לשכוח את האידיוט

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

יצאתי מהמשרד כדי לאסוף את אורית מהעבודה. היא חיכתה לי בכניסה ל...טוב, אני לא יכול לומר בדיוק איפה, כדי שלא תזהו את מקום העבודה שלה... אורית עמדה ליד תחנת אוטובוס, ומשכה מבטים. ברחוב בו התהלכו עוברים ושבים לבושים בפשטות וללא חן מיוחד, אורית היפיפייה היתה כמו צונאמי המאיים לשטוף את הדיונות של מדבר סהרה. שערה השחור הארוך היה פזור סביב פניה, שלמרות שעת אחר-הצהריים המאוחרת היו רעננות ומבריקות כאילו זה עתה יצאה ממכון-יופי. שפתיה אדומות, ריסיה שחורים וארוכים, eye-liner שחור מעטר את עיניה, וצללית סגולה בהירה משמשת להן מסך. אורית לבשה חולצה לבנה, שלמרות שהיתה רחבה, עדיין הדגישה את שדיה המוצקים. מתחת לחלצה נראו במטושטש רמזים לחזיית-התחרה השחורה שלבשה. ממתניה ומטה היתה אורית עטופה בגי'נס כחולים כהים שחבקו את חמוקיה ואת גופה המשגע. לרגליה נעלי עקב שחורות גבוהות, שלא הפריעו לאורית לעמוד להתנועע ביציבות מושלמת. אומרים, שרק ליידי אמיתית יכולה ללכת על עקבים גבוהים בטבעיות. אהובתי היא ללא ספק ליידי אמיתית.

אורית נכנסה בשמחה אל המכונית, ונישקה אותי בתאווה. "מממ... אתה טעים...",היא גירגרה כמו חתולה מיוחמת. ואני חושב, שמיוחמת אכן היא היתה. יצאנו לדרך, נאבקים בתנועה הרוגשת של העיר, ומקווים לצאת ממנה כמה שיותר מהר. אני מאוד לא אוהב פקקים... "אני צריכה לעצור בבנק, להוציא כסף", עידכנה אותי אורית, "ויש לי איזה חשבון לשלם. אני אשתמש במכונה האוטומטית, זה לא יקח הרבה זמן."
עצרתי לאורית ליד אחד הבנקים והיא יצאה בזריזות. כעבור כמה דקות, משלא שבה, ניגשתי לראות מה קורה איתה. כשהגעתי לחדרון-השרות שליד הבנק, מצאתי את אורית עומדת לצד מכשיר-מידע אוטומטי וליד אישה מבוגרת, ושקועה בשיחה איתה. "כמה את רוצה להעביר?... זה מה שיש לך בחשבון.. את לוחצת כאן... ישאר לך סכום... עשרים וארבע שעות... הכרטיס שלך..." וכו'. אורית, נשמה טובה שלי, התעכבה כדי לעזור לאזרחית קשישה להתמודד עם הטכנולוגיה, ולבצע פעולה בנקאית. כמו שאמרתי, אורית היא נשמה טובה, תמיד שמחה לעזור.
תוך כדי ההדרכה שהעניקה אורית לקשישה, היא נשענה על המכונה, ושלפה את כף רגלה השמאלית מן הנעל. אווווףףףף.... כמה שהרגליים של אורית סקסיות בעיני.... אורית הניעה את כף הרגל בתנועות סיבוביות, כיווצה את בהונותיה, שבה והניעה את כף רגלה ימינה ושמאלה, ואז הכניסה אותה בחזרה אל הנעל. ואז הגיע תורה של הרגל הימנית. אורית שיחררה אותה מן הנעל, ו'חילצה עצמות', כמו שאומרים. שלפתי את הטלפון הסלולרי שלי, וצילמתי כמה תמונות של כף הרגל שלה (ואני מצרף את התמונות לסיפור הזה, למרות שהן לא ממש עושות צדק ליופיין של הרגליים של אורית...)
חזרתי אל המכונית כדי להמתין לאורית, וכבר ידעתי שכשנגיע הביתה – לפחות אני אהיה מעוניין בזיון איתה.
אורית הצטרפה אלי כעבור דקה או שתיים. אני חייב להודות, שלהתרכז בכביש כבר היה לי קצת קשה. כשיצאתי מן החניה התסכלתי יותר על אורית היפיפיה מאשר לאן שאני נוהג, ולמרות שמצלמת הרוורס והחיישנים ציפצפו, כמעט נכנסתי במכונית אחרת שהגיחה מאחורי. הנהג ההוא צפר כמו משוגע, והוציא את הראש מבעד לחלון שלו כדי לצרוח עלי כמו מטורף: "יא מאניאק, 'סתכל לאן ש'תה נוסע!!! חושב שאם יש'ך מרצדס אתה יכול לעשות מה בראש שלך??!! לך, לך, יא מזדיין!"
מה אני אגיד... כמה שאני 'אוהב' את האנשים האלה... "שמעת מה שהוא אמר לי?" שאלתי את אורית. "גם אני לא אוהבת את צורת הדיבור הזאת, בעיקר בגלל שלא עשית את זה בכוונה", היא נאנחה, "אבל בדבר אחד הוא צודק: אתה בהחלט "מזדיין", או לפחות תהיה מתישהו היום, אני חושבת..."
* * *
האיש גס-הרוח הוציא לי את הרוח מן המפרשים, ולא ממש היה לי חשק לסקס כשחזרנו הביתה. "אני לא מבין התנהגות מעין זאת, וגם הקנאה שלו מגעילה אותי. אז מה אם אני נוהג במרצדס? עבדתי קשה מאוד בשביל ה S550 שלי, ואני לא מתבייש בזה שאני רוצה חיים נוחים!" אמרתי לאורית. היא נאנחה שנית לאותו יום, התפשטה מהר ונכנסה למקלחת. כעבור כמה דקות יצאה משם עטופה בחלוק המשי האדום שלה, התיישבה על המיטה והחלה מסירה את הלק מעל ציפורני בהונותיה. כשסיימה, נעלה לרגליה “Pumps” שחורים גבוהים ופתוחים, ופנתה אל המטבח. בתוך רבע שעה היתה ארוחת הערב מוכנה, ואורית הזמינה אותי להצטרף אליה. "בוא נפתח בקבוק יין, זה יעזור לך להרגע", הציעה. רעיון טוב. בחרתי יין אדום שאני אוהב, חלצתי ממנו את הפקק, ושתינו וסעדנו בשתיקה. "אתה צריך ללמוד לא לקחת ללב אנשים כאלה", הפטירה אורית לבסוף. ההערה שלה היתה מיותרת משתי סיבות. האחת, אני יודע את זה לבד, ואני יודע שהיא צודקת. הסיבה השניה לכך שההערה היתה מיותרת היתה שהיין פעל את פעולתו, וכבר הייתי רגוע.

אחרי הארוחה עברנו אל הסלון והתרווחנו על הספה. לפתע, שלחה אורית את רגלה אלי, ומיקמה אותה על חלצי. עם הנעל היא החלה לשפשף את האזור המאוד-מסויים... שלפתי את הטלפון שלי מהכיס וצילמתי את זה. אורית הצליחה לגרום לזין שלי להתעורר. היא בעטה את הנעל מעל כף רגלה, ועם רגלה העירומה ואצבעותיה החלה לעסות את הזין שלי שעדיין היה בתוך המכנסיים. "תפתח את הרוכסן..." הורתה לי אורית, ואני צייתתי. הזין שלי שוחרר מכילאו, ואורית הושיטה את רגלה השניה והעניקה לזין שלי עיסוי מפנק. מכאן היתה הדרך אל חדר השינה קצרה מאוד...

ברגע שכנסנו לחדר השינה התפשטנו שנינו לגמרי. חפנתי את אורית בזרועותי, נהנה להרגיש את גופה החם נצמד אלי, את שדיה הגדולים נמעכים על חזי, ואת שפתיה טורפות את שפתי ושיניה נוגסות בלשוני. כמה שהיא טעימה, אורית שלי... אחרי כמה דקות של חיבוקים ונשיקות סוערת, אורית הטילה אותי על המיטה. "אני רוצה אותך על ארבע", אמרה. הסתובבתי על הברכיים. טומן את כתפי בכרית, ישבני מורם באויר, ועיני נעוצות במראה שמאחורי, כדי לראות מה מתרחש. מתוך תיבת הצעצועים שלה העלתה אורית דילדו סיליקון שקוף, ויברטור 'ארנבת' (שחודר לכוס, ובקצהו זיזים לגירוי הדגדגן), ובקבוק של שמן תינוקות. מבלי לומר מילה, אורית מיקמה את עצמה מאחורי, יושבת עם כפות רגליה מתחת לזין שלי, שהיה תלוי באויר ומופנה כלפי מטה. היא פתחה את בקבוק השמן ושפכה כמות נדיבה על התחת שלי. את רוב הנוזל היא כיוונה למרכז, לחריץ שבין שני פילחי התחת. הרגשתי את פי הטבעת שלי נרטב לגמרי. אורית החלה לעסות את החור שלי בעדינות, בתנועות סיבוביות. התענוג היה פשוט בלתי-רגיל. תחילה היא סובבה עם אצבעותיה סביב-סביב האזור ה'רגיש', ובהמשך התרכזו תנועות אצבעותיה על חור התחת עצמו. היה ברור לי מה היא מתכוונת לעשות, והיה לי קשה לחכות. לאט לאט אורית ריככה לי את חור התחת, והחלה מחדירה לתוכו את אחת מאצבעותיה. אחריה הגיעה עוד אחת, שניה, ולאחר מכן גם השלישית. כשהגיעה למסקנה שאני מוכן, שלפה אורית אורית את אצבעותיה מהתחת שלי, ובדחיפה ארוכה והחלטית החדירה אלי את הדילדו השקוף והתחילה להניעה אותו פנימה והחוצה. וואווווו..... זה היה בלתי-רגיל!!!.... הרגשתי מלא לגמרי. הדילדו זיין לי את תחת, עיסה לי את הפרוסטטה, וטיפות ראשונות של זרע החלו לזלוג מקצה הזין שלי. "או, לא!!", אמרה אורית בהחלטיות. "אתה לא גומר ולא משפיך עדיין! ברור?"
עשיתי מאמץ להתאפק.

במראה יכולתי לראות את התחת שלי גבוה באוויר, הדילדו השקוף נעוץ בתוך החור שלי, שאת ההיקף שלו יכולתי לראות בברור. ראיתי גם את כפות רגליה של אורית מתחת לזין שלי, וראיתי גם שהיא מחדירה לכוס שלה את הוויברטור, ומפעילה אותו. צליל זימזום חרישי מילא את חדר השינה. אורית נטלה את בקבוק השמן, ושפכה כמות נדיבה על הזין שלי ועל ידיה. היא אחזה באיבר הזקור, והחלה לאונן לי אותו. לכל האורך, מן הביצים ועד ראש הזין, עיסתה אורית את הכלי שלי, שולחת בי גלי עונג משכרים. היא אוננה לי את הזין וזיינה לי את התחת עם הדילדו באופן סימולטאני, מקרבת אותי יותר ויותר לאורגזמה, שידעתי שתהיה נפלאה. אולם היא לא הסתפקה במעשים בלבד. "עמית..." לחשה אורית, "אתה חושב שלא ראיתי אותך בבנק?... אתה חושב שלא ראיתי אותך מסתכל על כפות הרגליים שלי?... על האצבעות? הבהונות הסקסיות שלי?... אני יודעת שצילמת אותן... אני יודעת מה עבר לך בראש... ועכשיו... עכשיו, מתוק שלי, אתה תשפיך לי על הבהונות... ואז תראה מה יקרה..."

מילותיה של אורית היו כמו אש לערמת קוצים. האורגזמה תקפה אותי כמעט משום-מקום, מתפרצת בחוזקה מהערווה שלי, שולחת גלי-חשמל אל ראשי, ביטני, רגלי... אל כל גופי. התחת שלי התרומם מעצמו כלפי מעלה, חור התחת התכווץ ושאב את הדילדו עמוק יותר לתוכו, ומהזין הקשה-כאבן התפרץ השפיך שלי בעוצמה, מתיז בכח על כפות רגליה המקסימות של אורית, ומכסה את בהונותיה במעטה לבן, סמיך וחם. גם אורית, עם הויברטור בכוס שלה, הגיעה לגמירה, ואני באמת לא יודע איך היא הצליחה להמשיך לאונן לי את הזין תוך כדי האורגזמה שלה עצמה. את כל זה ראיתי במראה, ועצם המראה של ההשפכה שלי על רגליה של אורית, והגמירה שלה – גרמו לי לחרמנות שלי לגאות ולהתעצם, למרות שרק הרגע חוויתי אורגזמה מספקת.


אורית נרגעה מן האורגזמה שלה, אבל אני עדיין הייתי די נסער ממנה. "חכה, לא סיימתי איתך...", לחשה אורית. היא שינתה תנוחה, שלפה במהירות את הדילדו מחור התחת שלי, משאירה אותו פעור, ריק ומיותם. היא הרימה את כף רגלה השמאלית – שעליה ניתז מרבית השפיך שלי – וכיונה אותה אל הרקטום. במיומנות רבה היא מרחה על החור - עם בהונותיה! - את השפיך שהיה עליהן, ואז דחפה את כף הרגל פנימה, אל תוך התחת שלי!! לרגע חשבתי שאורית תנסה לדחוף פנימה את כל הרגל, וברור היה לי שהיא לא תצליח בכך. אפילו את כל כף היד שלה יכולתי לקבל בתחת... זוכרים?... אבל למזלי אורית כבר הבינה את המצב, ונמנעה מלנסות את הבלתי אפשרי. הבוהן שלה חדרה לתחת שלי, ועוד שתי אצבעות. זה היה מספיק כדי לגרום לי הנאה רבה מבלי להכאיב, והזין שלי, שרק לפני רגע השפיך כמות נדיבה של זרע, נשאר זקוף וקשיח. איכשהו, אורית הצליחה להשתחל לידי כך שבעוד כף רגלה בוחשת לי בחור התחת, ידה הימנית היתה שוב על הזין שלי. היא חזרה להניע אותה בתנועות עולות ויורדות, מאוננת לי את הזין במרץ ומקרבת אותו לשיא חדש. כשהיא הרגישה שאורגזמה נוספת שלי מתקרבת, היא העמיקה את חדירת אצבעות רגליה לתחת שלי, והגבירה את קצב השיפשוף של הזין. "אוווווו........", נאנקתי מתענוג, "אורית, את מטריפה אותי...." המטריפה שלי צחקה, ועודדה אותי לגמור: "תשפיך, עמית מתוק שלי... תשפיך... אני יודעת שיש עוד שפיך בזין היפה הזה ובביצים הגדולות שלך..." היא הניעה את בהונותיה בתוך חור התחת שלי, דחפה אותן הכי עמוק שהיא יכולה, וסחטה לי את הזין במרץ. בתוך כדקה טילטלה את גופי אורגזמה חזקה נוספת, והזין שלי השפיך בשנית. לא הרבה כמו בפעם הקודמת, אבל בהחלט מספיק... במראה ראיתי ארבעה או חמישה מטחים של פשף נורים החוצה מתוך הזין שלי, מרעידים אותי בגמירה חזקה ונעימה.

כשהכל נגמר, התכרבלנו אורית ואני יחדיו במיטה, מתעלמים מכך שאנו שוכבים בתוך שלולית של שמן תינוקות וזרע חם.
"אז?", שאלה אותי אורית, "היה טוב? נהנית מההשפכות שעשיתי לך?"
היא שואלת עם נהניתי?... הלוא זה היה מדהים...
"זה עזר לך לשכוח את האידיוט שצעק עליך ברחוב?"
עזר לי לשכוח? חחח... אם זה מה שקורה כשמישהו מתנהג אלי בגסות, מצידי שזה יקרה כל יום...

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה