הבוס שלי 1

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>שלום אתם כבר מכירים אותי קוראים לי נטלי וכתבתי סיפור פנטזיה באתר הזה כבר "זונה שכמותי".
אז ברקע של הסיפור סיפרתי לכם שאני נשואה בלי ילדים אני נשואה ובעלי גרוש פלוס ילד בעלי גדול ממני ואני די צעירה 26 לחלקכם יש תמונות שלי אז אתם יודעים איך אני ניראת .

והפעם אני רוצה להתחיל לספר לכם סיפורים אמיתיים מהחיים שלי אז הינה זה הראשון והוא יהיה ארוך נורא.
אז אני עובדת בחברה משרדית והכל יצוגי וכזה ויש לי בוס קוראים לו ישי בחור קירח עיניים כחולות שרירים מצליח וחתיך מאוד ויודע להפיל בחורות ברשת.
תמיד הוא נותן בלפחות שתי בנות מהמשרד ובי הוא עוד לא נתן והאמת אני קצת רוצה שזה יקרה באמת. תדעו כל מי שמכיר אותי יודע שקשה לראות אותי בלי זין בפה זה נדיר לראות בלי אני כמו מגנט איפה שאני לא ילך אני ימצא זין (וחשוב לציין שאני תמיד היחידה שבאה לעבודה בבגדים חשופים וחצאיות קצרות ואו מכנס דפוק אותי, למה? כי אני אוהבת).
יום אחד הוא קרא לי למשרד ודיבר איתי שיחה שגרתית על ההתנהלות במשרד אחרי כמה דקות בתמימות הוא שאל אותי אם אני יכולה להביא לו קפה ולא היה לי בעיה, שאלתי אותו כמה סוכר והבאתי קפה. כשנכנסתי המשכנו לדבר על החיים הפרטיים שלי ואז אמרתי לו אתה נשוי? הוא אמר לי לא. אמרתי לו לא נכון לא הגיוני מה הבנות מפסידות בחור חתיך ומוצלח שכמוך. הוא ענה לי את אומרת שאני יפה? אמרתי לו תוך כדי שאני מתחילה להסמיק אממ כן אתה יפה והוא אמר לי כמה אני יפה מ1 עד 10 אמרתי לו 8 . הוא אמר לי אם אני כזה יפה בואי תביאי לי נשיקה. ואני הופתעתי מאוד אמרתי לו שזה לא נעים ולא מכובד ואז הוא אמר לי יודע שבא לך את כל היום דופקת לי מבטים ובוחנת לי את החבילה בואי לפה.
הוא נעמד באתי לקום לצאת מהחדר (למרות שהוא צודק באמת בא לי ואני תמיד בודקת לו את החבילה).
הוא תפס אותי ביד משך אותי אליו ונישק אותי ואני המשכתי עם זה זרמתי ונתתי לו להוביל ואז הוריד את היד שלו אל התחת שלי שאתם יודעים כבר שהוא גדול מאוד התחיל ללוש אותו ולנער אותו וכמה כפאות מחרמנות, הרים לי את החצאית הקצרה והייתי עם חוטיני יפה כי תכננתי להפתיע את בעלי היום אבל אני קיבלתי בסוף הפתעה.
הוא שוב מישש לי את התחת כמה סטירות שעשו אדום וסימן בתחת כמה צביטות ותפס את החוטיני ומשך כלפי מעלה שיחק לי בכוס ועבר על השדיים לש אותם ינק אותם ובזמן הזה אני הושטתי יד לתוך הבוקסר שלו ושיחקתי לו ואו יש לו גדול בערך 20-21 ס"מ שיחקתי לו בביצים הגדולות. הוא שלח אותי לנעול את הדלת אבל הוא לא ביקש את זה הוא אמר זונה תסגרי את הדלת וכפאה לתחת שאתם כבר יודעים שזה הכי מחרמן אותי שמדברים אלי מלוכלך.
חזרתי על ארבע הוצאתי לו את הזין מהמכנס עשיתי לו טיפה ביד הוא ירק לי בפה ומצצתי לו בניסיון להעמיד את השנורקל . מצצתי ירקתי גרון עמוק לקח לו הרבה זמן לעמוד ליקקתי לו את הביצים הכנסתי אותם לפה וכמעט נחנקתי אבל אהבתי את זה ליקקתי לו כל סנטימטר בזין ובביצים שלו. הוא הרים אותי השכיב אותי על הגב ועל השולחן והתחיל להחדיר את הכיפה ולאט לאט את כל הזין והתחיל לזיין חזק חזק ודחף לי אצבעות לפה שאני ימצוץ אותם. ליקקתי לו את האצבעות יאמי הם היו לפני זה בכוס שלי והוא ממשיך לדחוף לי חזק ואני גונחת אהה אהה כן כן כן חזק חזק אההה איזה זין חזק כן כן והוא אומר לי שקט זונה שקט וממשיך איך הזין שרמוטה איך ותוך כדי גניחה אני אומרת לו טוב אהה טוב מאמי הכי טוב אהה .
הוציא את הזין שלו חזרתי למצוץ לו כמה דקות ואז לדוגי התנוחה האהובה עלי והוא נתן לי חזק
גנחתי הכי חזק שאפשר לא היה לי אכפת ששומעים אותי בחוץ פתאום הוא לקח את הטלפון שלו והתחיל לצלם אותו דופק אותי בדוגי ואומר סוף סוף אני נותן בכוסית השרמוטה הזאת הכי יפה במשרד, אבל הכי זונה במשרד מתה על זין ורק על הזין שלי, נכון שרמוטה?
ואני ממשיכה בשלי אהה אהה כן מאמי כן והוא נותן לי נכון או לא ? ועוד שתיים על הטוסיק ואני גונחת בכוח כןןן אדוני כן הזין הכי טוב. אני הזונה שלך ואני עשה הכל רק בשביל הזין שלך, אהה אהה.
יופי זונה תתני לעצמך עכשיו כאפה בתחת נתתי אפילו שתיים הוא המשיך וגמר לי בכוס צילם את הכוס ואז הפסיק את הסרטון אבל צילם לי את הכוס מלא בשפיך לבן וחם. הוא אמר לי תאונני זונה כוסית בכוס המלא שלך (אני חייבת להודות שאף פעם לא הכרתי אותו ככה אבל אני אוהב אותו ככה)
אוננתי והוא צילם כמה תמונות ועשה סרטון ואמר לי לשחק בשדיים ושאל אותי איך קוראים לך? עניתי נטלי.
נטלי מה? נטלי הזונה של ישי עניתי תוך כדי שאני לשה את שדי ומקפיצה אותם.
הוא אמר לי מאיפה את מכירה את ישי? עניתי כי אני קיבלתי הרגע את הזין שלו ומצצתי לו
ואז הוא אמר לא ראינו שמצצת לו בואי תמצצי לו שוב ירדתי על הברכיים, הוא שלף שוב את הזין ומצצתי לו חזק חזק, ליקקתי כדי לנסות להעמיד אותו בלעתי לו את הביצים שלו ליקקתי ושיחקתי איתם והוא מצלם מלמעלה ואומר לי את אוהבת למצוץ לי זונה ? ואני מזיזה את הראש כדי להביא תשובה של כן והוא תפוס לי את הראש ומצמיד אותי עושה לי גרון עמוק לחמש שניות ואז אני מוציאה את הראש והוא אומר לי אמרתי את אוהבת למצוץ לי זונה? ועניתי לו כן אדוני סליחה אני אוהבת למצוץ את הזין הענקי שלך ואוהבת להיות הזונה שלך.
המשכתי למצוץ הוא גמר לי בפה ועל הפנים כי יאו כמה שפיך יש לו ואני אוהבת זרע אוהבת על הפנים בתוך הכוס בפה לבלוע אוהבת הכל בלעתי את מה שהיה לי בפה התלבשתי הוא סיים את הסרטון ירק לי בפנים ובפה בלעתי וליקקתי לא ניגבתי את הזרע מהפנים אפילו התלבשתי שמתי את העקבים הוא כיפף אותי על השולחן הביא כמה סטירות הרים את החצאית שיחק לי בחור של הכוס שהיה עם הזרע שהוא לא הרשה לי לנקות ואמר בפעם הבאה החור של התחת שלך הולך להתרחב זונה וירק לי בו. כשהרים אותי מהכיפוף צוויה עלי לא להוריד את החצאית ולהשאיר אותה למעלה בדיוק הייתי צריכה ללכת הביתה כי סיימתי לעבוד היום הוא גם לא הרשה לי לנקות את הפנים שהשפיך עוד נזל מהם לעבר השדיים שלי וללכת ככה ושכולם יראו את השפיך שנוזל ממני מהכוס ומהפנים.
לקחתי את התיק הוא הביא לי נשיקה סטירה בתחת ואמר מהיום כל יום שאת מגיעה למשרד עוברת אצלי על הבוקר מכינה לי קפה ומחכה שאני יגיע ברור. כן אדוני עניתי.
הוא אמר לי דבר אחרון קחי את זה הוציא שקית עם כל מיני דברים כמו בגדים של זונה חשופים בגדים נורא חושפניים ביריות בייבי דול חוטיני וגם בגדים של משרתת (עכשיו כולכם תגידו כן מאיפה יש לו את זה מה את מעתיקה מהסיפור הקודם שלך אז האמת שההשראה של הסיפור בקודם זה מהסיפור הזה הסיפור האמיתי) הוא אמר שהם היו שייכים לחברה האחרונה שלו והוא חיכה הרבה זמן לתת לי אותם יצאתי מהמשרד וכל המבטים היום עלי מזה איזה זונה היא שמעתי התלחששות ואהבתי את זה האמת. הרבה אנשים גם צחקו עלי וצילמו אותי הבוס אמר שהוא יעשה לכולם בדיקה על הגלריה בטלפון ישלח לעצמו את התמונות וימחק להם אותם הרגשתי כמה סטירות בתחת אבל אתם מכירים אותי זה הדבר שהכי מחרמן אותי.

אני יודעת שהסיפור היה ארוך אבל זה יהיה סיפור בהמשכים וזה הפרק הראשון אז רציתי לסיים אותו ולא לעשות לו המשכים

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה