המטווח

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div> זה התחיל בצורה די שגרתית...

בוקר. אורית ואני התעוררנו, שתינו קפה במיטה, והתכרבלנו ביחד. אנחנו ישנים בדרך-כלל ערומים, כי אנחנו אוהבים להרגיש את מגע העור שלנו אחד על השניה. ליטפתי לאורית את הישבן בתנועות עדינות, והיא שיחקה לי עם הזין. מלטפת אותו, מלטפת בעדינות את הביצים, מגיעה עם היד שלה עד בין הרגלים שלי למטה, ומרפרפת באצבעה על חור התחת שלי. מפה לשם, הזין שלי נעמד והרגשתי גם על אורית שהיא רוצה סקס.

השכבתי את אורית על הגב, עיסית את שדייה הנפלאים בשתי ידי, והתחלתי ללקק לה ביניהם.
הליקוק בין השדיים שלה מצא-חן בעיניה, אבל למרות זאת היא החלה דוחפת את ראשי בעדינות כלפי מטה. הבנתי את הרמז, ותוך כדי נשיקות קטנות על בטנה ומתניה, עשיתי את דרכי אל הכוס של אורית. אני אוהב ללקק לה שם. הכוס שלה תמיד מתוק וריחני. גם הפעם הוא היה כזה, והעברתי את לשוני לכל אורכו הלוך וחזור, מחדיר את הלשון פנימה מדי פעם, ואחרי כן מתרכז על הדגדגן הזקור של אורית. התחלתי למצוץ אותן, החדרתי שתי אצבעות פנימה ושיפשפתי לאורית את נקודת ה-G . מהר מאוד הבאתי אותה לאורגזמה חזקה. "אווווחחחחחח........", היא נאנקה, ולחצה את ראשי חזק אל אזור חלציה, כמעט קוברת אותי בתוך הכוס שלה. הגוף שלה התפתל והתעוות, הגב והישבן התרוממו מעל המזרון ממש ללא שליטה, ויכולתי להרגיש את גלי האורגזמה שוטפים את אורית מן הראש ועד כפות הרגליים. "אאאאאההההההה... עוד...זה טוב...." היא נאנחה, ואז נרגעה וגופה השתחרר. היא משכה אותי כלפי מעלה, תפסה את הזין הזקור שלי בידה הימנית, וכיוונה אותי אל הכוס שלה. "כנס אלי, מתוק שלי, כנס אלי..." היא לחשה באוזני, ואני לא איחרתי למלא את בקשתה. הטבעתי את עצמי בתוכה. הזין שלי חדר אל הכוס הרטוב והחם שלה ללא בעיה, ואחרי תחושת העונג הראשונית של אברי הגדול בחור הצר של אורית, התחלתי לזיין אותה פנימה והחוצה, תחילה לאט ואז בקצב גובר. אורית גנחה ונאנחה, נהנית מכל תנועה בכוס הצר שלה, תוקעת את ציפורניה בגבי, ומדרבנת אותי להמשיך. "חזק, עמית חזק! זיין אותי חזקקקקק!!!" תפסתי לאורית את התחת והצמדתי אותה אלי, מעמיק את החדירה. אורית הגיעה לאורגזמה נוספת מתחתי, וגם אני עמדתי בפני גמירה. עמדתי לקבל אורגזמה ולהשפיך. גופי נמתח, הזין שלי התנפח עוד יותר בתוך הכוס של אורית, מתכונן להתזה, ואז... פתאום...

טראחחח!!!

בתנועה אחת חזקה, כשהיא מסתייעת בשתי רגליה, העיפה אורית אותי מעליה והטילה אותי על גבי על המיטה בהפתעה גמורה.
"אורית! What the fuck!!!!!!"
הייתי ממש בהלם.
אורית התיישבה מולי על המיטה, מגרדת לעצמה את הכוס ומסתכלת עלי במבט שובב ומיסתורי.
"אני לא רוצה שתגמור עכשיו", אמרה.
"מה??? אורית...!!!"
אורית התקרבה אלי וגהרה מעל פני. "חמוד... יש לי סיבה. תסמוך עלי."
"אורית...."
"תרגע, עמית. זו הפתעה. אתה לא תצטער", לחשה לי אורית באוזני, ונעלמה בכיוון המקלחת.

וככה מצאתי את עצמי יושב על המיטה, זין ענק ובלתי-מסופק מתנדנד לו בין רגלי, ובת-זוגי היקרה משאירה אותי כמו דג מחוץ למים. מה לעזאזל היא חושבת לעצמה???... כבר חשבתי לסיים את העבודה בעצמי ולעשות ביד עד שאני אגמור, אבל קולה של אורית השיג אותי מן המקלחת. "עמית, בוא למקלחת. אני אסבן לך את הגב..."

* * *

רבע שעה לאחת מכן ישבנו בחדר האוכל ושתינו קפה נוסף. אורית עילעלה באיזה שהוא מגאזין, ואני הסתכלתי עליה. "אני לא יודע מה את חושבת ומה את מתכננת, אבל מה שעשית לי מקודם לא היה לעניין", אמרתי לה. אורית הישירה אלי את מבטה. "אתה כועס?"
"לא. אני פשוט לא אוהב את מה שקרה. לא לוקחים מישהו ככה, ממש כשהוא עומד לגמור, ועושים מה שעשית... האם אי פעם אני עשיתי לך דבר כזה?"
אורית קמה, ניגשה אלי, התיישבה על ברכי, חבקה את צווארי, ואמרה: "עמית, חמוד שלי... אני יודעת... נכון, אף פעם לא עשית לי דבר כזה. אתה נותן לי את האורגזמות הכי טובות שהיו לי בחיים... אבל אני רוצה לעשות בשבילך משהו מיוחד. הייתי חייבת להפסיק אותך, ובהפתעה, כדי שמה שאני רוצה לעשות יהיה מוצלח. אל תכעס, מתוק שלי. בסוף אתה תהנה... חכה עד הערב, ותראה".
"הערב? מה קורה הערב?"
"מירב ויריב יהיו פה בסביבות שבע..."
אהה... אז זה המשחק שלה... משהו שקשור בזוג הפרטנרים שלנו לסקס מטורף...

* * *

מירב ויריב הגיעו בשעה היעודה. הכל התנהל כמו שמתנהל תמיד. שתינו יין, קצת צחקנו, קצת קיטרנו על הממשלה, ואל החלק של הסקס הגענו די מהר. בהתחלה אורית מצצה לי את הזין, בזמן שצפינו איך יריב מלקק למירב את הכוס ואוכל לה אותו טוב, עד שהיא מגיעה לאורגזמה פראית.
אחר-כך אורית החזיקה למירב את התחת מפוסק, בזמן שיריב מחדיר את הזין הענק שלו לחור התחת שלה ופותח אותה שם כמו שהיא אוהבת. תוך כדי כך, מירב החזיקה את הזין הגדול שלי ואוננה לי אותו עם היד, כמעט מביאה אותי לגמירה. אורית מכירה את שפת-הגוף שלי וידעה שאני מתקרב לגמירה, ולכן מיהרה לנתק אותי ממירב. היא קרצה אלי, משכה אותי לספה, ושם בקשה ממני ללקק את אצבעות-רגליה. אני מאוד אוהב את כפות הרגליים הקטנות והסקסיות של אורית. הבהונות שלה ישרים לגמרי, מושלמים בצורתם, ומריחים נהדר. תמיד.
תוך כדי עיסוי וליקוק רגליה של אורית, שמתי לב שגם יריב לא מגיע לגמירה. בכל פעם שהוא התקרב להשפכה, מירב עצרה אותו כדי לשנות תנוחה או כדי לעשות משהו אחר. אורית לחשה לי באוזן "אל תגיד כלום, ואל תספר להם מה היה הבוקר". זה היה כבר מוזר, והסקרנות התחילה באמת להתעורר בי. בינתיים אורית משכה אותי אל השטיח, נעמדה על ארבע, והכניסה שתי אצבעות לחור התחת שלה. "תכניס לי בתחת, עמית", היא בקשה, אבל את אצבעותיה לא הוציאה מהרקטום. שמתי טיפה חומר-סיכה על הזין, והחדרתי אתו לתחת של אורית לצד האצבעות שלה שהיו כבר בפנים. צירפתי עוד אחת משלי, והלחץ על הזין שלי בתוך התחת של אורית היה גדול. היה ברור לי שלא אחזיק מעמד ככה הרבה זמן. זיינתי את אורית עמוק עמוק, מוציא מדי פעם את הזין לגמרי ונהנה לראות את חור התחת שלה פעור. אורית הוציאה את האצבות מהתחת כדי להחדיר אותן לכוס שלה, והאורגזמה שלה לא אחרה לבוא. לידינו, על אותו שטיח, יריב היה עסוק בזיון נמרץ של הכוס של מירב, וראיתי שלמירב היה פלאג אנאלי בתחת תוך כדי, והיא בעצם נהנית מחדירה כפולה. לא ידעתי שהיא הביאה צעצועים מהבית...

פתאום אמרה מירב: "מספיק". גם היא וגם אורית נסוגו מאיתנו, משאירות את יריב ואותי עם אברים ענקיים ומגורים, זקורים באוויר ומתים להשפיך.
הבנות קמו. "עכשיו תעשו בדיוק מה שאנחנו אומרות לכם", אמרה אורית.
מירב סימנה ליריב ולי להגיע לכיוון קצה השטיח.
"תעמדו שניכם על הברכיים בקצה השטיח, עם הפנים לכיוון שולחן האוכל." (יש שטח בין הסלון שלנו לבין שולחן האוכל, שאינו מכוסה בשטיחים אלא הוא שיש חשוף).
עשינו מה שמירב אמרה. יריב הסתכל אלי וקרץ בעינו השמאלית. "אני חושד שיש כאן איזו תוכנית שטנית שלא שיתפו אותנו בפרטיה", אמר לי.
אני לא יודע מתי הוא החל "חושד", אבל לי היה ברור כבר בבוקר שמשהו מעניין הולך לקרות.
אורית נעלמה, וחזרה עם בקבוק של שמן-תינוקות. מירב נעלמה גם כן לרגע, וחזרה עם התיק שלה, ממנו היא הוציאה מד-מטר. "עכשיו ככה, חבר'ה", אמרה מירב, "אנחנו עורכות תחרות ביניכם. כל אחד מכם מקבל עבודת-יד עד שהוא משפיך. מי שיוצאים לו מהזין הכי הרבה מטחים של זרע, ומשפריץ הכי רחוק, הוא הזוכה."

ברגע הזה הבנתי מדוע עצרה אותי אורית מלגמור בבוקר, וגם מקודם במהלך האורגיה. היא רצתה שאני אהיה "במתח" ובשיא החרמנות לקראת ה"תחרות"... בחיי... הרעיון הזה של ה"תחרות" היה אחד הדברים הכי מגרים ששמעתי בחיים, אבל גם אחד הכי אוויליים.
"מה קורה, למשל, אם לאחד מאיתנו יוצא הכי הרבה שפיך, אבל השני משפריץ הכי רחוק?? מה מנצח?", שאלתי.
"המרחק הוא הקובע", אמרה אורית.
"מבחינה רפואית ומדעית, על כמות השפיך אין לכם שליטה. אבל עוצמת ההשפרצה תלויה גם בכושר האישי. לכן המרחק הוא הקובע. מוכנים?"

אני לא יודע אם מה שאורית אמרה היה נכון מבחינה מדעית, או שהיא פיברקה את זה. אחרי הכל, היא רופאה ואין מה להתווכח איתה... אבל בשלב הזה כ"כ רציתי כבר להשפיך, שלא היה אכפת לי יותר מכלום.
מירב ואורית התמקמו כל אחת לצידנו, על הברכיים גם כן, סכו את האברים הענקיים והזקורים שלנו בשמן תינוקות, והחלו לעשות לנו ביד. יריב נאנח עמוקות, אני חושב שהוא היה מגורה מאוד מאוד. גם אני הרגשתי ככה, ונהניתי ממה שאורית עשתה לי. היא שיפשפה את הזין שלי לכל אורכו, מפעילה עליו בדיוק את הלחץ הנכון, מענגת אותי וגורמת לי להרגיש גלי-חום שעוברים בי בכל גופי.
"מותר להכניס אצבע לתחת?", שאלה מירב, "או שזה בניגוד לכללי התחרות?"
"אם שניהם מקבלים, אז זה בסדר", אמרה אורית.
"יריב, אתה רוצה אצבע בתחת?" שאלה מירב.
"כן, אני אשמח..." ענה יריב מתנשף.
מירב העבירה את ידה השניה סביב יריב, ודחפה לו אצבע לתחת. שניה אחרי-כן, אורית חדרה את התחת שלי עם אצבע משלה, קוברת אתה עמוק בתוכי ומעסה לי את הפרוסטטה. זה היה הסוף בשבילי... אורגזמה אדירה שטפה אותי, ובלי-שליטה צרחתי מעונג.
"אוווווווההההההההוווווו............" גופי התעוות, הרגשתי גלים עצומים עוברים בי מהראש ועד אצבעות הרגליים, והזין שלי כמו נפתח מבפנים, והשפיך התחיל להשפריץ החוצה.
הבנות החלו מונות את ההשפרצות בקול רם. "אחת... שתיים... שלש... ארבע.... חמש... שש... שבע... שמונה... תשע..." – תשעה שפריצים ענקיים של זרע נורו כמו במטווח מתוך הזין שלי, ואחריהם עוד המשיך זרע להישפך החוצה מהזין שלי, שזכה לסיפוק שכמוהו קשה לי לזכור.
יריב התחיל להשפיך רגע אחד אחרי שסיימתי. אני יודע שהוא הסתכל על הזין שלי בזמן ההשפכה שלי, ושזה גירה אותו מאוד.
הוא נאנח בכבדות. "אני גומר, מירב..." אמר, והזין שלו התחיל להשפריץ. "אחת... שתיים... שלש... ארבע... חמש... שש... שבע... שמונה... תשע... עשר... אחת-עשרה..." – ספרו הבנות.
ואחרי שיריב גמר את הגמירה שלו, מירב לקחה את מד המטר ומדדה לראות מי השפריץ יותר רחוק. אבל גם בלי מד-המטר היה ברור שיריב השיג מרחק גדול משלי. גם יותר שפיך, גם יותר רחוק... היה ברור מי המנצח.
להגיד שהתאכזבתי? לא. לא התאכזבתי. בסופו של דבר, היה לנו ערב של סקס מדהים, והיתה לי גמירה יוצאת מן-הכלל. וגם לא ממש אהבתי את זה שאורית בעצם רימתה. מה שהיא עשתה לי בבוקר היה כדי שאני אשפיך יותר חזק בערב, וזה לא היה נראה לי הוגן. אמרתי לה את זה אחרי שיריב ומירב הלכו.
"בחייך, אל תהיה כזה כבד", אמרה אורית בחיוך, התכופפה, והכניסה את זין שלי שוב לפה שלה, מכינה אותו לזיון נוסף...

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה