זונה שכמותי חלק 2

קטגוריה: פנטזיה
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>אז ככה אמרתי כבר את גילי צעיר אבל ראיתי כמה דברים בחיי לבעלי יש בערך כ16 ס"מ וזה נורא לא מספק אותי פארס אמר שיש לו כלי טוב לכן אני כל כך סקרנית פארס ניראה טוב מבנה גוף טוב ניראה כי הוא מתאמן או עובד עבודה פיזית גופו שחום קצת והוא בסופו של דבר ניראה טוב

המשך: ב 18:00 בדיוק נכנסתי למקלחת התארגנתי התאפרתי ושמתי בגדים ולא ממש ידעתי מה ללבוש. רציתי שיהיה שם משהו אז בסוף שמתי חוטיני אדום זנותי מכנס דפוק אותי שרואים כמעט חצי מהטוסיק היפה שלי חולצת בטן זנותית נורא ונעלי עקב.
יש לי רישיון ואוטו חדש וב 18:45 יצאתי מהבית. הכתובת הייתה באזור התעשייה בעיר שלי וכאשר הגעתי לכתובת ראיתי כמה מחסנים חייגתי לפארס (הוא הביא לי את המספר שלו אך שכחתי לציין זאת) ושאלתי אותו לאיפה להיכנס הוא אמר לי למחסן עם הדלת הכחולה ושאחכה לו שם שתי דקות. נכנסתי וחיכיתי אלה היו השתי דקות הכי ארוכות בחיי וכל הזמן רק חשבתי איך אגיב כשסוף סוף אראה אותו.
לאחר שתי דקות שמעתי את הדלת נפתחת זה היה פארס שנכנס עם שקית שחורה סגר את הדלת בנעילה והניח את השקית ברצפה הוא אמר לי שלום זונה לא ידעתי איך להגיב האמת שזה מאוד חירמן אותי כשקרא לי ככה אבל עדיין לא הגבתי הרגשתי את מיצי הכוס שלי בוערים ניסיתי לעצור אותם ללא הצלחה כמובן והוא אמר לי למה את לא עונה שרמוטה? עניתי סליחה והשפלתי מבט הוא אמר לי להסתובב ולהתכופף מבלי להציץ, התכופפתי על אחד הכורסאות שהיו שם התכופפתי מפוחדת לא כל כך הבנתי מה הוא רוצה.
בעודי מתכופפת ראיתי כמה פלאשים של מצלמה וכמה סאונדים של צילום בלי פלאש ואז הוא הביא לי עשיריה של סטירות בלחיי התחת שלי ואז אמר לי תורידי מכנס זונה. הורדתי בלי ויכוח אפילו ונשארתי רק עם החוטיני האדום שלי והוא התחיל לצחוק ואמר לי תכננת לקבל היום אה ישרמוטה.
שתקתי והוא החל משחק לי בחוטיני מרים אותו למעל עד שניבלע לי בכוס ובתחת והתחלתי לתת גניחות קטנות כאלה של הנאה , הוא אמר את נהנית זונה אה והתחיל לדבר בערבית, הבנתי כבר שהוא מסריט אותי מהטלפון אבל זה ממש לא עניין אותי הייתי חרמנית רציתי כבר את הזין הזה שלו.
הוא אמר לי בואי זה שלי קמתי אליו והוא אמר לי (כשהוא כבר לא מצלם) מהיום את הזונה היהודייה שלי הבנת? צילמתי אותך ואת התחת שלך יחתיכת שרמוטה הבנת? ולא איחרה להגיע הכאפה לתוך הפרצוף שלי וואו היא היתה ממש חזקה אבל לא הגבתי כי הסתקרנתי מאוד ממה שאמר והוא גם הוסיף אם את לא רוצה שהתמונות האלה יגיעו לכול האנשים שאת מכירה כדי לך מאוד להקשיב לי הבנת וירק עלי והתחיל לדבר מה שהבנתי היה רק שרמוטה ויהודייה. פחדתי נורא שהתמונות האלה יגיעו למישהו שאני מכירה אבל האמת שמה שהוא אמר נורא גירה אותי כי בסוף הרווחתי גם אדון ערבי וגם להיות נשלטת אבל לא ידעתי שזה הולך להיות ככה.
הוא אמר לי להוריד את חולצת הבטן שלי, הורדתי ולעיניו נגלה החזייה הביקיני האדום והקטן שלי שמסתיר כמעט רק את הפיטמות שלי. הוא אמר אני ממש ממש מבין שרצית זין היום אה זונה ונתן לי סמוחטה בפרצוף. רציתי לא לענות אבל הוא הביא לי כאפה לתחת האדום שלי שגם ככה כאב ואמר תעני ואמרתי לו סליחה ואז עוד סטירה לתחת סליחה מה אמר פארס סליחה אדוני, אדוני המה מלווה בסטירה אבל לפרצוף סליחה אדוני הערבי הוא ירק ואמר יופי שרמוטה מהיום כל פעם שתפני עלי תתחילי את המשפט ותסיימי אותו באדוני הבנת שרמוטה? כן אדוני השבתי בעיניים מושפלות.
רדי לרצפה זונה קטנה ירדתי על הברכיים מול הגינס שלבש ורציתי כבר לקפוץ ולטרוף את הזין שלו לא יכולתי להתאפק. הוא אמר תפתחי את המכנס פתחתי והורדתי גם הוא נישאר רק עם הבוקסר האפור שמדגיש את הבליטה שלו וכבר משם הבנתי שיש לו זין ענקי והוא אפילו לא עמד התפעלתי בתוך ליבי רציתי כבר למצוץ את הזין הזה כמו סוכריה על מקל.
התחלתי מנשקת לו את הזין מבעד לבוקסר מנשקת ומתחרמנת לא עומדת בפיתוי ואז הוא התיישב על הכורסא של היחיד והוריד את הבוקסר שלו ואוי אלוהים כמה שהזין שלו ענק וראיתי כמה בולבולים בחיי. הוא היה הכי גדול שראיתי ושאראה גם (יחסית לזה שהוא עוד לא עמד הוא היה 21 ס"מ) הופתעתי לגלות זאת וקפצתי על הזין שלו מוצצת ומלקקת לא משאירה מילימטר יבש עד שהזין שלו נעמד והגיע ל27-8 ס"מ ושלא נדבר על העובי וואו הוא היה ענק ענק נורא ופתאום פארס נעמד תפס אותי בשערי והתחיל לזיין לי את הפה כמו שלא רואים אפילו בסרטי פורנו ואני נהניתי מכול סנטימטר וסנטימטר אוי כמה שזה היה טוב. ואז בבת אחת הכניס לתוך פי את כל ה28 שלו ובעודי נחנקת ונהנית והוא כלל לא מרפה והתחלתי להזיז את ראשי כדי שיחווה הנאה רציתי שיגמור לי בתוך הפה שימלא אותי לגמרי רציתי לשתות לו את כל השפיך כבר ואז שיחרר אותי וכולי נטפתי רוק וריר של גירוי מפי וכל הזין היה מלא ברוק שלי התחלתי למצוץ כמו משוגעת ואז הוא אמר לי את אוהבת זין ערבי אה שרמוטה יהודיה ובעודי מהנהנת שכן הוא הוציא את הזין מפי והתחיל להפליק לי איתו על הלחיים, מצצתי עוד ואז הוא הודיע שהוא גומר התחלתי לעשות לו גרון עמוק ואיך שאני קצת משחררת הוא הוציא את זה 4 מטחי זרע חמים בתוך פי והוא אמר לי לבלוע הכל .
התחלתי לשחק עם השפיך בפי אוי איזה עינוג זה היה בלעתי הכל לא השארתי טיפה בתוך הפה.
רציתי למצוץ שוב עד שיעמוד לו הוא סטר לי גם על הפנים ותוך כדי שהוא מדבר על התחת אמר שהוא רוצה שאני יהיה מופתעת בפעם הבאה וחזר על החוקים ואמר שאם ורק אסטה טיפה מהחוקים אענש בחומרה רבה.
הלך אל השקית השחורה זרק אותה אלי ואמר הינה ציוד חדש מהיום החיים שלך משתנים. בתוך השקית היה מפתח עם פתק של כתובת ואמר שזה הבית שלו על הפתק היה שעות מסוימות ומטלות המון מטלות (בין המטלות היו: ניקיון בית, בישול , כביסה וכו) היה בגדים מלא בגדים חושפניים מאוד ורצועת כלבים מברזל וכמובן קולר ואחרון בגדי משרתת שהחצאית היתה נורא נורא קצרה ובחולצה היה חשוף מפנק מאוד ואז תוך כדי שאני רואה מה יש בתוך השקית שוב הוא הוציא את הטלפון אמר לי להוריד את החזייה והתחיל גם לדבר בערבית והתחיל לקלל אותי וגם בעברית ואמר לי שרמוטה זונה שלי כלבה יהודייה תורידי את הביקיני שלך מיד ציווה האדון שלי הנחתי את השקית בצד ואמרתי כן אדוני הורדתי אותו מגלה את הפטמות שלי לעיני המצלמה הוא אמר לי מי את ואיך קוראים לך עניתי שמי נטלי ואני גרה ב***** ומה את אני שרמוטה יהודיה וזונה ולמי את שייכת שאל לאדוני פארס בעל הזין המדהים. תשחקי קצת בשדיים שלך שרמוטה אמר לי התחלתי הקפיץ ולשחק איתם הוא שלף שוב את הזין שלו ואמר בואי לפה ניראה שהתגעגעת לצינור הזה. ירדתי במהירות לפני שיתחרט ומצצתי בתשוקה ומסתכלת למצלמה מוציאה גניחות וקולות מציצה. גמר לי קצת על פרצוף איזה שלושה מטחים חמים הוא אמר לי לנגב קצת ולהכניס לתוך הפה עשיתי כרצונו ובלעתי אותם הוא אמר לי כל הכבוד שרמוטה ועכשיו תתחילי למרוח את זה על הפנים שלך מרחתי והתחלתי לעשות פוזות מגרות למצלמה והוא מצלם הוא סיים את הסרטון ושלח לי הוא אמר לי אם תמחקי אותו תיענשי בחומרה. רציתי לנגב את השפיך שלו מהפרצוף והוא אמר לי את הולכת עם זה לבית ורק כשתקבלי אישור ממני תוכלי לנגב או להתקלח בינתיים תעשי מה שאומר לך. אמרתי לו כן אדוני תודה אדוני על שכיבדת אותי בזרע הערבי שלך.
יצאנו ביחד כשאני לבושה פתחתי את הדלת של האוטו והוא אמר לחכות כמה דקות הוא הלך לבגאז שלו ואחרי כמה דקות עם מצלמה נסתרת כזו ואמר שהתקין לי אותה באוטו (מזל שהאוטו הזה הוא פרטי שלי ולבעלי יש רכב משלו) הוא אמר לי שהמצלמה מחוברת לטלפון ושהוא רוצה ליראות אם אני מנגבת את השפיך ממני ודרש שכל נסיעה אסע בשדיים חשופות והסכמתי בלית ברירה. כמובן הגעתי הביתה אחרי 20 דקות והשפיך כבר היה יבש על פרצופי קיבלתי ממנו הודעה רשם לי דרך ארוכה עוד לפניך שרמוטה אה ויש לך אישור להיכנס למקלחת ואני רוצה שתישלחי לי תמונות שלך מתקלחת הבנת זונה? אישרתי בכן אדון ערבי שלי נהניתי מאוד והודהמתי מזין שלך רק מחכה להודעה או השיחה הבאה ממך אדוני ועשיתי כרצונו

המשך...?

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה