הבוס שלי 2

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>אז כשחזרתי הבית מלאה בשפיך קיבלתי הודעות מהבוס זה היו התמונות והסרטונים שהוא צילם ורשם אם תספרי למישהו או אם תסרבי למשהו שאני אומר לך כלבה אז התמונות והסרטונים האלה ישלחו לכל העובדים ולכל החברים שלך.
נכנסתי להתקלח ניקיתי את עצמי מכל השפיך שהיה עלי אוננתי קצת וחשבתי על מה שהיה דימיינתי את הבוס שלי איך שהוא מזיין לי את הפנים ודופק אותי.
אחרי זה וביום שלמחרת כשהלכתי לעבודה על הבוקר עשיתי לבוס שלי קפה ודפקתי ונכנסתי למשרד אמרתי לו בוקר טוב אדוני וסגרתי את הדלת הנחתי לו את הקפה ועמדתי. הוא קם ואמר בוקר טוב זונה שלי כמה טוב שבאת על הבוקר כדי לקבל קצת בתחת ואני חייכתי אליו. לבשתי חולצה קצת חשופה עם מחשוף אבל מחשוף מכובד וחצאית יותר קצרה מבדרך כלל, באתי עם חוטיני אדום וללא חזייה. הוא לקח את היד שלו העביר לי אותה על הגוף וירד לתחת לחץ עליו מישש קצת ואז נתן לי בו כמה סטירות וחזר לשבת. הוא קרא לי בואי זונה איך שהתקדמתי הוא אמר עצרי. עצרתי במקומי והוא ציווה עלי לבוא על ארבע. ירדתי על ארבע והתחלתי לזחול לעברו עד שהגעתי אליו והוא שוב ציווה תשלפי לי את הזין ותתחילי למצוץ אותו. שלפתי את הזין שלו עשיתי לו טיפה ביד והכנסתי אותו לפה, מצצתי לו כמו שאני מוצצת רק לו בחוזקה בתאווה גדולה ומלקקת לו ותוך כדי משחקת לו בביצים ואז החלפתי עשיתי לו ביד וליקקתי לו את הביצים והוא כמובן שוב שולף את הטלפון ומצלם אותי מוצצת לו, והוא אומר לי את אוהבת למצוץ ואני משיבה לו כן אדוני ומוצצת. הוא גומר לי לי בפה ואני בולעת הכל הוא מרים אותי ומניח אותי בדוגי על השולחן ידיים על השולחן ותחת לעברו הוא הסריט ואמר מה את? ונתן כאפה בתחת, אהה זונה שלך עוד כאפה יותר חזק זונה אני לא שומע, ואני עוד יותר חזק אהההה אני הזונה שלך אני השרמוטה המקבלת שלך. והוא שוב עם עוד כמה סטירות ואומר את אוהבת את זה שרמוטה? ואני כן כן אדוני כן אה אה ואז הוא החדיר את הזין שלו לכוס שלי וזיין אותי בדוגי מטורף ואני גונחת בקולי קולת והוא מצלם מי זונה שלי מי? ואני משיבה לו אה אה כן אני אני זונה שלך אני אה אה והוא אומר לי מי אוהבת זין שרמוטה? אה אני אה כן אדוני כן אני אוהבת את הזין שלך אני הכלבה שלך תזיין אותי כן והוא מזיין אותי חזק חזק ונותן סטירות בתחת שלי. הוא גומר לי בכוס ואומר לי להישאר עם זה ככה עד לסוף היום ואני נענת למה שהוא אמר ובנוסף הוא גם אמר את החוטני שלך תקבלי בסוף היום שרמוטה שלי ועכשיו תני נשיקת פרידה לזין שדפק אותך ותגידי לו תודה. ואני עושה את משהו אומר מנשקת ואומרת לו תודה.
קמתי באתי לצאת והוא נתן לי סטירה בישבן כדי שלא אשכח את מקומי והשפיך בתוכי ואני עוד חרמנית הלכתי לעבוד.
אחרי רבע שעה עשרים דקות של עבודה ניגש אלי אחד מהעובדים ואומר לי בוקר טוב שרמוטה של הבוס ואני הופתעתי. הוא אמר לי מה את מופתעת כולם יודעים שאתמול הוא זיין אותך חזק את הלכת פה ערומה מלאה בזרע על הפנים בטח גם עכשיו הוא זיין אותך איפה הוא גמר לך בפה או בכוס? וישר תפס אותי בתחת ואמר אני מרגיש שקיבלת כבר אותו היום אה זונה.
אני די שתקתי מרוב הלם. הוא אמר לי לבוא לשירותים הלכתי אחריו לשירותים נכנסו לאיזה תא והוא הוריד אותי על הבירכיים שלף את הזין ואמר לי מפה את כבר יודעת מה לעשות נכון? ואני לא הבנתי איך הגעתי למצב הזה אבל החרמנות שלי פעלה אז פשוט מצצתי לו היה לו זין סביר כזה, מצצתי לו עד שהוא עמד ואז הוא הרים ואותי הרים ממני את החצאית הסתכל בכוס שלי ואמר ידעתי שהוא כבר זיין אותך על הבוקר אבל זה לא הפריע לו הוא הכניס את הזין שלו פנימה הכניס והוציא וזיין אותי כמו שצריך אחרי שהוא הרגיש שהוא עומד לגמור הוא החזיר אותי על הבירכיים שוב ממצתי לו והוא גמר לי חצי בפה חצי על הפנים בלעתי את מה שהיה בפה ולא ניגבתי את הפנים פשוט יצאתי ככה ורק אחרי שהצטלמתי ושלחתי לבוס ואז ניגבתי. והבוס הגיב לי איי שרמוטה על הבוקר כבר קיבלת שתיים.
חזרתי לעבוד עם השפיך בכוס מפנטזת על הבוס שלי שהוא קורע אותי בתחת כמו שהבטיח.
הגיע הצהריים והלכתי למשרד של הבוס נכנסתי ואמרתי צהריים טובים אדוני הוא אמר לי צהריים טובים ואני כבר ידעתי לבוא על ארבע ולמצוץ לו מצצתי לו עד שהוא הרים אותי שם אותי על השולחן פתח לי את הרגליים והתחיל להחדיר לאט לאט אבל לא לכוס הפעם אלא אל התחת זה שרף בגלל הגודל שיש לו לאט לאט עד שהוא הכניס את הכל והתחיל לזיין אותי ובעודי גונחת מכאב והנאה עד שהתרגלתי לזה כבר, והוא זיין אותי חזק יותר וגנחתי אה אה כן כן תזיין אותי תיקרע אותי אני הזונה שלך אני השרמוטה שלך תזיין אותי בתחת אני חולה על הזין שלך אה אה
וכמובן שהוא השיב במי הזונה שלי אה מי שרמוטה איך הזין שלי זונה ואני השבתי טוב אדוני הכי טוב אני אוהבת את הזין שלך אה אה כן כן
אחרי כמה זמן של זיון חזק בתחת הוא הוציא את הזין שלו מהתחת שלי ודחף לי אותו בכוס וגמר שם שוב
ואז ירדתי למצוץ לו ולנקות לו את הזין ואז גם עשיתי לו פרפר עם השדיים היפים שלי הוא מישש לי את השדיים לחץ עליהם ינק אותם ואז הוריד אותי לארבע דחף לי אצבעות לתחת ירק לי על הכוס ואמר עכשיו הכוס שלך יותר מלא זונה נתן לי סטירות על התחת עד שהפך לאדום ואמר לי להתלבש. התלבשתי עמדתי והוא אמר לי לפתוח את הפה פתחתי את הפה והוא נתן לי סמוחה בפה בלעתי אותה כמובן וירק לי גם על הפנים ואמר לי לצאת ולבוא כשאני מסיימת יום עבודה
זהו לבינתיים הסיפור היה קצר אבל אני חושבת שהוא טוב
וחברים כשאתם שולחים לי מייל שיהיה מצורף בוא תמונה כי אם לא לא בטוח שאני יענה
נשים אתן גם מוזמנות

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה