נופר ההריונית המהממת

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>את הסיפור הזה כתבתי בהתרגשות גדולה לאישה מיוחדת שהכרתי פה אחרי שקראה מודעה שלי שבה ביקשתי להכיר בחורה הריונית...

ההתכתבויות בינינו הביאו לאיבוד של הרבה נוזלים הן שלי והן שלה... לצערי ההתכתבויות לא הבשילו למפגש, יצאו סיפורים ממש מגרים...

אישה הריונית יפה ומלאת תשוקה הייתה ונשארה פנטזיה לא ממומשת שלי ואני אשמח לממש אותה. כך שאם הסיפור הזה מגרה אותך, אני תמיד אשמח לפניה...
המייל בתחתית הסיפור.

***בוקר***

בשעה 7:00 החל השעון לצלצל. הנעימה שבקעה מהמכשיר הסלולרי הייתה מוכרת לנופר והיא ידעה שהיא מסמלת שהבוקר הגיע וצריך לקום, אך היא בכל זאת ניסתה למשוך את השינה עוד קצת. העובר, שכבר בלט בקדמת גופה הפך את השינה למורכבת יותר והיא ידעה שעד הלידה, הדבר לא עתיד להשתנות. היא שלחה יד עדינה אל כפתור המכשיר ולחצה עליו, משתיקה אותו במהירות, ושוקעת חזרה לנמנום מפנק.
נופר שכבה על גבה, בשמלת הלילה ההריונית אותה קנתה במיוחד להריון. תחתונים, מיותר לציין, לא לבשה.
צידה השני של המיטה היה ריק, בעלה יצא מוקדם בבוקר ויצא בלי להעיר אותה וכך יכלה לפשק את רגליה, להשתלט על כל המיטה ולהתפנק על עוד מספר דקות שינה.
השעה הייתה כבר 7:10 ונופר עדיין שכבה באותה תנוחה, מנסה לשכנע את גופה לזוז, אך הוא בשלו... עיניה עצומות ומסרבות להיפתח וידיה פרושות לצידי המיטה.
לפתע, ללא שום הכנה מוקדמת, חשה נופר לשון עדינה מפלסת דרכה על יריכיה, משאירה שובל רטוב וחמים, וסוגרת מרחק אל הפתח שבין רגליה שבער מתשוקה אחרי לילות לא מעטים שלא קיבל את היחס הראוי לו. נראה היה שמאז תחילת ההיריון נופר מצאה עצמה צריכה יותר ויותר מגע מלא תשוקה.
היא רצתה פרטנר אסרטיבי שיענג אותה בדרכו שלו. בלי לשאול שאלות. פשוט שיקח את ידה ויוביל.
והנה היא מוצאת עצמה בסיטואציה הלא ברורה הזו, מתמסרת בלי לחשוב על כך יותר מדי.
הלשון המסתורית המשיכה בדרכה העדינה אל שפתותיה התחתונות של נופר, שהיו בשרניות במיוחד בשל ההיריון.
נופר הייתה כל כך מחושמלת מהמגע הרך והממכר של הלשון המסתורית, שאפילו לא טרחה לבדוק מי הוא זה שמלקק אותה בכזו תשוקה. היא פשוט רצתה שיגעו בה בדיוק שם, בדיוק באותו רוך שחשה.
היא לקחה נשימה עמוקה, מרגישה איך הלשון החמה מגיעה אל השפה, מלקקת אותה ברפרוף עדין וחולפת על פניה, כאילו מתגרה בה... נוגעת לא נוגעת.
לא חלפה שניה והיא יכלה לחוש את הלשון מגיעה שוב, הפעם מהירך השניה, מלקקת בעדינות ושוב מרפה. נופר הרגישה שהיא מתפוצצת עוד רגע אם המשחק הזה יימשך.
ללא הכנה מוקדמת היא אחזה בראש שניצב סנטימטרים בודדים משפתותיה התחתונות ומשכה אותו בעוצמה אליה, מרימה את האגן שלה כלפיו. היא יכלה לחוש את הלשון חודרת את שפתותיה, נכנסת לתוכה בתנועות מעגליות ומפשקת אותה...
"יוני... זה אתה.. נכון?" לחשה תוך כדי התנשמויות עונג.
"ממממממ" נשמע קול עמום מבין רגליה של נופר וסימן תשובה חיובית. יוני ידע בדיוק כמה היה חסר לנופר המגע הזה. הוא חיכה לרגע שבו היא תהיה לבדה בבית וידע שהיא תתמסר אליו.

את יוני נופר הכירה באינטרנט. ערב אחד כשישבה חרמנית ודואבת, צמאה למגע נתקלה במודעה שפרסם באחד מאתרי היכרויות הסקס אודות פנטזיה שלו להיות עם אישה הריונית. השיחות ביניהם הפכו אינטנסיביות יותר ויותר ומלוות בתמונות וסרטונים. ערב אחד החליטה נופר לאזור אומץ ונתנה לו את המספר שלה, מאז החלו לקיים שיחות אירוטיות בסתר. יוני היה הסוד הקטן והמענג של נופר.
גם את כתובתה מסרה לו בשלב מסוים, אך לא כדי להביא את שניהם למצב של פגישה, אלא רק להשתעשע במחשבה שאדם זר חושק בה, ושכל דפיקה בדלת יכולה לבשר שהנה, הוא בא לגאול אותה מייסורי ההימנעות שאוחזים במפשעתה הבוערת. והנה, זה קרה. כאילו מישהו קרא את דמיונה הפרוע וזימן אותו אל ביתה, אל חדרה, אל בין רגליה.

"ממממממ תמשיך... זה כל כך נעים" נופר מלמלה, מושכת את ראשו של יוני, עוד ועוד אל האגן שלה, מאפשרת לו למצוץ אל פיו את הדגדגן הבוער שלה, כששפתיו נועלות אותו בפנים, ולשונו משחקת איתו מצד לצד, מלטפת אותו תחילה בעדינות ואחר כך בתנועות מהירות וקצובות יותר...
נופר אולי לא יכלה לראות את פניו של יוני, כי בטנה ההריונית חסמה את פניו, אך יכלה להרגיש בכל תנועה של הלשון שלו כמה רעב הוא היה לדגדגן שלה. היא החלה להניע את האגן שלה יחד עם פניו של יוני, מרגישה איך היא מגיעה לשיא ומתפרקת כשיוני מלקק בתאווה את כל הרטיבות שלה.
"עכשיו אני רוצה לטעום קצת ממך" אמרה ומשכה את יוני מאוזניו, מביטה בפניו לראשונה.
היא ראתה כמה רטובות היו פניו, והדביקה לו נשיקה על השפתיים...
"עכשיו תורי..." אמרה וניסתה להשכיב אותו על גבו, אך יוני חמק ממנה ונעמד על רגליו, מייבש את פניו הספוגות בנוזליה.
"זה לא יקרה עכשיו" ענה.
"מהה??" ענתה נופר באכזבה לא מוסתרת.
"אני חייב להגיע לעבודה. באתי רק לתת לך טעימה. צפי לביקור מפתיע בקרוב מאד." ענה ונעלם בדלת הכניסה.
נופר ההמומה נשכבה, מנסה לעכל את מה שהתרחש רגע לפני. היא עוד יכלה לחוש את לשונו נעה בתוכה, אבל עכשיו הוא נעלם. נופר החלה להתארגן ליום העבודה שלה.

***ערב***

נופר הניחה את מפתחות הבית על השולחן. השעה הייתה 8 בערב והיא בדיוק נכנסה הביתה אחרי יום עמוס בעבודה. למרות העייפות שליוותה אותה במשך כל היום, היא לא יכלה להפסיק לחשוב על מה שעשה לה יוני באותו הבוקר.
אולי היו אלה ההורמונים שבדמה, ואולי הייתה זו תקופת ההתנזרות הארוכה שבאה לסיומה אותו הבוקר כשיוני נגע במקומות שכל כך רצתה שיגעו בהם, נופר הייתה מגורה כמו שהרבה זמן היא לא זכרה את עצמה.
המחשבה על הלשון הזרה שפילחה את שפתותיה התחתונות הדליקה אותה והיא חשה איך שוב רטיבות מציפה את ירכיה, מרטיבה את התחתונים שלה, שלא בפעם הראשונה היום.
היא החלה להתקדם לעבר חדר השינה כשלפתע חשה יד חזקה מושכת אותה לאחור, מצמידה אותה בעוצמה לגוף גברי.
נופר נבהלה מהמשיכה המפתיעה אך לפני שהספיקה להגיב הרגיע אותה קול אסרטיבי מאחוריה...
"ששש... אל תיבהלי. זה אני" הקול אמר.
"מ.. מי זה אני?" שאלה נופר וחשה את ליבה דופק בקצב.
הקול לא אמר דבר נוסף ונופר יכלה לחוש איך היד מפנה את שיערה הציגה וזוג שפתיים חמות נצמדות אל עורפה, מנשקות אותו בעדינות.
"י.. יוני?" נופר שאלה.
"ששש..." אמר "אין לנו הרבה זמן".
"אתה מטורף... פשוט פסיכי על כל המוח! מה אתה עושה כאן? הוא עוד שניה חוזר הביתה! אתה לא נורמלי!" ענתה וניסתה להסביר, אך הנשיקות שכבר עברו את קו העורף שלה והחלו זולגות אל כתפה היממו אותה. היא חשה איך דפיקות הלב שגרמה לה הבהלה, הופכות לדפיקות לב של התרגשות וציפייה.
היד שאחזה בה סובבה אותה אל יוני והוא הצמיד אותה אליו בנשיקה. למעט הפגישה החפוזה של אותו הבוקר, הייתה זו הפעם הראשונה שראתה אותו כל כך קרוב אליה וכל ארשת המסתוריות של ההתכתבויות ביניהם הפכה ברגע אחד לתשוקה מתפרצת.
יוני עצר את הנשיקה ביניהם והורה לנופר לעמוד על ברכיה.
אסרטיבי... חשבה לעצמה נופר בעודה יורדת על ברכיה, יודעת בדיוק מה עומד להתרחש.
ואכן כך קרה. יוני שלף ממכנסיו את איברו שעמד זקוף סנטימטרים בודדים מפניה של נופר.
היא יכלה לחוש את חומו סמוך ללחייה והריח את הריח הרענן של הסבון בו נרחץ.
נופר לא הייתה צריכה לחכות לבקשה מיוחדת. היא לקחה את האיבר בידייה, מקרבת אותו אל פיה, מנשקת אותו בעדינות על קצהו כאילו היה אוצר יקר ושומעת איך יוני מתפתל מעונג.
תחילה היא ליקקה את קצהו בלשונה, ולאט לאט התקדמה בעדינות מלקקת אותו לאורכו, הלוך וחזור. הלוך וחזור. וכשסיימה צד אחד, עברה לצד השני.
הלוך וחזור. הלוך... וחזור.
יוני לא יכל יותר. הוא הניח את ידיו בעדינות על ראשה ומשך אותה אליו, מרגיש את השפתיים שלה נפתחות ואת פיה החם קולט את האיבר אליו. נופר החלה למצוץ וללקק אותו בתאווה שלא ידעה קץ. היא כל כך ציפתה לרגע הזה שפשוט שכחה מהכל והתעסקה בעינוג של יוני.
לפתע הוא עצר אותה.
"תעמדי" אמר.
נופר אהבה את הגישה. קולו היה אסרטיבי ואף קצת נוקשה, אך כל גופו היה רך אליה והיא חשה בטוחה איתו.
היא קמה על רגליה והלכה אחרי יוני שהוביל אותה אל המטבח, שם הורה לה להישען על השולחן שעמד המרכז המטבח. נופר ביצעה זאת כשחיוך קטן ושובב עולה על שפתותיה.
יוני לא חיכה. הוא משך את תחתונייה כלפי מטה, פישק את רגליה, קימר את גבה בעדינות ובלי התראה מוקדמת חדר אליה.
נופר יכלה לחוש את האיבר מפלס דרכו בתוכה, חודר אליה ויוצא ממנה בקצב. היא הייתה כל כך רטובה שלא היה כל צורך בסיכוך.
יוני הגביר קצב והיא חשה את נקודת האל חזור מגיעה...
"אל תפסיק... אל תפסיק... כןןןן... אתה בדיוק במקום! עוד שניה אני גומרת!!" מלמלה נופר, מסובבת חצי ראש ומנשקת את יוני בלהט.
יוני לא הפסיק, אלא רק הגביר את תנועת האגן שלו לתוכה.
"כןןןןן אני גומרתתתת!!!" נופר פלטה והחלה לחושה את התכווצויות העונג אוחזות באגן שלה, מתפשטות אל גופה בצמרמורות עדינות.
היא ניתקה את יוני ממנה והסתובבה אליו....
יוני נישק אותה על שפתייה נשיקה ארוכה ומלאת תשוקה.
"אני חייב לזוז..." אמר.
"שוב פעם?? לפחות תגמור!!" ענתה אוחזת באיברו הזקוף.
יוני חייך אליה וסגר את כפתורי המכנס שלו "בפעם הבאה...." אמר והסתובב אל עבר דלת הכניסה.
נופר נשארה המומה בפעם השנייה אותו יום. אין ספק שהמסתורין סביב המפגשים האלה וחוסר הוודאות שבקיומם הוסיפו עניין, אך נופר רצתה כל כך לחוש את יוני מתפרק בתוכה.

***בוקר***

הבוקר הגיע מהר. נדמה שרק לפני רגע עצמה נופר את עיניה והנה כבר השמש עלתה. עוד יום הפציע.
אותו לילה היא הלכה לישון עם חיוך מיוחד. חיוך כזה שמרוח לא רק על השפתיים שלמעלה, אלא גם על אלה שלמטה. ואיזה חיוך זה היה.
היא כמעט העלתה את חשדה של בעלה.
"למה את כל כך מחוייכת הלילה?" שאל אותה בניסיון להבין למה האישה שאיתו מתנהגת שונה ביום האחרון.
"סתם... שום סיבה מיוחדת" ענתה בחיוך.
שום סיבה מיוחדת, נופר חשבה לעצמה... הכי לא 'סתם' והכי לא 'שום סיבה'.
הסיבה לחיוך שלה ליוותה אותה כבר מהערב הקודם. היא יכלה עוד לחוש את איברו של יוני מפלס דרכו בתוך נרתיקה, ממלא אותה מבפנים כמו שכל כך רצתה הרבה זמן.
נופר הייתה אישה סקסית. היא לא הייתה צריכה להתנהג בפרובוקטיביות, או להתלבש חשוף כדי שעיני הגברים ילוו אותה כשהלכה ברחוב. לכל מקום שהגיעה ידעה שהמראה שלה הוא בונוס שפותח דלתות. אבל עם תחילת ההריון התאבון שלה גדל... ההורמונים הפכו אותה לרעבה מתמיד
והיא חשה שהיא מתפוצצת. בעלה, שלא באשמתו, לא יכל לספק את הרעב שלה לריגוש מסוג חדש ויוני... הוא היה בדיוק הדבר שחיפשה. "ריגושים דיסקרטיים" כמו שכינתה זאת בשיחתם הראשונה.
הוא ידע להגיד את מה שעשה לה נעים באוזניים ורטוב בין הרגליים, הוא ידע ללטף, ידע לגעת. לקחת אותה לקצה - ולהשאיר אותה במרכז. לשלוט בה - אך לא להשפיל אותה. לגרום לה לבצע כל מה שרצה - אך להעריץ את האדמה עליה הלכה.
וככה, בעודה שכובה על המיטה, מתעוררת זה הבוקר השני מאז פגישתם הראשונה, ציפתה לחוש את שפתיו הרכות של יוני מנשקות את שפתיה התחתונות, את לשונו החמה מפלסת דרך עמוק בתוכה, מלקקת בתאווה את דגדגנה הנפוח והבולט, בזמן שהוא לוגם מנוזלי תשוקתה.
אבל הבוקר הוא לא חיכה לה.
המיטה שוב הייתה ריקה. בעלה הקדים לצאת לעבודה ונופר ידעה שהיא צריכה לגרור את עצמה אל המקלחת, להתרענן ולהתחיל את היום. בתנועה עדינה הרימה נופר את שמלתה מעל ראשה, מנסה להעביר אותה מעל בטנה ההולכת וטופחת מיום ליום.
בדרך חלפה ליד המראה ושלחה מבט אל הדמות שניצבה מולה. החזה שלה גדל מאז תחילת ההיריון והפך שופע יותר מהרגיל. בגזרת המפשעה, השפתיים התחתונות שלה בלטו יותר מהרגיל, עקב הפעילות שחוו בערב הקודם.
עם כל צעד שלה היא יכלה לחוש את הזין שחדר אליה אמש ואת הדופק שלה עצמה, דבר שרק הפך אותה למגורה יותר.
נופר כיוונה לה את טמפרטורת המים... תחילה חמים, לאחר מכן חזרה לפושרים ואז החלה לשטוף את גופה. היא החלה להרטיב את שיערה כשלפתע חשה שוב זוג זרועות חובקות אותה מאחור, מאלצות אותה להרחיק ממנה את זרם המים.
ליבה החל לדפוק מהר שוב, הפעם בתערובת של בהלה, שנמהלה בציפייה... זה היה הוא שוב. והיא ידעה בדיוק מה המשמעות של הביקור שלו. הולך להיות לה בוקר טוב!
"טוב אתה פשוט פסיכי עם תעודות!" אמרה, מנסה לנגב את המים מפניה ולפתוח את עיניה, אך יוני פעל מהר.
הוא סובב אותה במהירות ובאסרטיביות, מצמיד את הגב שלה לקיר המקלחת.
"אהההה! זה קפוא!" זעקה כשהקיר הקר נגע בעורה הלוהט.
את יוני זה לא הרשים. הוא ידע שהאישה היפייפיה שמולו שייכת לו.
למרות נסיונה לשלוט במצב, הוא ידע שהיא רוצה אותו, שכל תא ותא בגופה רוצה את המגע שלו. הוא התכוון לתת לה את זה.
יוני נעצר לרגע ונעץ את עיניו בעיניה. היא הביטה בו בעיניים מהופנטות. רועדת מקור ומהתרגשות, פטמותיה בלטו ומדי פעם השתפשפו בחזה שלו, שהיה צמוד אליה.
הייתה זו הפעם הראשונה בה הישירה מבט לעיניו. בבבוקר הקודם הרי היה קבור בין רגליה
וכשפגש אותה בערב, חדר אליה מאחוריה כשהייתה עם הגב אליו, כאילו היו 2 חיות פרא בספארי.
הפעם הוא רצה לעשות איתה אהבה.
יוני המשיך להביט עמוק לתוך עיניה, קורא אותה, חודר לתוך נפשה.
"כמה את רוצה אותי?" שאל ולא הזיז את עיניו מעיניה.
"אין לך מושג כמה... מאתמול אתה לא יוצא לי מהראש... מהגוף! אני מרטיבה עכשיו כל כך ש...." "הממממ"...
יוני לא נתן לה להשלים את המשפט, הוא הצמיד אותה אל הקיר בנשיקה, מועך אותה בעדינות נזהר על בטנה ההריונית ומגונן על ראשה בשתי ידיו שלא ייפגע מהקיר.
נופר שחשה את גופו נמחץ כנגד שלה החלה לנשק אותו בתשוקה, בולעת את לשונו, אוחזת בראשו ומקרבת אליה בחוזקה.
יוני שלח יד אל הברז המים ופתח אותם, מאפשר להם לזרום על ראשיהם בעודם מתנשקים.
"תישארי בדיוק ככה ואל תזוזי" אמר ובלי הודעה מוקדמת התכופף והתמקם בין רגליה.
"לא יא משוגע! אני אאבד שיווי משקל ואפו..." החלה נופר להסביר את עצמה, אבל את יוני זה לא ריגש.
הוא עשה בה כרצונו. והיא כל כך אהבה את זה.
ידיו פישקו את ירכיה, והיא שיתפה פעולה ברצון, נצמדת אל הקיר בפישוק רחב.
הדבר הבא שחשה היה את פיו נצמד אל דגדגנה, יונק אותו פנימה, בזמן שמים חמים חולפים על גופה הערום, מלטפים את שדיה, נשברים על בטנה הבולטת ויוצרים מפל עדין אל ראשו של יוני שקבור שוב, עמוק בין רגליה.
נופר הביטה מטה והמראה שנגלה לעיניה כל כך גירה אותה. את ראשו בקושי ראתה, אך זה לא הפריע לה למקם שוב את ידיה עליו ולמשוך אותו בכח לתוכה.
שוב נופר הניעה את האגן שלה כנגד פניו של יוני, מרגישה את שפתותיה התחתונות מתחככות כנגד פניו.
"אל תזוזזזז אני... אני.... אני עוד שניה גו..."
יוני הרחיק את ראשו באחת מהאגן הבוער של נופר.
"בן ז...." החלה מסננת אליו. "הייתי כל כךךךךך קרובה!!!" אמרה בקול מתחנן.
"את תגמרי, כשאני אחליט שאת תגמרי, ובעוצמה שאני ארצה שתגמרי, את הבנת את זה?" יוני שאל ועלה לגובה הפנים שלה.
פניו היו רטובות, ספוגות במיקס מגרה של מים ונוזלים של נופר.
נופר לא ענתה לו. היא רק בהתה בעיניו והנידה בראשה, מקבלת את דבריו בהכנעה.
יוני סגר את זרם המים והצמיד אותה אליו.
הוא לקח אותה כמו שהם, ספוגי מים עד המיטה שם העמיד את נופר עם הגב אליה.
הוא לא היה צריך יותר מדחיפה קלה כדי שנופר תישכב על גבה מפשקת את שפתותיה התחתונות בידיה, ומביטה בו במבט רעב.
"בוא... קח אותי! אני שלך. אני כל כך שלך! פשוט בוא ותזיין לי את הצורה כבר! אני בוערת מהרגע שנגעת בי!"
יוני סקר בעיניו את הפלא שנשכב מולו.
רק 24 שעות קודם היו זרים גמורים ועכשיו... עכשיו האישה היפייפה הזו מתמסרת אליו בכל נפשה.
הוא הביט בה ונהנה מהמחשבה שעוד רגע יהיה נעוץ עמוק בתוכה.
"תבקשי יפה?" שאל.
נופר הביטה בו והנהנה בראשה לחיוב.
"אני מחכה" אמר.
"יוני, בבקשה תזיין אותי...?" לחשה.
"לא שמעתי... יותר בקול" ענה בחיוך מרוצה.
"אתה משגע אותי וזה יעלה לך" נופר התלוננה.
"באמת? מה תעשי?" יוני ענה משועשע מהמצב.
"לא לא... הנה!" היא ענתה "יוני! בוא בבקשה תזיין אותי!" אמרה בקול רם.
"כל המים באמבטיה סתמו לי את האוזניים... את מוכנה לבקש את זה כמו שצריך??? שאני אשמע!"
"בוא---כבר-----תזיין-----אותי!!!!" נופר צעקה ונבהלה מעוצמת הקול שלה. לרגע חששה שהשכנים שמעו.
"או.." ענה יוני.
בלי לבזבז רגע הוא הרים את 2 רגליה באוויר והחליק אל תוכה, כשרגליה סוגרות עליו מאחור, חובקות אותו ומושכות אותו אליה.
"כשאת מבקשת כל כך יפה, אני לא יכול שלא להיענות לך" אמר והחל להניע את האגן שלו בתנועות חדות, חודר עמוק לתוכה עם כל תנועה.
"כן... כן.... כן... כןןןןןןן! עוד!!" נופר חשה בגן עדן. היא כל כך התגעגעה לתחושה של זין שחודר אליה, ושלו - כאילו פוסל במיוחד במידות שלה...
"זה כל כך נעים לי... תמשיך..." היא אמרה ומשכה אותו אליה לנשיקה ארוכה ורטובה.
"אני יכולה לבקש ממך משהו?" שאלה.
יוני הביט בה לרגע תוך כדי שהוא חודר אליה והנהן בראשו לחיוב.
"אני רוצה לרכב עליו... ממש בא לי!" אמרה.
יוני יצא ממנה ללא מילה, ונשכב על גבו.
נופר התמקמה מעליו, מחפשת את האיבר ומתיישבת עליו.
יוני ננעץ עמוק בתוכה, מגיע עמוק אפילו יותר מקודם. הוא יכל להרגיש אותה נוזלת עליו, מרטיבה אותו במיצים החמים שלה בעודו מביט בשדיה הבשרניים מקפצים להם מעלה ומטה ובטנה ההריונית מקפצת איתם.
נופר חשה כאילו הייתה בטראנס. סחרחורת אפפה אותה והיא חשה חום מאזור המפשעה.
משקל גופה אפשר ליוני לחדור עמוק לתוכה והיא הרגישה איך אורגזמה עוצמתית מתחילה למלא את האגן שלה.
"אני גומרתתתתת אל תזוזזזז בבקשהה!" התחננה נופר בעודה ממשיכה לעלות ולרדת על האיבר שנעוץ בתוכה, נועצת את ציפורניה בחזהו של יוני.
הפעם יוני לא עצר אותה. הוא בעצמו היה קרוב לשיא משלו.
"אההההההההההה כןןןןןןן" נופר החלה לרעוד בשעה שזרמים שטפו את כל גופה מתפרצים מהאגן שלה ועד קצות השערה.
תוך כדי היא החלה לחוש את איברו של יוני מתפרץ בתוכה, ממלא אותה בחמימות נעימה.
נופר נשכבה על יוני בזמן שהוא נעוץ עמוק בתוכה, ממשיך לפרוק את המטען החמים שלו בפנים.
יוני ליטף את פניה בעדינות.
"מאיפה באת לי?" הסתכלה עליו מתנשפת ומזיעה.
"מדלת הכניסה" ענה יוני. "היא הייתה פתוחה.. אז נכנסתי", אמר וחיבק אותה אליו. "וכל עוד לא תסגרי אותה, אני אמשיך לבוא".
לאחר מכן ניגשו שניהם למקלחת, שוטפים אחד את השניה מהרטיבות ומבטיחים זה לזו, שזאת בהחלט לא הפגישה האחרונה שלהם...

המשך יבוא...
האמת שההמשך כבר נכתב. יש חלק ב' לסיפור, פשוט לא רציתי לעשות אותו יותר ארוך ממה שהוא כבר עכשיו.
אם אקבל בקשות לפרסם את סיפור המשך עלילותי עם נופר, אשים גם אותו.
המייל שלי הוא: [email protected]

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה