פרחי בר

קטגוריה: פנטזיה
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>הסתכלה על עצמה במראה, עוד שנייה המעלית מגיעה ואז כבר לא תהיה לה דרך חזרה. אם המעלית לא תגיע עוד שניה היא עוד יכולה להסתובב חזרה… אבל הנה הדלת נפתחת, מזל שאין אף אחד, לא היתה מצליחה לחייך לאף שכן או שכנה מרוב עצבנות ופחד.
זוכרת שביקש לא לצלצל, הילדים כבר אמורים לישון. דופקת קלות רצף של נקישות מתנגנות. נשימה עמוקה ולפני שמספיקה לנשוף את כל ההיסוס חזרה החוצה החיוך המואר שלו פותח לה את הדלת… כאן גרים בכיף… בטח כיף…
מבט מהיר מסביב מראה משפחה רגילה, בשר מפשיר על השיש במטבח.. מחר יהיה פה צלי עוף.
כביסה שעוד לא החזירו למקום, ספר ומחברת של כיתה א', משפחה רגילה. ורק החיוך המואר עוקב אחריה מנסה לאמוד את הסיכויים למימוש התוכנית הגרנדיוזית שלו. כבר יומיים רצות לו בראש תמונות ותנוחות, שומע קולות ומריח ריחות גוף, יכול ממש לטעום שוב את טעמה.

קפה ? כן, יהיה נהדר. אחד סוכר והרבה חלב. מחבקת את הכוס ונושמת עמוק.
היא החליטה שמותר לה. מותר לה שוב. בכל פעם מותר לה רק עוד פעם. כבר הרבה זמן. אולי יותר מידי. אבל הוא יודע לחייך מתוך המילים בתמימות טהורה כל כך שהיתה רוצה להאמין לתפיסת עולמו הנאיבית שאכן ישנה רק הזדמנות אחת בחיים האלו והיא כבר שבעה דמעות. רוצה רק חיוכים. אפילו אם הם לשעתיים בלבד.
מרגישה את ידיו על כתפיה, מעסה אותן ומגשש לכיוון הגב. אולי בודק את סגר החזייה אולי רק רוצה לחוש את מצב רוחה. היא מניחה את הכוס על השולחן, מסתובבת אליו ומצמידה לו נשיקה מרפרפת.
גם היא רוצה לחוש במצב רוחו.
המרפרפת נמשכת ומתעמקת חוקרת וחודרת. ידיו מחפשות את שדיה והיא זמינה כל כך. השמלה גולשת מטה, אין חזייה בכלל… מפתיעה אותו כל פעם.
הלשון שלו חוקרת את הפטמות הזקורות שלה קשות ועומדות כמו שאוהב. עומדת בפישוק לפניו, רק היא והחוטיני השחור. מרגיש שהיא מוכנה אליו. לא מתאפק ומשעין אותה על השולחן, מביט אל החוטיני, התחת העסיסי שלה גלוי לפניו. דוחפת אותו אליו. היא לגמרי מוכנה אליו. מלטף את הישבנים העגולים, חודר בעדינות את התחת באצבע אחת ואז ביד השנייה מנחית מכה הגונה על הישבן השני. העור מאדים מיד. היא נהדפת אליו. הוא כבר מכיר את הסימן היא אוהבת ורוצה עוד.
אם לא יעלה אותה למעלה עוד יזיין אותה כאן בכניסה ואחרי כל כך הרבה הכנות הוא לא מתכוון לפספס את התענוג ולגמור את הכל כאן על השולחן.
מראה לה את הדרך, יכול להרגיש בחיוך שלה אפילו מבעד לגבה. רק שתמשיך לחייך. נכנסים לחדר השינה שלו. גם כאן רגיל עד להכאיב. הצד שלו והצד השני. הבושם שלו והבושם בצד בשני. אבל היא לא מספיקה לנתח את הרגשתה וכבר צעיף סגול נכרך סביב עיניה. הוא מופתע משני דברים:
מהשתיקה ומהחיוך שלה. לא ידע כיצד תגיב. אך החיוך הקורן שלה אומר הכל, גם ללא מילים.
משעין אותה על הדלת הסגורה ידיים מעל הראש ומבקש שתעמוד בפישוק ולא תזוז. אין לה כוונה להתנגד. נהנית לפחות כמוהו.
הוא בוחן אותה באור החיוור של מנורות הלילה. היא מרגישה סוג של דגדוג עדין מרפרף על עורה. מנסה לנחש מה זה בדיוק, אולי נוצה. אבל מחליטה להתמסר לחלוטין ורק להנות. מלטף אותה מתנוכי האוזניים מתעכב על הצוואר וסביב כל פטמה. נושף קלות ורואה כיצד הן מזדקרות אפילו יותר. מתפתה לא לנשוך כעת. רוצה שתיהנה יותר בהמשך. הנוצה האדומה יורדת לכיוון שיפולי בטנה ונעצרת על החוטיני השחור. מקיף את כל גבולותיו רואה איך היא נדרכת שדיה נדחפים אליו, משיכה קלה וכבר היא גלויה וחשופה מולו. הנוצה יורדת לכיוון הכוס החלק שלה עדיין לא מכניס אותה לחריץ רק מגרה מסביב היא מגדילה את הפישוק. תצטרכי להתאפק עוד קצת… חרמנית קטנה שלי.
היא מתה כבר להרגיש את מגעו בתוכה אך אוהבת את האופן שהוא יודע לענג באטיות. מרגישה כיצד כל המתח של התקופה האחרונה מתפוגג והחיוך שלה גדל וגדל.
הוא כבר לא עומד בזה, יורד על ברכיו ומעביר לשון רטובה על הדגדגן התפוח שלה. נושך קלות בזמן שהיא משחררת אנקת הנאה חנוקה.
היד שלו נשלחת באופן טבעי לשד הימני. מועך ומגלגל את הפטמה בין האצבע לאגודל. היד השנייה מחפשת את דרכה פנימה לכוס הרטוב שלה. זכר שאמרה לו שברגע שתגיע לאורגזמה מלאה היא לא תשלוט ותרטיב אותו במיצי תשוקתה. חיכה לראות במציאות. מחדיר אצבע אחר אצבע פנימה נהנה להרגיש איך החום והרטיבות עוטף אותו. חודר עמוק יותר ושומע אותה צווחת בהנאה. אין סוף להפתעות איתה. היד שלו טובעת בתוכה. מרגיש את האזור הרגיש שלה יכול לשמוע ולהרגיש כיצד היא נמסה בין ידיו. אבל הוא הבטיח לה ערב מיוחד ומנסה להתאפק עוד קצת לפני שיחדור אותה בעצמו.
שולח יד והיא מרגישה חפץ קר אח מול עורה. היא כבר אבודה בין ידיו ולא מנסה להבין במה מדובר. התמסרה לחלוטין לרצונותיו. מחכך סביב פטמותיה את הבקבוק הקפוא ונושך כל אחת בתורה מוצץ ומלקק וחוזר שוב ושוב נהנה לשמוע את קריאותיה שלא יפסיק. בינתיים מעביר את פתחו הצר של הבקבוק על הכוס הלוהט שלה. שומע את קריאת ההפתעה שלה ובבת אחת חודר אותה במלא אורכו של הבקבוק. פנימה והחוצה בקצב מטורף. רוצה שתצעק. רוצה שתתנפץ לרסיסים רק ממגעו. רק כי הוא איפשר לה זאת והיא לא מאכזבת. מרגיש כיצד הכוס מתכווץ ומשתחרר בין ידיו באורגזמה הראשונה שלה להלילה.
קורסת לתוך ידיו. מערסל אותה בחיקו. עיניה עדיין מכוסות. מסיר את כיסוי העיניים, היא מנסה להסדיר נשימה עדיין רוטטת בין ידיו. אפילו הוא לא קיווה לכזו פתיחה. היא שידרה רמת שליטה עצמית גבוהה כל כך שלא חשב שיצליח לקלף ממנה מסכות כה רבות בזמן קצר כל כך. חייך לעצמו כשנשק לשתי עיניה. החיים אכן מלאי הפתעות, צריך רק להביט לצדדים מידי פעם.
כשהרגישה כי שרירי רגליה עוד שנייה יתפסו אם לא תשנה תנוחה התיישרה לישיבה שפופה והחלה לפרום לו את חגורת המכנסיים. העבירה אצבע על קו המכנס מגששת את דרכה לקו התחתונים, מרגישה את הרטט שעבר בגופו. גם היא יודעת דבר או שניים בתורת העונג. מכנסיו הצטרפו לערמת הבגדים שקישטה את רצפת החדר. פיה כבר מלא רוק עוד לפני שהרגישה את טעמו של הזין שלו. הרטיבה את קצה איברו בעיגולים קטנים הולכים ומתרחבים מרגישה כיצד הוא מתקשה לעומת פיה יותר ויותר. שניה לפני שתפס בשערה כדי למסמר אותה בתנוחה המתאימה ולזיין לה את הפה הקטן והחצוף שלה היא תפסה את ישבנו והדפה אותו אליה. הזין שלו כולו נעלם בפיה לתוך גרונה. צעקה חרישית נמלטה מפיו. היא החזיקה מעמד עוד מספר שניות שואבת אותו אליה. טעמו המלוח בישר על מידת עוררותו אליה. החלה להכניס ולהוציא את הזין במיומנות מעוררת התפעלות. ניסה לזכור לשאול אותה אחרי כן על ניסיונה. אבל כעת כל שראה היה מרצדת אורות צבעוניים שחגה סביבו תוך קולות המציצה וההרגשה העילאית שלו. ללא אזהרה מראש הרגיש את האצבעות שלה מגששות אחר החריץ האחורי שלו. לא ייתכן… אבל כן, אצבע מורה חודרת אליו בעדינות אבל בעקשנות. תוך כדי שאיבה של הזין עמוק בגרונה הוא הודף את עצמו אליה שוב ושוב. נשבע לעצמו לשמור את השפיכה שלו לסוף אבל היא מטרפת את חושיו. הוא לא מצליח להתאפק. מבטיהם מצטלבים ובשבריר שנייה היא מאותתת לו שהוא מוזמן לגמור. הוא צועק את תשוקתו הפראית לתוך גרונה.
הזרם החם והמלוח ממלא את חלל פיה. היא אוהבת להרגיש את הכוח בנשיותה שמאפשר לה לגרום לגברים שעימה לשנות תוכניות. בולעת את הנוזל ומחייכת חיוך גדול ומואר.
התלטפו במשך זמן מה, הניחה ראשה בשקע הכתף שלו נהנית להרגיש את חום גופם נמהל שוב והפעם ברוגע. הוא נהנה להרגיש את עור הקטיפה שלה לפחות כמו שנהנה לגרום לה לצווח כמה דקות קודם לכן. ליטופים ארוכים ונשיקות מרפרפות הורידו את מפלס המתח וסופסוף אזר מספיק אומץ כדי לשאול מהיכן היא יודעת לענג ככה. סיפרה לו כי היא לא ידעה שהיא כזו טובה עד שזכתה לכינוי pro לפני שנים רבות מאד. ומאז צריך רק לדעת להמיס את שכבות ההגנה שבונה סביב עצמה במיומנות רבה כדי להגיע ללבה הרותחת שבפנים. ואכן הלבה רתחה שם בפנים.
היא לא זכרה בדיוק את סדר הדברים בהמשך, רק זכרה שביקשה שלא יפחד להכאיב קצת. נעים ומתלטף זה נחמד אבל היא אוהבת להרגיש קצת כוח.
והוא שמח על הבקשה. מאד. גם כי נהנה מהכוח לפחות כמוה אבל בעיקר כי לא התביישה להגיד מה מרגש אותה. כבר עייף מבחורות צעירות ומבוישות. מעדיף לדעת מה עובד על כל אחת ולא לנחש לשווא במשך שעות. הוציא מספר רצועות קשירה ועוד כמה אביזרים שלא זיהתה. תוך דקה כבר היתה קשורה לאורך המיטה פשוקה וגלויה לחסדיו. היה נחוש לגרום לה לגמור ברצף עד שתתחנן למנוחה. החל לטפטף מעט יין על פטמותיה ושפתיה. היא מלקקת מהשפתיים והוא מהפטמות לפני שיכתימו את הסדין.
כשהחל להעביר מספר קוביות קרח על גופה כבר לא הצליחה לשמור על שקט. החדיר מספר קוביות קרח לכוס שלה ושתה אותן כשנמסו תוך ליקוק ומציצה של הדגדגן שלה. למרות שניסתה, לא הצליחה לא לזוז והתשוקה הלכה ונתעצמה, הלכה ונבנתה בתוכה. התחננה שיחדור אליה אך הוא רצה שתגמור ללא חדירה קודם. מועך ומעסה את שדיה במרץ ביד אחת וביד השניה מועך ומעסה את הדגדגן. תוך שניות היא גמרה בין ידיו בקלות רבה.
לא שחרר אותה והמשיך להתעלל בה קלות. ידע שהיא רוצה את הזין שלו בתוכה. אך היו לו תוכניות אחרות בשבילה. שלף מהמגרה ליד המיטה ויברטור משוכלל. היא לא תקבל אותו לתוכה עדיין. רק מבחוץ. רצה לראות כמה זמן ייקח לו לבנות עבורה אורגזמה ראויה ללא חדירה נוספת. ביקש ממנה ללקק את הוויברטור והתבונן בכישורי המציצה שלה בחיוך. הרגיש כיצד הזין שלו מתקשה למראה הלשון הרטובה שלה כאילו מקנא בצעצוע הסיליקון. יודע שגם תורו יגיע ותפנק גם אותו בהמשך. העביר את הוויברטור הרוטט לאורך גופה והתמקד בשדיה ובירכיה. התקרב לכוס. נוגע לא נוגע. היא מרימה את הישבן ומנסה להתקרב למכשיר אך הוא מרחיקו בכוונה ממנה. הרגיש את התסכול ואת הצורך שלה בחדירה הולך ומתעצם. כשהגביר את העוצמה כבר לא שלטה ברעידות של גופה מתחננת שיחדיר את הוויברטור אליה. כשהכניס אותו לבסוף בעוצמה מקסימאלית גמרה שוב באנקות רמות.
עכשיו כבר היה בעצמו זקוק למגעה. רכן מעל ראשה מתכוון לזיין בכוח את פיה. רוצה להרגיש שוב את לשונה וגרונה על הזין שלו. ניצל את העובדה שהיתה עדיין קשורה ולא יכלה לזוז וזיין אותה בעוצמה שלא חשב שמסוגל. מכניס ומוציא את הזין לא מתחשב ביכולתה לקלוט אותו. רק חודר אותה שוב ושוב בקצב מטורף. כשהרגיש קרוב לגמירה שלף את עצמו החוצה וגמר עליה נהנה לראות את זרעו נשפך על שדיה היפים.
אחרי מקלחת קצרה העמיד אותה על 4 וחדר אליה מאחור ללא משחק מקדים. רצה לשמוע אותה צועקת את חדירתו הפתאומית. אחז בחוזקה בשערה משוך אליו לאחור ודהר עליה עד עלפון כמעט. ממלא את מבוקשה לכאב מענג. עם כל הדיפה שלו פנימה שמע את צעקתה מתגברת. כשהעביר את ידו על הכוס הרגיש איך היא נרטבת במיציה הפנימיים. באנקה רמה גמר בתוכה תוך שהיא משאירה לו שלולית מכובדת על הסדין.

אחרי שהלכה והחליף סדינים כבר לא היה בטוח שכל מה שזכר אכן קרה או שחלם חלק גדול מכל אלו.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה