דואט

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

באחד הערבים, כאשר ישבתי בחדר העבודה שלי ועסקתי בענייני, נכנסה אורית ושאלה אם היא יכולה לדבר איתי. עניתי לה ש"כמובן", אך ראשי היה עדיין בניירות שלפני.
"אוקי...”אמרה אורית. "אבל אולי תואיל בטובך להרים את הראש ולהביט בי, כשאני מדברת אליך?!"

אופס. צודקת. ככה לא מתנהגים. הרמתי את עיני אל אורית. היא היתה עירומה לגמרי, חוץ מהעקבים השחורים הפתוחים שלרגליה. בידה אחזה במלפפון ירוק ענק.

“לא זיינת אותי כבר יומיים", היא אמרה. "אוננת? או שגם לך לא היתה גמירה?"
“לא. לא היתה לי. הייתי שקוע מאוד בעבודה הימים האחרונים. אני מתנצל... הזנחתי אותך..."
“דווקא לא קיבלתי את ההרגשה שאתה מזניח אותי", הרגיעה אותי אורית. "סעדנו יחד, דיברנו, התחבקנו... רק לא עשינו סקס. מקסימום אפשר לומר שהזנחת את החורים שלי ואת הזין שלך... ואת זה באתי לכאן עכשיו כדי לתקן."
ממממממממ.....
אורית ניגשה וסובבה אותי על כורסת המנהלים שלי, הוציאה מידי את המסמכים שהחזקתי, והתיישבה על ברכי. היא הריחה נהדר. מבין שדיה הגלויים והזקורים עלה ניחוח בושם משכר, שערה היה רך והריח כמו גינת פרחים, וגם מכיוון הכוס שלה עלה אד נעים. היא היתה אחרי מקלחת, כנראה. רגליה והכוס שלה היו חלקים למישעי וכל עורה מבריק וחמים. שפתיה מצאו את שיפתותי וניצמדו לנשיקה עמוקה. אוחחחח..... כמה שאני אוהב את הלשון של אורית על הלשון שלי...
אורית משכה אותי מן הכסא, והפשיטה אותי. אחר כך היא הושיבה אותי באחת הכורסאות, התרחקה ממני, והתיישבה על כורסא אחרת, מולי. לאט ובחושניות היא הרימה את רגליה ומיקמה אותן פסוקות על משענות כורסא. הכוס שלה נגלה לעיני במלוא הדרו: החריץ הצר ושפתי הפות נפתחו קימעה, חושפים עור וורוד ורטוב. וואוו... כמה שאורית יפה וסקסית.
הזין שלי החל להתנפח. אורית פתחה עם האצבעות את הכוס שלה, חושפת אותו לחלוטין, והחלה מחדירה את האצבעות פנימה. עם ידה השניה שיפשפה ואוננה לעצמה את הדגדגן. התרווחתי מולה והתחלתי לאונן לעצמי את הזין. אוחחחח..... זה היה טוב..... שפכתי שמן על היד ועל הזין הענק שלי שהיה כבר מגורה מאוד, והעברתי עליו את ידי לאט ובעדינות. לא רציתי לגמור מהר מדי. רציתי להנות עד תום מן המופע שאורית מציגה בפני.
אורית ליקקה את אצבעותיה שהיו בכוס ועל הדגדגן, ושבה לענג את עצמה. היא חלצה את אחת מנעליה, וכיוונה את כף הרגל והבהונות אלי. היא יודעת היטב כמה אני אוהב את זה... ואז נטלה את המלפפון הענק, החליקה את ישבנה אל קצה הכורסאות, חושפת את חור התחת שלה. לאט לאט היא החדירה את המלפפון לתוך התחת שלה. עמוק עמוק פנימה. וואוו... זה היה מגרה. אורית אוננה את הכוס שלה וזיינה לעצמה את התחת עם המלפפון, ואני ישבתי מולה עם הזין הענק שלי זקור, רטוב משמן, ומגורה ביותר. כך ישבנו יחד ואוננו , מתקרבים את עצמנו יותר ויותר לקראת גמירה. "אני רוצה שנגמור יחד", התנשפה אורית. הרגשתי את ההשפכה שלי קרובה, לכן עשיתי מאמץ להתאפק כדי לגמור יחד עם אורית.
האורגזמה לא איחרה (יותר מדי) להגיע. אורית נתנה את האות, והגבירה את הקצב בו שיפשפה את הכוס וזיינה לעצמה את התחת. אני הגברתי את הקצב עם היד לי. "עכשיו!! אני גומרת!!" צעקה אורית. "תשפיך מהזין שלך עכשיו, עמית!"
האורגזמה שטפה את כל גופי, והשפיך התפרץ מן הזין שלי בעוצמה. מטח אחר מטח השפריץ לי הזרע מתוך הזין, גורם לי עונג לא-יתואר. המשכתי לעשות ביד ממש עד שאורגזמה חלפה, ועד שהייתי בטוח שאף טיפה של שפיך לא נשארה לי בתוך הביצים. על הכורסא מולי אורית גמרה גם כן, כל גופה מתעוות מעונג. תוך כדי הגמירה, את המלפפון שבתחת שלה היא דחפה פנימה בכח רב, עד שהוא נעלם לגמרי בתוך תעלת התחת שלה. אפילו הקצה שלו לא נראה היה בחוץ, והחור בתחת של אורית חזר להיות סגור.
נרגעתי מן האורגזמה, ונתתי את הדעת על כך שהשפיך שלי 'ליכלך' את כל האזור. 'זה יהיה מבצע לנקות את כל זה'... הירהרתי. אורית, לעומת זאת, עדיין לא שבעה. היא המשיכה לאונן ולעסות את הכוס והדגדגן, והביאה את עצמה לאורגזמה נוספת. "תסתכל, עמית... תסתכל... אני עומדת לגמור שוב... כן... עוד... לגמור עם המלפפון הענק תקוע לי עמוק עמוק בתוך התחת שלי... תסתכל..."
הסתכלתי ונהניתי מכל רגע. אורית הגיעה לגמירה נוספת, ולא רק גבה התפתל מתענוג, אלא גם אצבעות רגליה המקסימות התעקלו בצורה סקסית, מבטאות ללא קול את ההנאה הרבה שהעניקה האורגזמה לאורית.
אחרי כן, אחרי הגמירה ואחרי שהצליחה להשיב לעצמה את הנשימה הסדירה, ניסתה אורית ללחוץ את המלפפון עם שרירי התחת שלה, כדי שיצא החוצה. זה לא הלך. "אני חושבת שהוא תקוע לי בפנים, בתחת..." צחקה אורית. "מה יהיה?"
'התנדבתי' לעזור לה. כרעתי ברך מול אורית השקועה עדיין על הכורסא ברגליים פסוקות. "תפתחי את התחת", ביקשתי. "אוקי". אורית פערה את שני עכוזי התחת המדהים שלה בשתי ידיה, מאפשרת לי גישה לחור התחת שלה. דחפתי את אצבעותיי לתוך התחת של אורית, מעמיק אותן כמעט עד שכל היד ניכנסה, תר אחר המלפפון... זה לא היה פשוט...הממזר היה תקוע לה שם עמוק... אחרי חיפוש מדוקדק, מצאתי את הירק החסר, ולאט לאט משכתי אותו החוצה, מתוך תעלת התחת של אורית. מסתבר שאורית שלי נהנתה מזה... היא חזרה לשפשף את הדגדגן שלה, וביקשה ממני למשוך את המלפפון החוצה "לאט, עמית, לאט... תן לי להנות מזה... תן לי להרגיש איך מלפפון יוצא לי החוצה מתוך החור בתחת... ומענג אותי..." עשיתי כבקשתה, והאורגזמה נוספת – שלישית במספר – תקפה את אורית שלי. רק אחרי שכל המלפפון היה מחוץ לתחת שלה, נרגעה אורית וחיוך של סיפוק כיסה את פניה.

* * *

למחרת אחר הצהריים ארחנו את מירב ויריב לאורגיה סוערת, שאחריה הגישה לנו אורית ארוחת ערב מרעננת. בין השאר, היה על השולחן סלט ירקות. האוכל כמעט נרתע בגרוני, כאשר אורית העירה מניה וביה, ש"אולי יעניין אתכם לדעת, שהמלפפון שקצצתי לתוך הסלט הזה, היה אתמול – בזמן שאוננתי יחד עם עמית – תקוע עמוק בתוך החור שלי בתחת..."

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה