פתוחים לעסקים

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

"עמית, אתה יכול בבקשה לטפל עבורי בזה?" אורית הניחה על שולחני הודעת מהדואר לגבי איסוף חבילה.

בדרך הביתה, אחרי העבודה, אספתי את החבילה – קופסא לא גדולה – והבאתי הביתה. כשאורית חזרה היא פתחה אותה. בפנים היו כמה "ספקולום", אותו מכשיר גניקולוגי המשמש לבדיקה של הנרתיק. אורית הרימה אחד והציגה אותו בפני.
נזכרתי בפנטזיה שהיא חלקה עם הרופאה שלה בבדיקה התקופתי האחרונה: "יש לי פנטזיה שאני רוצה להגשים. יש לנו זוג חברים שאנחנו נפגשים איתם באופן קבוע למין קבוצתי, וגם הם אוהבים מין אנאלי. הפנטזיה שלי היא שכולנו, ארבעתנו, נחווה הרחבה של פי-הטבעת עם ספקולום, בעת ובעונה אחת..."
“אני מבין שאת רצינית לגבי זה..." אמרתי לאורית
"בהחלט. אני רוצה שנעשה את זה."
“דיברת עם יריב ומירב, אני מניח..."
“ברור."
“ואיך הם הגיבו?"
“כצפוי, מירב מאוד רוצה לעשות את זה... היא התחרמנה לגמרי מעצם הרעיון. יריב קצת מסוייג, אבל כמו תמיד – הוא מוכן לנסות כל דבר."
“אוקי... אגב, אורית, אני לא זוכר ששאלת אותי איך אני מרגיש לגבי זה."
“אני צריכה לשאול? אני הלוא מכירה אותך. אתה תמיד מוכן לנסות דברים חדשים. גם לא אמרת לי כלום ולא הבעת התנגדות כשהעליתי את הרעיון בקליניקה של אילנה."
צודקת.

אורית הוציאה את הטלפון שלה מהתיק, ונעלמה בחדר העבודה שלה. ניחשתי שהיא מתאמת כעת את מועד הפגישה, עם כל הגורמים הנוגעים בדבר. ניחשתי נכונה. אורית חזרה כעבור כמה דקות והודיעה לי ש "סגור. מחר בערב."
"אורית, יש לי פגישה מחר בערב. את יודעת את זה!"
"תדחה אותה."
"אורית, זה לא עובד ככה!"
“תדחה אותה, עמית. אני כבר לא יכולה להתאפק..."
אני לא זוכר מקרה שאורית בקשה ממני לעשות דבר כזה, לכן הבנתי שכנראה שהפנטזיה הזאת בוערת במוחה כבר זמן רב, והיא באמת לא יכולה לחכות יותר.
דחיתי את הפגישה.

* * *

באותו לילה, כשנכנסנו למיטה, אורית נצמדה אלי וביקשה שאלטף אותה. עשיתי זאת בחפץ לב, נהנה בעצמי מן המגע בעור הרך והחלק שלה. ידי החליקה על גבה, למטה אל הישבן, הכנסתי אותה בין שני העכוזים שלה, מעביר את אצבעותיי על פי הטבעת שלה וממשיך למטה אל הכוס. הוא היה, כרגיל, רטוב. אורית הסתובבה על הצד וחיכחה את הכוס שלה בברך שלי. חיבקתי אותה. פי מצא את שדיה העירומים ושפתי החלו מוצצות את פיטמותיה. הן הזדקרו בתוך שניות. ידה של אורית מצאה את הזין שלי, היא החלה מעסה אותו , והוא הזדקף מהר. גהרתי מעל אורית, ובאיבחה אחת חדרתי אליה, מחליק עמוק פנימה לתוך הכוס הרטוב והנוטף. "אאאאהההה....", נאנחה אורית, ומשכה אותי אליה, מצמידה אותי חזק אל גופה הרותח. התחלתי לנוע בתוכה, פנימה והחוצה, מזיין אותה בנחת ויונק את שדיה תוך כדי כך. אורית נאנחה פעם אחר פעם, מתקרבת לאורגזמה. היא גמרה מהר ובאנקה שיצאה ממעמקי ביטנה. היא חרקה שיניים ממש... ואחרי כן בקשה ממני להמשיך. "אל תגמור עדיין, עמית", לחשה לי. היא רצתה עוד, הנימפומנית שלי... המשכנו להתעלס, רגליה של אורית שלובות על גבי, כביכול מונעות ממני את האפשרות לברוח. כביכול... כי מי היה רוצה לברוח מהאשה החושניות הזאת, שהיא גם יפה, גם חכמה, וגם לא יודעת (כמעט) שובע מסקס... לא עבר זמן רב וגופה של אורית התפתל תחתי באורגזמה שניה. אחריה היא שלחה את ידיה, תפסה את הישבן שלי ומשכה את שני פלחיו לצדדים. היא מצאה את פי הטבעת שלי והשקיע בתוכו אצבע. זה כאב מעט, כי הרגשתי את הציפורן החדה של אורית שורטטת אותי בפנים. בדרך כלל, כשאורית מחדירה לי אצבעות לתחת, זה לא קורה. אבל הפעם – כנראה בגלל הזווית ובגלל שהיא לא ממש הסתכלה מה שהיא עושה – הרגשתי את הציפורן. "תיזהרי, אורית, זה שורט אותי..." ביקשתי. אורית סובבה את האצבע בתוכי, תחושת השריטה נעלמה, ופינתה את מקומה להרגשה של עונג. המשכתי לזיין את אורית, בעוד האצבע שלה בתחת שלי חופרת ומענגת אותי. "בוא נגמור יחד", לחשה אורית. "עמית, אני רוצה שנגמור יחד... תגמור איתי..." האטתי את הקצב והצמדתי את עצם האגן שלי למפשעה של אורית, מפעיל יותר לחץ על הדגדגן שלה תוך כדי תנועה. גבה של אורית התמתח, היא גנחה בקול כבד, ואז הרגשתי איך הגוף שלה מתחתי עומד לקבל אורגזמה. ברגע שהרגשתי את הפורקן שלה מתחיל, שיחררתי את ה'מעצור' מן הזין שלי והשפרצתי לתוכה את כל השפיך שלי. חשתי פורקן נהדר שסחף אותי מכף רגל ועד ראש. אורית ואני החזקנו אחד את השניה חזק, נותנים לגלי העונג לזרום בינינו. וככה גם נרדמנו.

* * *

תשע עשרה שעות לאחר מכן, צלצל הפעמון בבית שלנו. אילנה עמדה בפתח. ברגע הראשון לא זיהיתי אותה. שערה הערמונית היה פזור, היא לא הרכיבה את משקפיה, ופניה היו מאופרות בקפידה. לגופה לבשה טייטס שחורים ועליונית ורודה, שהיתה מתוחה על שדיה הגדולים. היא נעלה נעלי עקב שחורות סגורות, והיא צעדה עליהן לתוך הבית שלנו בפסיעות מהוססות. היא נראתה והריחה נהדר, אך פניה היו חיוורות. אורית קבלה אותה בחיבוק חם ובנשיקה על השפתיים, לא פחות ולא יותר...
"אני כל כך שמחה שבאת..." אמרה לאילנה בשמחה, והובילה אותה אל הסלון שלנו. מירב ויריב כבר היו שם, על הספה, ונראו מתוחים קצת. הם רגילים לאורגיות איתנו, אך מעולם לפני כן לא צרפנו אלינו גלגל חמישי. אורית, מארחת למופת וליידי אמיתית, הציגה את כולם זה לזה, ופתחה לנו בקבוק יין אדום. התחלנו ב Small talk בעיקר בשביל לשבור את המתח בין חברינו ובין אילנה, ומהר מאוד גלשה השיחה לנושאי סקס...
"זה לא מגרה אותך, לבדוק נשים כל היום?" שאל יריב. "אני יודע – כך שמעתי – שאחרי זמן מה מתרגלים, וזה נהיה דבר שיגרתי. אבל בכל זאת... אם הייתי גניקולוג, אני חושב שהיתה לי זיקפה 24/7..."
"אתה רואה את זה מנקודת הראות של גבר," ענתה אילנה. "אני מניחה שאילו הייתי בודקת אברי מין של גברים כל היום, זה היה משפיע עלי באיזו שהיא צורה. אבל אני בודקת רק נשים... ואני אישה... אז זה לא אותו הדבר"
"ולא היה לך אף פעם סקס עם אישה?" שאלה מירב.
"לא. הייתי נשואה (התגרשנו לפני שלוש שנים בערך), ותמיד העדפתי גברים."
אילנה גמעה עוד מהיין, סומק כיסה את לחייה, ואז הוסיפה בקול נמוך: "אני רואה את עצמי כסטרייטית, אבל אני מוכרחה לומר לכם שאורית...אה... אורית... אורית עוררה בי את הרצון להתנסות עם אישה..."
אורית הניחה את כוס היין שלה, וניגשה אל אילנה. היא ליטפה את לחיה, נישקה אותה על השפתיים, ואמרה לה: "גם אני סטרייטית, ותמיד אני אעדיף זיין על פני כוס... אבל במקרה שלך – I'll make an exception ... "
אורית שכחה כנראה את האורגיה הקודמת שלנו עם יריב ומירב, ואת ההתלהבות בה היא אכלה למירב את כוס... אבל לא התכוונתי להזכיר לה את זה באותו מעמד. לא הפריע לי שאורית נהנית ממגע עם אישה, כל זמן שהמגע הזה לא מהווה תחליף למגע איתי...
בכל אופן, הקרח נשבר. אורית ואילנה החלו להתגפף, וזמן קצר לאחר מכן החולצה של אילנה היתה על השטיח. שדיה הגדולים היו ארוזים בחזיית תחרה שחורה, וגם זו הלכה מהר מאוד בדרכה של החולצה. השדיים של אילנה היו באמת גדולים, אבל מוצקים ויפים. מירב ניגשה אל הבנות, חלצה לאילנה את הנעליים, והפשילה את הטייטס שלה. תחתוני חוטיני סקסיים ניגלו לעינינו. מירב לא הורידה לה אותם. היא הנעילה לאילנה את העקבים בחזרה, ואז הצטרפה לאורית שהיתה עסוקה במציצת אחת הפטמות של אילנה. הן התחלקו ביניהן: מירב טיפלה בשד הימני, ואורית בשמאלי. הן אכלו את אילנה, עיסו את שדיה, והחליקו את ידיהן בין ירכיה. אילנה נאנחה ופיסקה את הרגליים. אורית הסיטה את בד התחתונים. הכוס של אילנה נחשף, מגולח במרכז אולם עם פלומת שיער דקה ומסודרת מאוד במעלה הערווה. נקי, אסטטי. יריב – אשר כמוני כבר היה ערום ועם זין עומד – מיקם עצמו בין רגליה של אילנה, והחלק מלקק לה את הכוס. אילנה התמתחה, החליקה את ישבנה המלא אל קצה הספה, והתמסרה ללשונו של יריב. אני, בינתיים, ישבתי מן הצד וצפיתי במתרחש. אורית, כששמה לב שאני 'מובטל', קמה אלי והושיטה לי את ידה. היא הושיבה אותי על אחת הכורסאות, עלתה עלי והחדירה את הזין שלי לכוס שלה. היא החלה לרכב על הזין הקשה שלי, בידה הימנית מגישה לפי את אחד משדיה, ובידה השניה משחקת עם חור התחת שלה. היא השחילה שתי אצבעות פנימה, ממששת את הזין שלי מבעד לעור הדק המפריד בין החורים. "תסתכלי, אילנה..." היא התנשפה, "את הרי אוהבת לראות את עמית ואותי מזדיינים... נכון?"
"כן..." נאנחה אילנה, "אבל אני רוצה לראות גם את מירב מזדיינת..."
מירב לא היתה זקוקה להזמנה נוספת. היא הניחה לשדיה של אילנה, משכה את יריב, ובתנוחת דוגי קיבלה מיידית את הזין של יריב לתוכה, בכוס. יריב דפק אותה בכוח, וצלילי ההתנגשות שלו בתחת ובירכיים של מירב מילאו את החדר. אילנה ישובה היתה על הספה, מרוכזת בצפיה ביריב שמזיין את מירב, רגליה פסוקות, ואצבעותיה קבורות בכוס שלה. עם אחת מידה היא חשפה את הדגדגן שלה – שהוא ממש גדול ובולט! – ושיפשפה אותו חזק.
ואז קראה אורית ליריב. הוא הניח למירב, אשר שינתה תנוחה וכרעה בין רגליה של אילנה והחלה לאכול לה את הכוס.יריב בא מאחורינו, ודחף את הזין שלו לתחת של אורית. היא נאנחה בקול, אך זה נבלע בקולה של אילנה שפלטה צרחה קלה, וכנראה שהגיעה לאורגזמה. אורית אף היא הצליחה להגיע לגמירה על שני האיברים שטחנו לה בכוס ובתחת, וצרחה מהנאה בשעה שגלי העונג שטפו את כל גופה.
יריב ואני התנתקנו מאורית. היא קמה וניערה את שערה הפרוע מזיון, והשתעלה קצרות. "כולם לחדר השינה. עכשיו!"

בחדר השינה, הורתה אורית למירב וליריב ולי לעלות על המיטה הרחבה כשכולנו על הברכיים והראש על המזרון. המראות הגדולות שבשני צידי החדר נתנו לנו מראה ברור של מה שנעשה מאחורינו. אורית נראתה סמוקה ונירגשת מאוד. היא הגישה לאילנה את כל מכשירי הספקולום – אותם סידרה יפה על מגש – ועלתה על המיטה לצידי, ראשה ליד ראשי והתחת שלה באוויר, ליד התחת שלי. "סופסוף... אני מחכה לזה הרבה זמן...", לחשה לי.
אילנה עטתה על עצמה זוג כפפות סטריליות, שאני מניח שהביאה עמה. "כולם כאן עשו חוקן, כן?", שאלה בטון 'מקצועי'. אישרו שאכן כן. "יפה. אורית, זה היה רעיון שלך, אז את ראשונה...". אילנה מרחה את פי הטבעת של אורית בחומר סיכה והחלה מחדירה שתי אצבעות לתוכה. טכנית זה היה מיותר; אורית הלוא היתה אחרי זיון בתחת, והחור שלה כבר היה רחב... אבל אילנה כנראה פשוט נהנתה לעשות את זה, ואורית בוודאי לא התלוננה... כעבור כמה דקות לקחה אילנה את הספקולום הראשון, ובזהירות החדירה אותו לתוך החור בתחת של אורית. אורית נאנחה בכבידות, וראיתי על פניה שהיו סמוכים לפני שהיא נהנית מן החדירה. כאשר היה המכשיר תקוע בה עד הסוף, החלה אילנה מסובבת את הבורג שפותח ומרחיב את זרועות המכשיר. עוד קצת, ועוד קצת, לאט ובזהירות. יכולנו כולנו לראות במראה איך חור התחת של אורית הולך ומתרחב, הולך ונפער, חושף תעלת תחת אדומה ומבריקה. אני חייב לומר, שזה היה מגרה בטירוף! אורית נאנחה ונאנקה, כנראה נהנית מאוד להרגיש את החור שלה נפער ואת האוויר זורם ממנו פנימה והחוצה. כאשר הגיע הבורג אל קצהו, והחור של אורית היה פעור לחלוטין, אילנה התכופפה אליו, נשפה לתוכו אוויר חם, ועם אצבעותיה ליטפה את קירות התחת הפנימיים של אורית. אורית היתה באקסטזה מוחלטת.
"מי הבא בתור?" שאלה אילנה. "עמית", ענתה אורית. בתוך רגע אחד הרגשתי את פי הטבעת שלי נמרח ונהיה רטוב. אילנה לא בזבזה אף שניה, והחלה מחדירה אלי תחילה אצבע אחת, ואצבע נוספת כאשר הרגישה שחור התחת שלי מוכן. למעשה, היא זיינה לי את התחת עם האצבעות שלה, מסובבת אותן בפנים, מכניסה מוציאה אותן לאט לאט. עדיין לא היתה לי גמירה באותו ערב, וטיפות ראשונות של זרע ביצבצו בקצה הזין שלי. אילנה אספה אותן ומרחה על הספקולום שהיא עמדה להכניס לי. כשהרגשתי את קצות זרועות המתכת של הספקולום נוגעות בפתחו של חור התחת שלי, הלב שלי החליף הילוך והחל פועם כמטורף. אילנה החלה מחדירה לי את הספקולום. האמת היא, שזה לא היה כ"כ נעים, אך לא אמרתי כלום. בכל אופן, כנראה שקצת העוותתי את פני, כי פתאום אורית נישקה אותי ולחשה לי "תיכף זה יהיה יותר טוב... אתה תראה..." נישקתי אותה בחזרה, וסמכתי עליה לחלוטין. "בפנים", הודיעה אלינה, והחלה פותחת את הזרועות באמצעות הבורג. הרגשתי את חור התחת שלי 'זז' לצדדים, ונפתח. במקביל, אילנה נשפה אוויר חם לתוך החור שלי ההולך ונפער, ואז התחלפה תחושת אי-הנוחות בתחושה נעימה, שקשה להגדיר. הסתכלתי במראה, מופתע לראות את החור שלי בתחת נפער ענק. אני רגיל למשחקים אנאליים עם אורית שלי, אבל זה... זה כבר היה משהו חדש לגמרי.
אילנה המשיכה במילוי תפקידה. אחרי שסיימה איתי, פנתה והחדירה את הספקולום ליריב, שקיבל אותו די בקלות וגם דיווח לנו על תחושה מסויימת שזה נותן לו (אבל אני לא ממש רוצה לחזור על מה שהוא אמר...) די יהיה לספר שחור התחת שלו היה פתוח לרווחה, בדיוק כמו שלי ושל אורית.
אחרונה לקבל את הטיפול היתה מירב, והיא אפילו אוננה לעצמה את הדגדגן והצליחה להגיע לאורגזמה קולנית תוך כדי שאילנה מסובבת את הבורג המפסק את זרועות הספקולום עמוק בתוך התחת שלה. לא עבור דקות ספורות, וארבעתינו היינו על ארבע, עם הישנים למעלה באוויר, וחורי התחת של כולנו פעורים לרווחה, בדיוק כמו שחזתה אורית בפנטזיה שלה.
"אוקי", אמרה אילנה כשסיימה לפעור לכולנו את חורי התחת שלנו, "mission accomplished ואתם כולכם נראים פתוחים לעסקים...מה עכשיו?"
"תקחי את המצלמה שעל שולחן האיפור שלי ותצלמי תמונות..." בקשה אורית. היא הכינה שם את המצלמה מראש, כנראה... אילנה עשתה כבקשתה, מצלמת את ארבעתנו מכל זווית אפשרית. היא צילמה אותנו יחד, זה לצד זו עם הספקולום בתחת; היא צילמה כל אחד מאיתנו לחוד, מרחוק ומקרוב; כל תחת בנפרד, עם הספקולום בתוכו, ואת החורים הפעורים שלנו ממש מקרוב, כשתעלות התחת של ארבעתינו חשופות לעדשת המצלמה.

מבלי לשאול מה הצעד הבא, הניחה אילנה את המצלמה וניגשה אל אורית. היא התכופפה, והצמידה את שפתיה לכוס שלה. אורית קפצה בהפתעה, אך נתנה לאילנה להמשיך. אילנה החלה ללקק את הכוס הרטוב, מביאה את אורית לאורגזמה בתוך זמן קצר. ממנה היא עברה אלי, לוקחת בידה את הזין הענק שלי ומתחילה לאונן לי אותו. היות ועדיין לא שפכתי כלל באותו ערב, אילנה הצליחה להביא אותי לגמירה בתוך זמן קצר מאוד, גורמת לי להשפיך כמות נכבדה של זרע על המיטה. ממני היא עברה ליריב, וטיפלה בו באותה צורה: היא תפסה את הזין שלו ואוננה לו אותו בחוזקה, סוחטת ממנו אנחות של תענוג, ולאחר מכן סוחטת ממנו את כל הזרע שהצטבר לו בביצים במהלך הערב. אחרונה לקבל אורגזמה היתה מירב, שכמו אורית חוותה את שפתיה של אילנה על הכוס והדגדגן שלה. הגמירה שלה היתה חזקה מאוד והיא צרחה כמו משוגעת בזמן שהאורגזמה טילטלה את גופה בעוצמה.
וכך, ממש כפי שאורית פינטזה, גם היא, גם אני, וגם מירב וגם יריב חווינו אורגזמות תוך כדי שחורי התחת שלנו היו פעורים על-ידי ספקולום, שהגניקולוגית של אורית החדירה לנו בשרשרת...

מי שחושב שזה היה סוף הפעילות שלנו לאותו ערב – טועה מאוד...

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה