הגילוח הראשון שלי

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

אחד הדברים שאני אוהב לעשות בחורף, זה להתכרבל יחד. בקיץ, לפעמים חם מדי ודביק מדי בשביל לעשות את זה. אפילו אם ישנים עם המזגן דלוק. אבל בחורף... מתחת לשמיכה החמה... איזה כיף!

אורית ואני אוהבים לישון ערומים. לפעמים אורית תעטה על עצמה כותונת לילה סקסית ממשי, וגם מגע הבד הזה על העור הוא דבר נעים מאוד. אולם דבר לא ישווה להנאה של שינה בעירום, כשאנחנו צמודים זה לזו. אני אוהב ללטף את העור של אורית. הוא מרגיש כמו משי, רך וחלק. הרבה פעמים קורה שהליטופים שלי גולשים אל בין רגליה, אל הכוס החלק וחריץ התחת שלה. לפעמים אני מחדיר לה אצבעות לכוס, ותמיד מוצא אותו רטוב. ולפעמים אני מעביר את הרטיבות הזאת אל פי הטבעת שלה, ומשתמש בה כדי להחדיר לאורית את האצבעות שלי לתוך התחת... הנסיכה האנאלית שלי מאוד אוהבת את זה...

אורית לא טומנת את ידיה בצלחת. לעתים היא מלטפת אותי גם. אנחנו מתכרבלים בתנוחת 'כפיות', אני על הצד ואורית מאחורי, מחבקת אותי, ואז שולחת את ידה ומלטפת לי את החזה, את הבטן השרירית שלי, את הגב, יורדת אל הישבן שלי, ומסיימת את המסע בין חלצי. היא מוודאת שהזין שלי לא דבוק בין ירכי, אלא חופשי ומאושר, גלוי ומאוורר. היא מלטפת לי את הביצים בעדינות, מעבירה את ציפורניה לכל אורכו ורוחבו של הזין שלי, ותמיד גורמת לו להזדקף. לפעמים אורית חופרת בין שני העכוזים שלי, מוצאת את החור ומלטפת אותו. ולא אחת קרה שהיא גם החדירה אצבע פנימה, מעסה אותי מבפנים, ולפעמים מספיק עמוק כדי לשחק בפרוסטטה שלי. אורית הסבירה לי פעם שעיסוי הפרוסטטה הוא אקט בריא, והוסיפה ש"אני הרי אעשה הכל כדי לשמור על הבריאות שלך, אהוב שלי..." ומשחקי ה"בריאות" הללו מסתיימים לא פעם בסקס רומנטי לאור הירח, המאיר מבעד לתריסי חדר השינה שלנו.

באחד הלילות, כשידה של אורית הזדחלה אל בין רגלי וחפנה את הזין שלי, היא ריפרפה עם אצבעותיה סביב הערווה שלי, ואז גלגלה אותי אליה, ונשענה על מרפקיה מעלי.." עמית, למה אתה לא מגולח?" אורית מאוד לא אוהבת שיער ערווה, והיא ביקשה ממני בעבר לשמור על האזור כולו מגולח למישעי. כנראה שהפעם הגילוח שלי לא היה לסטנדרטים שלה, ולכן העירה על כך. "גילחתי אתמול בבוקר, אורית", הצטדקתי. "לך תגלח עכשיו שוב", אורית ביקשה, מבלי להתחשב בכך שהשעה היתה כבר אחרי אחת בלילה. כשהיא הבינה שלא ממש מתחשק לי לקום מן המיטה, היא שלפה את הנשק הסודי שלה: "לך, מתוק שלי. כשתחזור נקי ומסודר, אני אמצוץ לך עד שתגמור לי בפה..."
להצעה כזאת, מי יכול לסרב?
באמבטיה, תוך כדי גילוח והחלקת הערווה שלי, נזכרתי בפעם הראשונה שהנושא עלה בינינו, ואורית לימדה אותי משהו שלא ידעתי.

* * *

זה היה בפעם השניה שעשינו סקס, וקרה בדירה של אורית.
אחרי זיון טוב וגמירה חזקה משותפת, אורית הניחה את ראש על חזי החלק וליטפה את הבטן שלי, הצלעות, המותניים, וירדה למטה אל הזין שהיה רפוי. היא העבירה את אצבעותיה בין שערות הערווה שלי. "תגיד, אתה מוריד שערות מהחזה והבטן? אתה כל-כך חלק..."
"לא", עניתי, "אני ככה באופן טיבעי. למה את שואלת?"
"סתם, זה יפה ככה. אני לא אוהבת קופיפים שעירים. אבל למה אתה לא מגלח גם מסביב לזין?"
"לא הפריע לי, ולא חשבתי על זה"
"אתה יודע... אם תגלח, כל האיזור שלך שם יהיה נקי יותר וירגיש רענן יותר. חוץ מזה, אם תגלח את השיער הזה, הזין שלך יראה יותר גדול."
"הזין שלי לא ניראה מספיק גדול??"
"הוא נראה גדול מאוד, חמודי, ובהחלט מרגיש גדול...." צחקה אורית, "אבל מה אכפת לך אם הוא יראה אפילו עוד יתר גדול?" היא שלפה את עצמה מן המיטה, הושיטה לי יד, ולקחה אותי אל חדר האמבטיה. היא הכניסה אותי למקלחון, וכמו שעושים לילד קטן, קילחה אותי ביסודיות, מתרכזת באזור הזין שלי והתחת. היא סיבנה אותי טוב טוב, ואחר כך שטפה את הקצף בקפדנות. לאחר מכן היא השיבה אותי על שפת האמבטיה, מרפדת תחתי עם מגבת כפולה, והוציאה קצף גילוח וסכין מן הארון שמעל הכיור. "תיישר את הרגליים ותפסק אותן", הדריכה אותי אורית. עשיתי כדבריה, נשען אחורנית ותומך את עצמי כנגד הקיר. "נוח לך, חמוד?" שאלה, ואני הינהנתי לאישור. עם הערווה שלי חשופה לגמרי מול עיניה היפות של אורית והזין תלוי באוויר, שערות חלצי היו מוכנות לתספורת. אורית כיסתה אותן בקצף הגילוח, וביד מיומנת גילחה את כל השערות מסביב לזין שלי. היא לא הסתפקה בכך, אלא גילחה גם הזין עצמו, מהבסיס ועד הראש, כשהמגע שלו בו וההתעסקות שלה איתו גורמים לו להתקשות ולהיעמד מחדש. אורית חייכה אלי, ונישקה את ביטני. היא המשיכה בתהליך הגילוח, מחליקה את האשכים שלי, בינם ובין ירכי, מתחתם, וכל הדרך אל קצה החריץ בין שני פלחי התחת שלי. כל העניין היה מחרמן מאוד, אני חייב לומר, ובמהלך הגילוח – כאשר נחשף בסיס הזין שלי – התחלתי להבין על מה אורית מדברת. באמת, הזין שלי נראה היה לי פתאום אפילו יותר גדול ועבה ממה שאני רגיל לראות, והעור החלק והנקי שנחשף מתחת לשיערות הערווה שנעלמו בלי שוב היה מראה מרענן, נקי ויפה. מצא חן בעיני מאוד.

כשהיא סיימה עם הזין והביצים, הורתה לי אורית להסתובב ולעמוד על ארבע.
"רגע רגע... מה את הולכת לעשות?", שאלתי.
"תכף תראה, תסמוך עלי" ענתה אורית. היא ריססה קצף על חריץ התחת שלי, מרחה אותו בעדינות, והחלה לגלח לי את הדפנות הפנימיות של העכוזים.
"תחזיק את התחת שלך פתוח, עם שתי ידיים, כדי שאני אגיע לגלח גם מסביב לחור של התחת", הנחתה אותי אורית, ואני עשיתי כדבריה. פיסקת את העכוזים שלי, חושף לעיניה את חור התחת שלי. זו היתה הפעם הראשונה שאורית ראתה את החור שלי... וזה ריגש אותי מאוד. ידעתי שאורית אוהבת מין אנאלי (זיינתי אותה בתחת כבר בפעם הראשונה ששכבנו) אבל לא ידעתי שאורית עתידה ללמד אותי להנות גם-כן מהחור האחורי שלי. אורית כיסתה את האזור בקצף גילוח, ובזהירות רבה העבירה את התער כדי להסיר ממני כל שארית ובדל של שיער. "אתה יודע, לגלח כאן זה אפילו יותר חשוב מלגלח סביב האבר", היא ציינה. "על כל השערות האלו שסביב וליד פי הטבעת יכול להצטבר ליכלוך, שאריות של צואה... כדאי מאוד שהמקום יהיה חלק, כדי לשמור על הגיינה מקסימלית".
האמת? נשמע הגיוני.

כשסיימה אורית את מלאכתה, היא הביאה איזה שהוא שמן, מרחה אותו על בסיס הזין שלי, על הזין עצמו שכבר היה עומד הכי גדול שהוא יכול, על הביצים וסביבן, בתוך החריץ שבין העכוזים שלי (שעדיין החזקתי פתוחים עבורה) ועל חור התחת שלי. ההרגשה היתה מאוד נעימה, מעין רכות ורעננות שלא הייתי מורגל אליהן באזורים הללו של גופי. כשסיימה, הובילה אותי אורית בחזרה אל חדר השינה, והעמידה אותי מול המראה הגדולה. המראה שנשקף אלי היה באמת סקסי. מתחת ל'קוביות' השרירים שבביטני, הזדקר לו אל-על הזין שלי, גדול ומבריק, עירום ונקי. המראה באמת היה סקסי ונאה. שאורית צדקה; זין מגולח אכן נראה הרבה יותר טוב." תסתובב עם הישבן למראה" הציעה לי אורית. הסתובבתי וירדתי שוב על ארבע. אורית פיסקה לי את התחת, והראתה לי את החור שלי, נקי, חשוף, ומגרה." יש לך חור תחת כל כך סקסי ויפה... ", נאנקה אורית בתאווה. "תראה כמה יפה העור לך מתכווץ לכיוון המרכז. מקסים. ואם מותחים את החור קצת (-והיא מתחה את החור לצדדים עם ארבע אצבעות ) - הוא מראה סימנים של התרחבות. מה שנקרא באנגלית anal gape". ובאמת החור שלי בתחת נפתח קצת כשאורית משכה אותו לצדדים. זאת היתה הפעם הראשונה שראיתי את חור התחת שלי ככה.

"עכשיו אני אראה לך מה הכי כיף בזה שאין שערות ערווה", הצהירה אורית. היא השכיבה אותי על המיטה והחלה מוצצת לי את הזין הזקור. היא בלעה אותו עד הסוף, עמוק בגרונה, כפי שלא עשתה עד עתה. "אתה רואה?", צחקה, "כשאין שערות שנכנסות לפה, אני יכולה לבלוע לך את הזין עד הסוף!" ככה היא המשיכה למצוץ אותי, גורמת לי לגנוח בהנאה. לאחר מכן, בעודי על הגב, עלתה אורית מעלי והשחילה את עצמה על הזין שלי, והחלה נעה קודם כל מצד לצד. וואוו! החיכוך הזה בלי המסך של שערות הערווה המפריד בינינו, היה חוויה חדשה. היות וגם אורית מגולחת למישעי, המגע בינינו היה עכשיו בלתי אמצעי, ומענג במיוחד. "וואוו...", נאנחתי, "זו באמת הרגשה אחרת!". אורית צחקקה, ושפכה שמן על שנינו, שמן שהתערבב בינינו באזור החלציים, והוסיף על הרטיבות שכבר זלגה מהכוס שלה אל הזין שלי. אורית החלה להתנועע קדימה ואחורה, מעלה ומטה, שולפת את הזין שלי מהכוס שלה עד קצהו, ואז שוקעת עליו מחדש, עמוק עמוק לתוך הכוס ההדוק והרעב שלה. ככה היא רכבה עלי, אורית היפיפה, מקרבת את שנינו לאורגזמה. שלחתי את ידי וחפנתי את שדיה הנהדרים, לש אותם תוך כדי הדהירה הסוערת שהעניקה לי אורית. לא עבר זמן רב, ואורגזמה נהדרת אפפה את שנינו. "אני גומרתתתתת.....!" נאנקה אורית, והטילה עצמה עלי. חיבקתי אותה חזק, חש את גופה רועד ומתעוות, ובו זמנית גמרתי גם אני ויריתי את השפיך שלי עמוק לתוך הכוס של אורית. הפות שלה התכווץ וסחט את הזין שלי, ואני המשכתי לרוקן את עצמי לתוכה, במטח אחד אחרי השני.

כשנרגענו שנינו מן האורגזמה, התרוממה אורית ונתנה לזין שלי להחליק מן הכוס שלה החוצה. רגע אחד אחרי כן, השפיך שלי החל ליזול החוצה גם הוא, זורם במרץ ונוטף על הערווה המגולחת והרעננה שלי. אורית התכרבלה בין רגלי, ועם לשונה החמה החלה מלקקת את השפיך, לא מחמיצה אף טיפה, ובולעת אותו בתאווה. זה היה כל כך מגרה, שהזין שלי החל להזדקר שוב, זו הפעם השלישית לאותו ערב. אורית חייכה.
"אתה רואה, עמית? יש הרבה יתרונות לזה שאין לך יותר שיער ערווה..."

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה