רק תסתכלו

קטגוריה: לסביות
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

“אני לא בטוחה שאתה ויריב תאהבו את מה שאורית ואני מתכננות ", אמרה לי מירב בטלפון כשהתקשרתי אליה על מנת לאשר את מפגש-סקס שלנו לאותו ערב.
“אני לא יודע מה אתם מתכננות, ואת וודאי לא תאמרי לי", עניתי. "אבל תקחי בחשבון שיריב עבר מספיק התעללות בפעם הקודמת, כשעשית אותו לעבד שלך".
“אתה דואג ליריב?" צחקה מירב.
“לא. אני דואג למערכת היחסים שלכם. אתם החברים שלי; אני לא רוצה לראות את היחסים ביניכם מתערערים"
”בחיי, אורית צודקת... אתה באמת מתוק... אבל אל תדאג. הכל ברוח טובה. יריב יודע שאלו רק משחקים. היחסים בינינו מושתתים על הרבה יותר מסקס. כמו בינך ובין אורית. אתה הלוא יודע את זה, עמית..."
כן, אני יודע. אבל זה לא אומר שאני לא צריך לדאוג לחברים שלי.
בערב, לפני שיצאנו, סיפרתי לאורית על השיחה שלי עם מירב.
"אתה באמת דואג ליחסים ביניהם?" תמהה אורית.
"וליחסים ביננו – אתה לא דואג?"
קפאתי על מקומי. "יש לי סיבה לדאוג, אורית?"
"מבחינתי ממש לא. בוא ניסע. הם מחכים לנו." אורית הטילה לעברי את מפתחות האינפיניטי שלה. "אתה נוהג. אבל אם תדפוק לי את המכונית – אז תהיה לך סיבה לדאוג ליחסים בינינו..."

* * *

בדרך, למרות שידעתי שהניסיון חסר סיכוי, ניסיתי לדלות פרטים לגבי מה שהבנות מתכננות להערב. אורית צחקה, חושפת את שיניה הצחורות, וסירבה לגלות לי מה התוכנית. "וכדי שלא תוכל אפילו לנחש – כמו שאתה רואה יצאתי בידיים ריקות, ולא לקחתי איתי שום צעצוע."
אהה! הבנתי. "אורית... עשית טעות. אני מתחיל להבין, לפחות חלקית, מה אתן מתכננות. מזה שאמרת שלא לקחת צעצועים כדי שלא אוכל לנחש, אני מבין שזה בכל מקרה קשור לשימוש באביזרי מין. ויש לי הרגשה, שאביזרי מין יהיו המרכיב העיקרי בתפריט הערב. וממה שקרה בפעם הקודמת, כשעשיתן את יריב לעבד-הסקס שלכן (ונהנתן מזה מאוד!!...), נראה לי שאתן מתכננות לעשות משהו עם הצעצועים שלא בהכרח יהיה לרוחנו, הגברים..."
פניה של אורית נתכרכמו קמעה. "אוקי... נכון... תפסתי אותי בפליטת-פה... אבל אתה עדיין לא יודע בדיוק מה אנחנו מתכננות. תצטרך להמתין. בינתיים תפסיק לפזול אל המחשוף שלי, ותתרכז בכביש."
עצרתי בצד ויצאתי מהמכונית. "תינהגי את", ביקשתי. "אני רוצה להסתכל עלייך, לא על הכביש." אורית נענתה, ואת שאר הדרך העברתי בהתבוננות במחשוף של אורית שגילה חלק (ניכר, יש לומר) של שדיה הנהדרים, ברגליה שנחשפו לאורך חצאית המיני הלבנה שלבשה, ובבהונותיה הנתונות בסנדלי העקב שלה, אלו שהן לא יותר מאשר שתי רצועות המחוברות לסוליה ולעקב. כמה שאורית יפה... וסקסית...
הגענו לבית של מירב ויריב וצלצלנו בפעמון. אין תשובה. מוזר. צילצלנו שוב. אין קול ואין עונה. ואז מודיע לי הטלפון הסלולרי שלי שקיבלתי הודעה. אני בודק, וזו הודעת וואטסאפ מיריב. "תכנסו. הדלת פתוחה. תנעלו אחריכם". לחצתי על הידית ונכנסנו פנימה. נעלנו מאחורינו את הדלת, ועשינו את דרכנו אל הסלון.
אנחנו מכירים היטב את הפרטנרים שלנו לסקס, אבל הפעם הם הצליחו להפתיע אותנו. יריב כבר היה ערום לגמרי, יושב על הספה. על השטיח, בין רגליו, כרעה מירב, עירומה לחלוטין גם היא, עסוקה במציצה אינטנסיבית של הזין הגדול שלו. וואוו! איזו קבלת פנים!
בתוך שניות היינו עירומים גם כן. התיישבתי סמוך ליריב על הספה, אורית כרעה מולי ולקחה את הזין שלי – שכבר התעורר לחיים – עמוק אל פיה. יריב ואני הסתכלנו אחד על השני, נהנים לראות את האברים הגדולים שלנו נמצצים על ידי בנות הזוג שלנו יחדיו, בעת ובעונה אחת. "תרים את הרגליים", ביקשה מירב מיריב. כשעשה זאת, היא שיחררה את הזין ועברה ללקק ולאכול את חור התחת שלו. אורית קרצה אלי, ואני עשיתי את אותו הדבר, הרמתי את רגלי ופיסקתי את העכוזים שלי. אורית קברה מיד את לשונה בחור של התחת שלי. אוווףףףףףף.., כמה טוב שזה היה! אורית ליקקה לי את החור, מעבירה את הלשון סביב החור, ואז שבה והחדירה אותה כמה שיכולה היתה עמוק בתוכי. כעבור כמה דקות היא הוסיפה אצבע לחגיגה, והשקיעה אותה עמוק בתוך התחת שלי, מעסה לי את הפרוסטטה וגורמת לי עונג רב. מירב עשתה ליריב את אותו הדבר, וראיתי על שניהם שהם נהנים במיוחד.
שתי השובבות שלנו העבירו מאחת לשניה אות נעלם, ואז התחלפו בתפקידים. מירב מצצה לי את הזין, ואורית מצצה ליריב. אני לא אנסה כלל להכריע מי מבין שתיהן מוצצת יותר טוב; שתיהן עושות את זה נהדר. אבל יש הבדל אחד עיקרי: מירב אוהבת להביא לידי ביטוי את השיניים שלה תוך כדי מציצה: לפעמים היא מעבירה אותן על הזין, מנשככת, נוגסת בעדינות. לפעמים זה מאוד נעים, לפעמים קצת פחות. מה שלא יהיה – אני לא מתלונן...
מירב היא פצצת סקס קומפקטית. היא מטר שישים ושתיים, רזה מאוד, עם שדיים בינוניים, מידה B אני חושב. עיניה בצורת שקד וירוקות-בהירות, שערה חום בהיר עם גוונים של בלונד, שיורד בגלים על צווארה החטוב. הישבן שלה קצת שטוח לטעמי, אבל בכל זאת יפה. הוא לא גדול וגם די רך, כך שקל לפסק אותו כדי לראות את החור שלה בתחת. יתרון כשעושים איתה אנאלי... יש למירב רגליים דקות וכפות רגליים קטנות וסקסיות, והיא בהחלט אישה לטעמי. אמנם לא יפיפיה כמו אורית, אבל בהחלט אישה יפה מאוד, סקסית, ובעלת דימיון עשיר ופרוע בכל הנוגע לסקס. היא אוהבת כל מה שקשור בזה, ויכולה לגמור בקלות ומהר. לפעמים, נדמה שכמה סקס שלא יתנו לה – זה לעולם לא יספיק... וכשמשלבים את מירב עם אורית, מקבלים צוות שיכול 'לחסל' חבורה של גברים חרמנים בלי שום בעיה.
ללא התראה מוקדמת, הבנות הפסיקו למצוץ לנו. יריב ואני כבר רגילים למשחקים האלו, ויודעים שזה חלק מן העניין. אני אישית לא אוהב את ההפסקה עם הסקס כשאני מרגיש את עצמי קרוב לגמירה, אך מצד שני אני מודע לכך שבאופן הזה - כאשר אני אגיע לאורגזמה, היא תהיה חזקה יותר. גם ההשפכה תהיה יותר מאסיבית, ובסך הכל כדאי להתאמץ ולהתאפק.

"לכל מי שהסתקרן לדעת מה אנחנו מתכננות להערב... עכשיו תשמעו", הכריזה מירב.
אורית עזבה לרגע את הסלון, וחזרה עם ארגז גדול. כשפתחה אותו, ראינו שיש בו דילדואים שונים, וכולם גדולים מאוד. היו בארגז גם פלאגים אנאליים, מחרוזת אנאלית עשויה כדורים גדולים מאוד, ושני כדורי טניס. כל מה שצריך בשביל... "מופע לסבי. זה מה שאתם מקבלים עכשיו", אמרה מירב. "אורית ואני מזיינות אחת את השניה בכל החורים, ולכם אסור להתערב, אסור לגעת, אסור לומר לנו מה לעשות. מותר לכם רק להסתכל, וגם לעשות ביד תוך כדי צפיה. אם מישהו מכם רוצה לגמור, הוא צריך לומר לנו, ואז אנחנו נדריך אותו מתי ואיפה ולהשפיך. ברור?"

מעולם לא ראיתי את אורית בסקס לסבי. ידעתי שהיא אוהבת לזיין את מירב עם דילדו, ויברטורים וכדומה, וגם לקבל ממנה את אותו הטיפול. אבל מין לסבי מלא... זה משהו שעדיין לא ראיתי ממנה. לא שהפריע לי לראות עכשיו... ובכן, מירב הורידה את אורית על ארבע, השתחלה תחתיה בתנוחת 69, והחלה לאכול לה את הכוס בתאווה. אורית הגישה לה דילדו גדול שחור, מירב הרטיבה בלשונה את המכשיר הענק, והחלה דוחפת אותו לתוך הכוס של אורית, סוחטת ממנה אנחה כבידה. היא התחילה לזיין את הכוס הצר של אורית בכוח, ואני לא בטוח כמה מגניחותיה של אורית היו בגלל עונג, או בגלל איזה שהוא כאב. הכוס שלה טיבעית צר מאוד, ואני חושב שהדילדו היה גדול מדי בשבילה. אולם אורית לא אמרה דבר, וקיבלה לכוס הצר שלה את הדילדו הענק מבלי להתלונן או לבקש רחמים ממירב. להיפך. היא הושיטה למירב דילדו נוסף ומירב, מבלי לחשוב פעמיים, דחפה אותו לחור התחת של אורית, שוברת את ההתנגדות הטבעית שלו במכה אחת. זה, ללא ספק, כאב לאורית (משום שהחור שלה לא עבר 'חימום' עדיין); גופה ניתר קדימה והיא השמיעה צרחה. אולם זה לא עצר את שתיהן, ומירב זיינה את אורית ללא רחם בשני החורים שלה. בה בעת, אורית השקיעה את שפתיה החושניות ואת לשונה הזריזה בתוך הכוס של מירב, מלקקת אותה, אוכלת לה את הדגדגן, דוחפת אצבעות לתוך התחת ההדוק שלה, ועושה כל שביכולתה כדי לענג את זו שבאותם רגעים רגעים קרעה לה את הכוס ואת התחת... לא עבר זמן רב, וראינו את אורית מגיעה לאורגזמה ראשונה לאותו ערב.
בדרך כלל אני יכול להתאפק הרבה זמן שלא לגמור, אבל כשראיתי את החורים של אורית מקבלים דילדואים ענקיים, ואת האורגזמה שהם גרמו לה, הרגשתי שאני קרוב לאיבוד השליטה. "בנות... אני חושב שאני עומד להשפיך..." אמרתי להן. מירב הגיבה מיד: "בוא לכאן, ותעמוד גם רגליים פסוקות מעל התחת של אורית". עשיתי כדבריה. ואז שלפה מירב מחור התחת של אורית את הדילדו הענק, פיסקה בחוזקה את פלחי התחת שלה, מרחיבה את החור המדהים הזה, שיש לאורית במרכז התחת הנפלא שלה, כמה שרק אפשר. הוא היה פעור ממש ענק. "עכשיו, מבלי להכנס אליה, תשפשף את הזין שלך ותשפיך לתוך התחת של אורית!" הורתה לי מירב. "אוי.... עמית... ככככןןןןןן.......תוציא את השפיך מהזין שלך, ישר לתוך החור הרעב בתחת שלי.... תוציא.... לתוך התחת שלי...." נאנקה אורית, ואני עשית בדיוק כפי שהיא ביקשה. גל של אורגזמה שטף אותי, ומהזין שלי נורו מטחים כבדים של שפיך חם, הישר לתוך חור התחת הפעור של אורית. זו היתה גמירה מעולה.
מירב שיחררה את אורית, נטלה פלאג אנאלי גדול, ודחפה לאורית לתחת ."הנה. ככה. כמו פקק. עכשיו השפיך של עמית יישאר לך בפנים." אורית לא נשארה חייבת, ומיקמה את מירב על הספה, עם הרגליים מפוסקות גבוה באוויר. היא לקחה דילדו לבן גדול, והחדירה אותו לכוס של מירב במכה אחת, מזיינת אותה איתו ומלקקת לה את הדגדגן בו זמנית. מירב גמרה בתוך פחות מדקה. כל גופה התעוות, אפילו הבהונות הקטנות שלה התכווצו. כשהיא נירגעה מהאורגזמה, אורית לקחה את שרשרת הכדורים האנאליים, שימנה אותם היטב, הוסיפה הרבה חומר סיכה לחור התחת של מירב, והתחילה להחדיר לה לתחת את הכדורים. מירב התחילה לצרוח: "לא... לא... אורית... זה גדול מדי בשבילי! זה גדול מדייייי!!!! אני לא יכולה...". אורית חדלה, ונתנה בה מבט נוזף. " תפסיקי להיות תינוקת!". היא שלפה מהתחת של עצמה את הפלאג האנאלי שהיה תקוע בה, נשכבה על הגב וברימה את הרגליים. השפיך שלי אשר היה אצור בתוכה החל לזלוג החוצה, ואורית אספה אותו בידה והשתמשה בו כחומר סיכה, מורחת אותו על הרקטום שלה ועל שרשרת הכדורים. היא לקחה את הכדור הראשון בידה, ובדחיפה אחת דחסה אותו לעצמה בתחת. "את רואה? אם אני יכולה – גם את יכולה!" ובמשיכה חזקה שלחפה את הכדור מתחת שלה מבלי להניד עפעף.
"את משווה בין חור התחת שלך לחור שלי?... החור שלך הרבה יותר גדול..." יבבה מירב. "לא נכון", עמדה אורית על דעתה. "אם אני יכולה – גם את יכולה. זוהי שאלה של רצון. בנים, בואו תעזרו לי", היא קראה לנו. יריב ואני נקראנו אל הדגל... וכמובן שלא סרבנו... בהתאם להנחיותיה של אורית, כל אחד מאיתנו תפס למירב רגל אחת ביד אחת, פיסקנו אותה ומשכנו את הרגליים לאחור. עם היד השניה שלנו פתחנו לה את התחת, יריב מצד ימין ואני מצד שמאל. מירב היתה חשופה לגמרי, התחת שלה פעור ומחכה לטיפול המיוחד של אורית. ואורית... עם יד אחד החלה מעסה למירב את הדגדגן, ועם היד השניה החלה להחדיר למירב לתחת את הכדורים האנאליים הענקיים הללו. היא עשתה את זה לאט, בזהירות, ומירב נשכה את שפתיה וסבלה בשקט. "עוד קצת... עוד קצת... עוד קצת וזה בפנים, מירב..." ניסתה אורית להרגיע אותה, ממשיכה לטפל למירב בדגדגן, ולדחוס את הכדור הראשון בשרשרת לתחת שלה. ואז... שריר הרקטום של מירב נכנע, והתחת שלה קיבל לתוכו את הכדור. מירב נאנקה והתמתחה, והחלה להתרגל לפולש האנאלי. אורית לא נתנה לה הרבה זמן להירגע, ומיד אחרי שהכדור הראשון נעלם במעמקי התחת של מירב, היא דחפה לה פנימה את השני ואת השלישי. "אוחחחח...... אני מלאה לגמרי... אל תכניסי יותר...", ביקשה מירב, "רק תביאי אותי בבקשה לגמירה...". אורית לא התמהמהה, הצמידה את שפתיה לכוס ולדגדגן של אורית, ובתוך זמן קצר הביאה אותה לאורגזמה. תוך כדי האורגזמה, אורית משכה את הכדורים מתוך התחת של מירב, פוערת לה את החור. כעת היה תורו של יריב להתחרמן לגמרי ולאבד שליטה. הוא קפץ וכרע ברך מול מירב, שיפשף את הזין שלו קצרות, וכאשר קיבל את רשותה של אורית לגמור, התחיל מתיז את השפיך שלו הישר לתוך חור התחת הפתוח. הוא גמר חזק, השפיך הרבה, ומילא את התחת של מירב על גדותיו בזרע חם.
כשנרגעו כולם, נשכבה אורית על הספה וביקשה שנחזיק לה את הרגליים משוכות לצדדים ואחורנית, ושנפסק לה את התחת, כמו שעשינו למירב. בתנוחה הזאת, היא דחפה לכוס שלה כדור טניס אחד ואת כדור הטניס השני לתוך התחת. מירב כרעה מולה וליקקה לה את הכוס עד שאורית גמרה שוב, ובצרחות של הנאה. לאחר מכן היא השתמשה בשרירי הכוס והתחת שלה כדי לדחוף את הכדורים החוצה, מגרה את יריב ואותי וגורמת לאיברים שלנו להזדקף שוב.
במהלך הערב התירו הבנות את הרסן, והירשו לנו – מלבד להיות צופים פסיביים בלבד – גם לזיין אותן. כל אחת מהן זכתה לחדירה כפולה, לגמירה והשפכה בתוך הכוס, ואני גם גמרתי פעם שלישית בתוך התחת של אורית. מירב מיהרה להתכופף וללקק את כל השפיך שלי, אשר נזל החוצה מתוך התחת המעונה של אורית. לקראת סוף המפגש, החזקנו יריב ואני את אורית פסוקת-רגליים ופעורת-עכוזים, מאפשרים למירב גישה לחור בתחת של אורית, כדי להכניס לה את שרשרת הכדורים האנאלית. כל הכדורים הענקיים שבשרשרת, חמישה במספר, נעלמו לחולטין בתוך התחת של אורית, הנסיכה האנאלית שלי, שלא יודעת שובע...

* * *

כשניכנסנו למכונית – ושוב הייתי הנהג – ראיתי את אורית מיישבת בזהירות. "מה קרה?", שאלתי, "כואב לך?..."
"לא, לא כואב" ענתה אורית. "אבל בהחלט מרגיש 'משומש' ומפורק... יכול להיות שקצת הגזמתי הערב. אני חושבת שהחור בתחת שלי נשאר ממש פעור הפעם, ויקח לו זמן להיסגר"
"אפשר לעזור במשהו?"
אורית חייכה ולא ענתה, אבל כשהגענו הביתה ביליתי כמעט חצי שעה בליקוק חור התחת של אורית, מרגיע אותו ו'מרפא' אותו, ובעצם – מבלי לדעת זאת בהתחלה – מכין אותו לסיבוב נוסף...

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה