר אליי לאט. נשענתי על המעקה ונתתי לו גישה נוחה יותר. הוא נע בתוכי, מזיין אותי בעדינות נפלאה. אט אט מגביר את הקצב. ידיו תופסות את האגן ובקצב מתואם אנחנו "ממריאים" בעמידה אל מול כל העולם. זה היה מחרמן בטירוף עד שתוך זמן קצר הוא גמר בתוכי. הרגשתי אותו מחליק החוצה ומשאיר אותי חרמנית וערנית.

"אפילו לא טרחת להפשיט אותי" פניתי אליו בחיוך.
"זה כל הכייף" אמר והסתובב על הבטן.
המיטה הרחבה היתה ממוקמת באמצע החדר. בעצם היתה זאת מיטה שהיה לה חדר ולא להיפך. לא צמודה לאף קיר כמו מזבח באמצע מקדש. מקדש לסקס. ערן שכב עירום על הבטן. הישבן הלבן בהק ליד עורו השזוף והשחום. גופו הגברי היה לתפארת. ליטפתי אותו לאורך כל הגוף. כל פעם שנגעתי בישבן שלו הוא גנח. הוא נהנה מהיחס שאני מעניקה לישבנו והחלטתי להתמקד בעיקר שם. אצבעותיי נעו במעגלים על הפלחים הלבנים המעוצבים וכל פעם שהתקרבתי לחריץ הוא גנח. לא רק שהייתי חרמנית אש מהזיון במרפסת, עכשיו גם הגניחות שלו הטריפו אותו.

"עם הלשון" הוא אמר בלחש. לקח לי זמן להבין למה הוא מתכוון. "עם הלשון!" אמר פעם נוספת בטון חד יותר. התקרבתי אל העור הלבן פתחתי את הפה וציירתי עיגולים רטובים על העור הלבן. ערן הגיב בעונג ובאנחות למגע החם. "באמצע!" הוא פקד והזיז את רגליו לצדדים. הייתי כל כך חרמנית שכבר לא חשבתי על כלום. קירבתי את הלשון לחריץ שבין הישבנים ולאט לאט ירדתי לכיוון החור. עם כל מילימטר שהתקדמתי ערן גנח והתענג. הרוק זלג ממני והרטיב את כל הדרך למטה. הרגשתי שאני מתקרבת למקום הכי רגיש בגופו. לקחתי נשימה עמוקה ולראשונה בחיי ליקקתי חור של תחת של מישהו. ערן זז תחתיי בתנועות עונג. כמות הרוק שיצאה ממני הרחיקה את החששות שלי ובתנועות סיבוביות ליקקתי אותו כשמידי פעם אני מעזה ודוחפת את הלשון פנימה. זו היתה חוויה מרגשת. הדופק שלי עלה והחרמנות שלי הרקיעה שחקים. עברתי לשכב בין רגליו ותקעתי את הלשון בתחת שלו. ליקקתי אותו בלי חשבון והוא זז תחתיי בתנועות של זיון. דוחף את התחת שלו ללשון שלי ומזיין את הסדין. הכנסתי את יד ימין מתחת לזין שלו והוא נע בתוכה. הרגשתי שאני שולטת בו. כל פעם שדחפתי את הלשון פנימה הוא גנח ונאנח. דקות ארוכות עברו עד שהוא הרגיש שהוא חייב לזיין אותי.

הוא הסתובב, הלביש קונדום, השכיב אותי תחתיו וחדר אליי. כמה חיכיתי לרגע הזה. להרגיש אותי שוב בתוכי. הייתי רטובה וחרמנית והוא חדר אליי בקלות ובמהירות. הרגשתי נפלא. הכל התאים. הגודל, העובי, ההרגשה, העור, הריח, התנועות, הראש שלו. פשוט מושלם. פתחתי עוד יותר את הרגליים בשביל לקבל אותו אליי. את כולו. ערן זיין אותי בכוח. הזרועות שלו תפסו את הרגליים שלי למעלה והוא נע בתוכי בקצב מהיר. הגניחות שלי התאימו לקצב הזיון. "את נהנית להיות שפוטה!" הוא אמר תוך כדי. לא עניתי.

ערן עצר את תנועתו כשהוא בתוכי ואמר בקול פסקני "בטח שאת נהנית להיות שפוטה!".
לא הגבתי. הייתי כל כך חרמנית שרציתי שהוא ימשיך לזיין אותי.
"מה בא לך עכשיו?" הוא שאל.
"שתמשיך" עניתי.
"שתמשיך?" הוא שאל בחיוך והזיז את האגן טיפה אחורה.
"שתמשיך כבר לזיין אותי!" התחננתי אליו.
"ככה השפוטה אוהבת?" והזיז את גופו עליי חודר עמוק יותר.
"כן" גנחתי ועצמתי עיניים.

ערן זיין אותי עם הזין ועם הראש. הוא לחש באוזני "אני רוצה לשמוע אותך גומרת, שפוטה". הוא הבין שהתנוחה האהובה עליי היא דווקא התנוחה הכי רגילה שהיינו בה כשהוא מעליי. סגרתי עם הרגליים על האגן שלו והתאמנו עצמנו לקצב אחיד. הזזתי את האגן והוא נע בתוכי כאילו הוא מכיר אותי כבר שנים. תוך זמן קצר גנחתי בקול, חיזקתי את אחיזתי בו וזיינתי אותו לא פחות ממה שהוא זיין אותי. האנחות הרמות שלו והקצב הנפלא העבירו בי רעידות והרגשתי שהאורגמה פורצת ממני בחוזקה. גמרתי בגניחות מטורפות. ערן הרגיש את הרעידות החזקות ובתנועות אלימות גמר בתוכי. זה היה מושלם. אין מילים לתאר את השיא שהגעתי אליו באותו רגע. הוא קרס עליי ונשימותיו המהירות הסגירו את המאמץ שהשקיע. הרגשתי שאני נמצאת במקום הנכון. יכול להיות שאני כבר מאוהבת?

באותו לילה לא כל כך הבנתי למה ערן קרא שפוטה. זה יתבהר לי בהמשך.

[email protected]

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה