שיעור בהגיינה אנאלית

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>זמן קצר אחרי שאורית ואני נהיינו זוג והתחלנו לקיים יחסי מין, שאלתי את עצמי איך זה שפי הטבעת של אורית תמיד כ"כ נקי ותמיד מריח כ"כ טוב. אף פעם לא קרה שהיו "שאריות" בתוכה, ושהזין שלי יצא מהתחת שלה עם ליכלוך. אורית אוהבת מאוד מין אנאלי, והיא תמיד מוכנה לכך. השאלה היא - איך?...

בקיץ לפני שלש שנים - הקיץ הראשון שלנו יחד - נסענו לטיול של שבועיים באירופה. את רוב הזמן בילינו באיטליה, שאהובה עלי מאוד, וסיירנו בעיקר בטוסקנה. באחד הימים, בשעות הערב המוקדמות, עצרנו את המכונית השכורה בחניון מבודד במעלה אחת הגבעות, כדי להשקיף על העמק ולהנות מנוף הגפנים הנפלא שנפרש לרגלינו. פרשנו שמיכה על הדשא, הוצאנו כמה סנדביצ'ים שהכנו, ופתחנו בקבוק של יין. היה חמים אך לא חם מדי, ורוח נעימה נשבה ופרעה את שערותינו. אורית נראתה רעננה ויפיפיה, בחצאית פרחונית קצרה, סטרפלס לבן, וסנדלי העקב העדינים שלרגליה. אורית היא אשה בעלת מראה מפתה, אפילו כשהיא לא משתדלת להיראות סקסית.

"מאוד רומנטי כאן", אמרתי לאורית, הנחתי את כוס היין על השמיכה, והתקרבתי אליה כדי לנשק לשפתיה האדומות. אורית נענתה בנשיקה צרפתית עמוקה, ומהר מאוד מצאתי את עצמי שולח יד לתוך התחתונים שלה. החדרתי לה אצבע לכוס. היא היתה רטובה, והכוס שלה סגר על האצבע שלי בכוח רב. אורית פתחה את המכנסיים שלי וחשפה לרוח הגבעות את האיבר הזקור שלי. "אני לא יכולה להתרגל לכמה שהזין שלך מקסים. איזו זיקפה... כמעט תשעים מעלות כלפי מעלה... כל-כך עבה וגדול וחזק... מממ... אני לא יכולה להתאפק יותר..." אמרה, והכניסה את הזין הזקור שלי לפיה ומצצה אותו במרץ, מחליקה אותו פנימה והחוצה מהפה החם שלה, מלקקת בלשונה, משחקת לי בביצים. שתי דקות אחרי כן אני כבר לא יכולתי להתאפק. משכתי אותה אלי, השכבתי אותה על הגב, וחדרתי לה לכוס. הוא היה רטוב וחם, וזיינתי אותה שם לאט לאט. לא רציתי לגמור מהר. רציתי שהיא תגיע לאורגזמה גם כן. עם שרירי הנרתיק שלה אורית סחטה לי את הזין בכל פעם שחדרתי אליה, ואני חושב שזה גם קרב את הגמירה שלה עצמה. ואכן, כעבור זמן קצר אורית צרחה "אני גומרת!" והרגשתי את כל הגוף שלה רועד ומתעוות תחתי. האורגזמה שלה היתה חזקה מאוד.
החלטתי לענג אותה עוד קצת, לפני שאני גומר בעצמי. יצאתי ממנה, והבאתי את פי אל הכוס שלה. ליקקתי את שפתי הכוס העדינות, החדרתי את הלשון פנימה וטעמתי מהמיצים שלה, ליקקתי בפנים ומסביב, ובכל מקום אליו יכולה היתה הלשון שלי להגיע. אורית דחפה את הראש שלי עוד יותר למטה. מצאתי את עצמי מלקק לאורית את חור התחת, מסביבו, עליו, וגם בתוכו. הוא היה טעים, טעם שמזכיר מנטה רעננה. אחרי כמה דקות של ליקוק יסודי, עליתי בחזרה על אורית, והחדרתי את הזין שלי לחור התחת שלה. אורית קבלה אותו שם בקלות ואהבה, וגם אני נהנתי מאוד. תוך כדי הזיון בתחת הורדתי לאורית סנדל אחד ומצצתי לה את הבהונות. אחרי כמה דקות כאלו, הגעתי לגמירה והשפכתי לאורית בתחת. הרבה שפיך מילא אותה, עמוק עמוק לתוך התחת שלה...
* * *
כמה שעות לאחר מכן חזרנו למלון וצנחנו על הספה בעייפות. אורית התפשטה ונשארה בתחתוני החוטיני שלה בלבד.
"תגידי, אני יכול לשאול אותך שאלה, אבל מאוד אינטימית?"
"וודאי. יחסים בריאים בין בני-זוג פרושם, בין השאר, שאפשר לשאול כל דבר", ענתה אורית, והסקרנות נמרחה על פניה.
"אז ככה"... אמרתי, "מקודם כשעשינו סקס וליקקתי לך את פי הטבעת, זה הריח שם מאוד טוב והיה ממש נקי. אני תוהה, איך קורה שזה תמיד ככה אצלך. הרי היינו בחוץ, והיית בשירותים לפחות פעם אחת מאז שיצאנו לטיול. איך את עושה את זה, שזה כ"כ נקי ומריח טוב שם כל הזמן?"
"מי אמר לך שבשירותים לא רק השתנתי?", צחקה אורית.
"אני באמת לא יודע... אולי זה באמת מה שעשית שם..."
אורית עזבה את הספה וחזרה כעבור רגע עם התיק שלה. היא התכרבלה לידי, ואמרה: "בוא ואני אסביר לך... תראה מה יש לי בתיק", אמרה והוציאה ממנו כמה דברים. היא הוציאה מיכל קטן של מים, אשר בקצהו צינורית ארוכה, מגולגת. היא הוציאה גם חבילה קטנה של מגבונים לחים, ושפופרת קרם. "בכל פעם שאני מבקרת בשירותים, אני דואגת להתנקות באופן יסודי. זה לא רק בגלל שאני רוצה להיות מוכנה לסקס אנאלי, אלא גם כי ככה יותר בריא, ואני אוהבת להיות נקיה, כידוע לך."
אורית אספה את הדברים וקמה. "במקרה, אני צריכה לשירותים גם עכשיו. אתה רוצה לראות איך אני מיתנקה?"
וואוו... להצעה כזאת לא יכולתי לסרב. "אני רוצה לראות, בהחלט, אבל... את רוצה שאני אראה גם את הניקוי וגם את מה שעשית לפני כן?"
"לא, עמית, ממש לא. עשיית-צרכים זה לא דבר סקסי בעיני. אני אתפנה, ואקרא לך לבוא לראות מה אני עושה לאחר מכן".
אורית נעלמה בחדר האמבטיה, ואחרי כמה דקות שמעתי את צליל המים הזורמים.
"עמית, בוא" היא קראה לי. נכנסתי אל האמבטיה, וראיתי את אורית על מושב השירותים, עם הגב אלי, התחת שלה מופנה גם הוא לכיוונים, ופי הטבעת שלה גלוי לחלוטין.
"בוא חמוד, בוא תראה מקרוב".
התקרבתי, וישבתי על שטיח-האמבטיה בזווית ממנה ראיתי מקרוב והיטב את פי הטבעת של אורית.
"את השלב הראשון כבר עשיתי", היא הסבירה.
"אחרי שסיימתי להתפנות ניגבתי את פי הטבעת באופן יסודי עם המגבונים הלחים, עד שלא נשאר שום ליכלוך או סימן. כשסיימתי, הורדתי את המגבונים עם המים באסלה".
אורית לקחה את מיכל המים הקטן – מן הסתם זה מיכל חוקן שקונים בבית-מרקחת – פתחה את הצינורית, והחדירה אותה עמוק אל התחת שלה. ואז, לחצה על המיכל ורוקנה אותו לגמרי אל תוך המעיים שלה. כשהמיכל היה ריק היא שלפה את הצינורית מהתחת שלה, ואפשר היה לראות שהיא מכווצת את שרירי פי-הטבעת שלה כדי שהמים לא ייצאו. אחרי כחצי דקה, היא שיחררה את השריר וזרם של מים התפרץ החוצה מהתחת שלה, אל תוך האסלה.
יכולתי לראות שעם המים יצאו החוצה קצת שאריות. אורית הציצה אל תוך האסלה, הורידה מיד את המים והוציאה מיכל חוקן נוסף. היא חזרה על התהליך, והפעם היו המים שיצאו ממנה נקיים לחלוטין. היא הוציאה מתיק כלי-הרחצה שלה שפופרת נוספת, הפעם של חומר סיכה. היא מרחה טיפה על אצבעה, ואת האצבע דחפה עמוק לתוך פי הטבעת שלה. סובבה אותה לכל כיוון, והוציאה אותה לבדיקה.
"אתה רואה? האצבע נקיה. זה אומר שגם אני נקיה."
אורית ניגבה את האצבע עם נייר טואלט, ולסיום מרחה על פי הטבעת שלה וקצת בתוכו מן הקרם, מה שכנראה מעניק למקום שם את הריח הטוב וההרגשה הקטיפתית.
היא קמה מן האסלה, רחצה את ידיה, והובילה אותי אל המיטה. שם נעמדה אורית על ארבע, והזמינה אותי לבדוק את מה שהיא עשתה.
"פסק את העכוזים שלי, עמית, ותלקק לי את חור-החחת.
כמו שאתה רואה (ועכשיו גם מבין איך...) - הוא נקי לגמרי, ומוכן לזיון-תחת נוסף..."

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה